Holandsko: Klimatický idiot si přilepil hlavu k Vermeerově obrazu (video)

Holandsko: Klimatický idiot si přilepil hlavu k Vermeerově obrazu (video)

Již takřka není dne aby se  někde v Evropě klimatičtí šílenci nepřilepili k některému známému obrazu nebo k jinému uměleckému dílu.  Kuráž jim dodává i fakt, že ve většině zemí, kde k vandalismu dochází, nejsou systémem nijak pronásledováni a trestáni.

Klimaticko-kulturní teror proti evropskému umění nabývá stále grotesknějších podob: Tentokrát se stal terčem útoku světoznámý obraz „Dívka s perlovou náušnicí“ od Johannese Vermeera v nizozemském muzeu. Útok hraničil se sebezmrzačením.  Jeden z mužů si dokonce přilepil hlavu na ochranné sklo obrazu, další muž přilepil ruku na zeď vedle obrazu.

Podle policie v Haagu byli zatčeni tři extremisté. Při akci také nemělo dojít k poškození malby, neboť obraz je chráněn sklem.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Holandsko: Klimatický idiot si přilepil hlavu k Vermeerově obrazu (video)

  1. aneb jak bych mohl řict kde neni mozek neni žádna budoucnost západ už brzy pod těmato šilenci nebude žádnym Hegemonem tim bude v budoucnu Čína s Ruskem kde ještě zustal rozum

  2. Nechápu, proč ty vymaštěné přilepovače ke všemu možnému někdo odlepuje. Ať jsou přilepení, dokud nepojdou hlady, v případě silnic, dokud je někdo nepřejede. Jejich volba – jejich následky. Vůbec bych si jich nevšímala, jako by tam nebyli. Jim jde o pozornost, a bohužel ji dostávají.
    Kdyby si jich nikdo nevšímal, neměli by důvod to dělat.

  3. Už sa neviem dočkať, kedy sa bude v beznádejne degenerovanom Holandsku – a nielen tam – udeľovať trest smrti napr. za fajčenie marihuany či homosexuálne „manželstvá“ alebo „partnerstvá“ /nájsť si údaje na úradoch nebude pre moslimov problém/. A tiež za opustenie geta pre nemoslimov, odloženie burky na verejnosti /hidžáby nebudú stačiť/, tajné kresťanské bohoslužby, prostitúciu, sex na jednu noc, odpadlíctvo od islamu /v dnešnom Zdegenerantsku len veľmi ojedinelý jav/ a podobne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout