Odborářská demonstrace – Středulova agitka do voleb a propaganda ničivé zelené politiky

Odborářská demonstrace – Středulova agitka do voleb a propaganda ničivé zelené politiky

Přiznám se, že na celou demonstraci jsem se nedívala. Od samého začátku mi bylo jasné, oč ve skutečnosti jde. Především o propagaci „Aspeňáka“ Středuly pro prezidentské volby.

A vše bylo ještě jasnější už v momentě, kdy jsem se kdesi doslechla o tom, že se měl Středula i další odborářští zástupci vymezit vůči těm, kdo organizovali dosavadní demonstrace, ale i vůči těm, kdo na nich hovořili. Prý to jsou „extremisté“ a s těmi oni „slušnáci“ spolupracovat nebudou.

Všichni víme, že prezidentské volby jsou již „za rohem“ a je tedy nejvyšší čas k tomu, aby se odprezentovali i ti, kdo hodlají kandidovat. Středula si tedy zařídil odbory placenou agitku. Nicméně na samotné demonstraci bylo vidět, že podpora Středuly není taková jako podpora organizátorů předchozích demonstrací a jejich hostů.

Pokud by na ni nenahnali odboráře – nejspíš z celé republiky – účast by zřejmě nebyla nic moc. Každopádně nejprve jsem si říkala, že snad ani nemá cenu Středulovu sebeprezentaci komentovat. Jenže přece jen se na demonstraci nakonec odehrálo něco, co rozhodně za komentář stojí.

Ti, kdo se údajně nechtějí špinit s extremisty, si tam nakonec jedny pozvali. Tedy systém je samozřejmě extremisty nenazývá, oficiálně se jim říká „aktivisté“. Jenže to, co prosazují, poněkud extrémní je. A extrémní jsou v některých případech i prostředky, kterými na sebe chtějí upozornit.

Na pódium demonstrace, která měla být proti energetické krizi, vypochodovali zástupci Fridays for Future, tedy zastánci zelené politiky, která je jedním z hlavních důvodů energetické krize. Pomineme-li skutečnou neekologičnost solárních či větrných elektráren, pak právě tzv. „zelený úděl EU“ je tím, co přispělo ke značným energetickým problémům v zemích jako Německo nebo Švédsko.

Právě ničivá klimatická politika stojí za vyvlastňováním farem v Holandsku a postupně i v dalších zemích. Měření uhlíkové stopy má sloužit ke sledování každého kroku všech občanů v momentě, kdy dojde na propojení digitální měny se sociálními kredity. Ne náhodou jsou zatím všechny v EU testované systémy sociálních kreditů zaměřeny právě na měření uhlíkové stopy.

Pro všechny normální lidi musí být extremisté ti, kdo pod zcela falešnou rouškou klimatických změn údajně způsobených člověkem, propagují ukončení provozu jaderných elektráren a zaplevelení venkova nevzhlednými a neekologickými soláry a větrníky.

A Středula nám jasně ukázal, že právě tuto globalistickou agendu podporuje. Ovšem to se u „Aspeňáka“ dalo očekávat. Potvrdil tím samozřejmě i bezbřehou podporu zcela ničivé Agendy 2030 pro udržitelný rozvoj, která má za cíl celosvětovou chudobu, bídu a hlad. Svět, kde nikdo nic nevlastní a vše se sdílí.

Na tuto politiku najela v roce 2018 také Srí Lanka – vzorová země Velkého resetu. Jak to tam dopadlo všichni víme. Tak, jak to dopadne všude, kde se tato šílená politika začne zavádět.

Je mi celkem jasné, že lid má velmi selektivní a krátkodobou paměť, takže za měsíc už si nikdo nebude pamatovat, kdo stál na pódiu vedle Středuly. A nakonec je možné, že Středula cílí právě na tento typ voličů. Tedy na mladé zanícené zastánce klimatického alarmismu. Každopádně odboráři tak ukázali, že většinu lidí nezastupují. Většina lidí u nás totiž zcela jistě klimatický alarmismus nepodporuje.

Nakonec je tak jedině dobře, že ke spojení těch, kdo hovořili na dvou demonstracích v září a odborářů nedošlo. Samotné organizátory těchto dvou skvělých demonstrací, ale i ty, kdo na nich hovořili, by nakonec spojení s odboráři, coby zastánci ničivé globalistické klimatické politiky, zcela degradovalo.

Mimochodem, všimli jste si, že na demonstraci bylo jen minimum vlajek ČR, ale byly tam i vlajky EU?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.7]

2 thoughts on “Odborářská demonstrace – Středulova agitka do voleb a propaganda ničivé zelené politiky

  1. hrozne ale to jsou většina kandidatu na prezidenta a bohužel máme právo byt naštvany i na alternativu když misto toho aby se sjednotili a stanovili si jedineho kandidata alternativi na hrad tak třišti hlasi KSČM Josef Skála, SPD = Jaroslav Bašta a Hynek Blaško a pak ještě Alena Vitaskova zastupkyně alternativy ktera pracovala v ERU ale s prodejem naši energii na Burze nehnula ani prstem a pak Karel Janeček co se vydava za alternativu ale je to bejvali volič TOP 09 a podporovatel milion chvilek keteremu nevadi migrace ani islám před nedavnem vyzdvyhl METEVERZE a tim jasně dal najevo že podporuje Velky Reset znova zopakuji kandidat alternativi ve 2 kole nebude lide budou představeni před hotovou věc bud si zvoli tvrdeho proti Ruskeho válečneho štvače Generala Petra Pavla nebo nějakeho Globalistu tak jako tak s krize do krize a až budou volby do sněmovny tak vyhraje volby ten Stbák uděla koalici s ODS a Globalisticke cile budou pokračovat dal někdy si řikam jestli vubec volby maji smysl když už je rozhodnuto za nas a připadny kandidat alternativy se obejde aniž by byl vubec někdy ve vládě

  2. Pro mě je jedinou kandidátkou AV, ačkoli kritika na ni je oprávněná, pokud obchod na burze vůbec mohla ovlivnit. Takový tlak jaký se na ni léta hrnul po odhalení sol.podvodů by z nás málokdo ustál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout