Berlín: Klimatičtí teroristé bránili v průjezdu sanitce s těžce nemocnou ženou (video)

Berlín: Klimatičtí teroristé bránili v průjezdu sanitce s těžce nemocnou ženou (video)

V Berlíně dochází k blokádám hlavních silnic již takřka každodenně. O některých případech, kdy se neštítili blokovat třeba i sanitku, jste si zde již mohli přečíst. Přesto tito extremisté nekončí u soudu, neboť jsou pod plnou ochranou systému. Oni sami si jsou velmi dobře vědomi toho, že mohou zajít jakkoli daleko a nic zásadního se jim nestane.

Samozvaní zachránci světa ze skupiny „Rebellion of the Last Generation“ od minulého týdne opět blokují ulice v Berlíně – v bludu, že pomáhají zachránit svět před údajně hrozící „klimatickou katastrofou“. Pondělní incident ukázal, že jim je lidský život naprosto lhostejný.

Když sanitka s těžce zraněnou ženou nemohla kvůli blokádě pokračovat, řidič se ve velkém vzrušení ze stavu  pacientky obrátil přímo na jednoho z mladých ekoteroristů. Klimatická idiotka chladně odpověděla, aniž by se byť jen o milimetr  pohnula z místa: „Tak volejte policii…“.

Video z ostudné scény koluje na Twitteru a pravděpodobně otevře oči každému, kdo má sebemenší pochopení pro tento typ terorismu: 

Není pochyb o tom, že nehorázná misantropie těch, kteří se cítí být povoláni zachránit klima, nezná mezí. Nikdy předtím to nebylo vyjádřeno tak dekadentním a brutálním způsobem jako zde.

Skutečnost, že i emotivní odkaz na těžce nemocnou ženu, která může být ve smrtelném nebezpečí a potřebuje co nejdříve léčbu, vzbuzuje u příslušníka této údajně „poslední generace“ jen ledově chladný a hloupý komentář. To jen ukazuje, že je nezbytný konec porozumění, ohleduplnosti a tolerance vůči těmto misantropickým kruhům.  

Nebylo to zdaleka poprvé, co skupina ohrožovala životy lidí: při jejich akcích v červnu a červenci letošního roku znemožnili průjezd celkem osmi sanitek. Oznámila to berlínská vláda na žádost poslance FDP. Bylo také zmíněno, že případů mohlo být mnohem více, protože řidiči sanitek nemají povinnost hlásit zpoždění.

Je tedy třeba předpokládat, že nebezpečné klimatické protesty si již vyžádaly oběti. Místo toho, aby zvolili formu protestu, která neohrožuje je ani ostatní, jako to dělá nespočet lidí, klimatičtí idioti předpokládají, že jsou nad zákonem a nezastaví se před ničím, aby jejich obavy byly vyslyšeny. Jak je již vyjádřeno v názvu této skupiny, považují se za „poslední“, kdo ještě může odvrátit domněle hrozící konec světa.

Za své činy, kterými si de facto berou lidi jako rukojmí a v nejhorším případě je ohrožují na životě, se zatím nemuseli bát žádných postihů, které by stály za zmínku. Je jen otázkou času, než některý hodně naštvaný řidič vezme zákon do svých rukou a klimatické šílence nalepené na silnici bez milosti přejede.

Jisté je, že tito ekoteroristé nebudou za svoji podvratnou činnost nijak souzeni. Jsou pod ochranou systému, včetně zelené berlínské vlády. A nejen to, dostávají dokonce i dotace z daní těch, koho posléze zablokují na cestě do práce či dokonce sanitkou do nemocnice…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

One thought on “Berlín: Klimatičtí teroristé bránili v průjezdu sanitce s těžce nemocnou ženou (video)

  1. Smrť, smrť, násilná smrť. Nič iné si títo anarchistickí zločinci – ani tí, čo ničia umelecké diela, vylievajú mlieko, nedávno sa prilepili na podlahu v automobilke , ohrozujú nevinných ľudí na životoch a pod. – nezaslúžia. A v „novej“ /islamskej/ Európe pre nich určite nebude miesto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout