Austrálie nyní nabízí, že zaplatí za váš pohřeb, pokud vás povinná Covid vakcína zabije

Austrálie nyní nabízí, že zaplatí za váš pohřeb, pokud vás povinná Covid vakcína zabije

Austrálie patřila k zemím, kde byla genová injekce povinná. Bez ní nebylo možné jít ani do práce a nesmírný nátlak nakonec vyústil do stavu, kdy je právě Austrálie jednou z nejproočkovanějších zemí.

Nucené neúčinné rádoby „vakcíny“, po jejichž aplikaci se může dotyčný nakazit, nemoc může dále přenášet a může mít i těžší průběh, mají navíc poměrně dost vedlejších účinků. Právě v Austrálii pak prokázali i nějaká ta úmrtí, k nimž došlo po aplikaci těchto experimentálních látek.

Nyní se vláda rozhodla obětem experimentu nabídnout kompenzaci – pokud na následky nucené vakcinace zemřou, zaplatí jim stát pohřeb.

Webové stránky Services Australia nyní obsahují pokyny a formuláře pro rodinné příslušníky, které musí vyplnit, pokud nucené experimentální vakcíny COVID zabijí někoho v jejich rodině.

Se svým nárokem musíte předložit následující dokumenty:

Úmrtní list zesnulého nebo zdravotní příčinu úmrtí, důkaz, že jednáte jménem zesnulého, doklad o veškerých nákladech na pohřeb a kdo ho zaplatil, stejně jako potvrzení o jakýchkoli částkách, které jste dostali nebo teprve získáte od třetích stran, jako je doklad o pohřebním pojištění partnera zesnulého a dětí závislých na příjmech zesnulého v době smrti, je-li to relevantní.

Musíte ukázat své skutečné náklady na pohřeb. Nezapomeňte odečíst veškeré částky, které jste dostali nebo dostanete od třetích stran.

Mondaq má více informací o australském plánu plateb za smrt po aplikaci vakcíny:

Svůj nárok můžete dokonce podat online. Jak pohodlné! V instrukcích se dále uvádí:

Většina z nás podstoupí očkování a zažije jen drobné vedlejší účinky. Ale co se stane, když trpíte mírnou až významnou reakcí, která vyžaduje léčbu?

Australská vláda vyvinula systém nároků, ke kterému mají přístup lidé, kteří utrpěli mírný až významný dopad po nežádoucí reakci na očkování proti COVID-19.

Systém v současné době zahrnuje pouze poškození zdraví ze tří vakcín, které jsou schváleny pro použití v Austrálii Správou terapeutického zboží („TGA“):

Vaxzevria (AstraZeneca)
Comirnaty (Pfizer)
Spikevax (Moderna)
Očkovací látky, na něž se tento systém vztahuje, se mohou v budoucnu změnit.

Jednou z fantastických věcí na tomto systému je, že můžete podat žádost online a domáhat se náhrady výdajů nebo odškodnění za vaše zranění, aniž byste museli zapojit právníka nebo zahájit formální soudní řízení.

To je tedy péče, od australské vlády, že?!! A kdopak bude lidem proplácet dlouhodobé vedlejší účinky, které již většina jen stěží dokáže vztáhnout k oněm genovým „vakcínám“?

To již samozřejmě australská vláda neřeší. Nakonec všechny vlády, které lidem pod pohrůžkami a s různým omezováním experimentální látky nutily, by měly skončit před soudem. A to samozřejmě včetně různých zkorumpovaných rádoby odborníků.

Prezentace proplácení pohřbu coby vstřícného kroku pak již jen podtrhuje totální zvrácenost celého systému, kterému nikdy nešlo o lidi, ale o to, jak se zbavit „přebytečných jedlíků.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Austrálie nyní nabízí, že zaplatí za váš pohřeb, pokud vás povinná Covid vakcína zabije

  1. Pomalu ale jiste se i posledni lojza dozvi proc ma 4 dafky. Proto aby ho mohla vlada bezplatne pohrbit.

    Je opravdu nutne abychom dorucili dostatek davek do afriky, jizni ameriky a indie. Tam jsou velke moznosti co se tyka „přebytečných jedlíků“ a paleoliticke DNA ktere je potreba stahnout z obehu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout