Co je zač Somálec, který za pokřiku Allahu akbar“ zavraždil mačetou dva muže a jednoho těžce zranil a kdo jsou jeho oběti?

Co je zač Somálec, který za pokřiku Allahu akbar“ zavraždil mačetou dva muže a jednoho těžce zranil a kdo jsou jeho oběti?

Připomínám, že k útoku došlo tento týden v německém Ludwigshafenu. Somálec útočil na ulici na náhodné kolemjdoucí, takže lze zkonstatovat, že muži byli „v nesprávný čas na nesprávném místě.“

Jednomu ze zavražděných dokonce usekl ruku v předloktí, což vylučuje variantu „nože“, coby vražedné zbraně, kterou tak některá média prezentovala.

Při útoku křičel Allahu akbar a podle všeho si tak vyléval vztek na německou společnost. Jeho žena ho totiž i s dětmi opustila, což je něco, co by si nikdy v Somálsku pod právem šaría nedovolila.

Somálský útočník z Ludwigshafenu přišel do Německa v roce 2015 jako ilegál. Tedy témže v roce, kdy Merkelová prohlásila „my to zvládneme.“ Poté byl uznán jako uprchlík a policii byl již znám pro ublížení na zdraví.

Mezitím se stále objevují nové šokující detaily o útoku. Například otec 20leté oběti zřejmě musel sledovat, jak jeho syn umírá před jeho očima v tratolišti krve. „Nikdy jsem neviděl nikoho tak hořce plakat,“ řekl svědek novinám.

Podle AfD existuje v Porýní-Falci již dlouho masivní problém s kriminalitou Somálců. „Několik šetření naší skupiny ukázalo, že Somálci jsou ve statistikách policejní kriminality nadměrně zastoupeni, zejména se jedná o útoky nožem, jiné násilné trestné činy a sexuální trestné činy ve vztahu k domorodému obyvatelstvu,“ řekl Jan Bollinger, mluvčí domácí politiky parlamentní skupiny AfD v Porýní-Falci.

V následujícím videu „BILDu“ se můžete podívat na oba zavražděné mladé Němce – Jonase a Saschu. Nejprve se říkalo, že pachatel usekl Saschovi celou ruku, ve skutečnosti to byla Jonasova paže, kterou mu uťal v předloktí…..

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.6]

2 thoughts on “Co je zač Somálec, který za pokřiku Allahu akbar“ zavraždil mačetou dva muže a jednoho těžce zranil a kdo jsou jeho oběti?

  1. Jakkoli hrozne, je o stale malo proto aby Evropane pochopily ze jsme uprostred valky civilzaci a ras. Zide spravne pochopily ze jejich konkurentem jsou Evropane, proto naplanovalii a provadeji plan genocidy. Pomoci pakoveho mechanismu pouzivaji silu medii, podplacenych politiku, vydiranych politiku, vlastnich firem k rozpoutani pekla v Evrope.

    Nyni jde jiz o hole preziti bile rasy. Dokazeme setrast nadvladu zido-bankovniho systemu a ubranit sva uzemi, tradice a zivoty?
    Dokazeme zavrhnout ffalesny humanismus a zacneme nemilosrtdne potirat jakekoli cizaky, jakekoli cizorode haploskupiny ?
    Jiste bude treba hluuboka zmena pravniho radu.
    Pokud Evropane maji prezit, potrebujeme krvavou revoluci. Pokud nezvladneme povstat a bojovat za svoji budoucnost, pak nas zido-bankovni masinerie udusi a otravi, pomalu ale jiste.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout