100 tisíc Arabů přechází řecké hranice a míří dál do Evropy, zaplavené je i Srbsko (videa)

100 tisíc Arabů přechází řecké hranice a míří dál do Evropy, zaplavené je i Srbsko (videa)

Jak již víte, tak asi před měsícem se přes sociální sítě zformovala obrovská horda muslimů – odhadem 100 tisíc – a vydala se z Turecka do Evropy. Mělo by jít zejména o Syřany, ale předpokládá se, že se mezi ně vmísili i nějací Afghánci, Pákistánci nebo Iráčané.

Drtivá většina přiznává, že míří do Německa, u nás tak můžeme tuto hordu očekávat odhadem tak během 20 – 30 dní. Celá obrovská skupina, která si říká „Karavana světla“, se samozřejmě rozdělila na mnoho menších skupin, které postupně přecházely hranice v průběhu posledního týdne. Větší část šla přes Řecko, další přes Bulharsko.

Část této karavany je stále v Turecku, kde se k nim přidávají další, lze tedy předpokládat, že konečný počet ve finále překročí oněch 100 tisíc.

Zde je vidět část z této karavany na řeckých hranicích v Tureckém městě Ipsala. Všichni již pravděpodobně překročili hranice:

Včera jste si zde mohli přečíst o skupině téměř 100 nahých mužů, zadržených na hranicích. Ovšem tato skupina Afghánců zřejmě ke „Karavaně světla“ nepatřila. Frontex již potvrdil že byli u nálezu nahých Afghánců přítomni jejich příslušníci.

Ovšem je třeba si uvědomit, že souběžně s touto obrovskou skupinou zejména Syřanů se do Evropy vydávají i další džihádisté z jiných muslimských zemí – v této oblasti zejména z Pákistánu a Afghánistánu, ale stále více se do Evropy vydávají i muslimové z Indie.

Zde se můžete podívat na část „Karavany světla,“ která má samozřejmě i podporu všech podvratných organizací v čele s EU a OSN. Německá vláda již nejspíš chystá slavobránu a mladé vítačky vyrábí transparenty „Refugees welcome“.

Mezinárodní charitativní organizace pro uprchlíky (Institut pro emoční pohodu) se sídlem v Ženevě uvedla, že plně podporuje karavanu, která v těchto dnech podniká invazi na území EU.

„Plně je přijímáme a podporujeme a požádali jsme ostatní orgány OSN, aby dohlížely na konvoj a chránily ho před násilnými nebo vojenskými akcemi proti nim, které by představovaly porušení mezinárodní úmluvy o lidských právech. Události budeme velmi pozorně sledovat.“

Podle místních zpráv z té doby se ke karavaně připojili takzvaní inspektoři, kteří už byli přítomni na shromaždišti v Edirne a prý zajistili místo odjezdu konvoje.  

Včera večer dorazily další desetitisíce migrantů ze Sýrie, Afghánistánu a dalších islámských zemí na hranice s tím, že mají v úmyslu vstoupit do Řecka dnes večer přes Ipsalu, na cestě do evropských zemí.

Na řecko-turecké hranici mezitím vypukly potyčky, když se turecké četnictvo snažilo zabránit migrantům ve vstupu do Řecka.

Mezitím přichází i zajímavé  zprávy ze Srbska, kde se také nachází větší skupiny džihádistů.

Srbsko je v současné době ve stavu nouze kvůli příchodu tisíců nezvaných „hostů“. Ti zřejmě s výše uvedeným konvojem nesouvisí. První skupiny konvoje z Turecka by tam měly dorazit nejdřív za několik dnů.

Vzhledem k nemožnosti opustit Republiku Srbsko způsobují obrovské problémy místnímu obyvatelstvu žijícímu v blízkosti hranic. Klidné vesnice a statky jsou zaplaveny cizinci, kteří jsou podle místních agresivní a ničí jejich majetek.

Při speciální bleskové operaci policie ve vesnici Srpski Krstur bylo zatčeno 200 cizích občanů bez povolení k legálnímu pobytu na území Republiky Srbsko a byly zabaveny střelné zbraně, nože, velká suma peněz a automatická puška AK 47 Kalašnikov.

Na ulicích Bělehradu je dnes velká přítomnost neobvyklých „hostů“ z Indie, Tuniska, Burundi, severní Afriky a některých dalších zemí z Asie i Afriky. Přilétají do Bělehradu pravidelnými lety a vstupují na území Srbska bez omezení, protože jsou v režimu bezvízového vstupu a výstupu. Podle počátečních odhadů přijíždí tímto způsobem každý den 300 „turistů“, říká se, že by jich mohlo být více než 1000.

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

6 thoughts on “100 tisíc Arabů přechází řecké hranice a míří dál do Evropy, zaplavené je i Srbsko (videa)

  1. Liberálneho probruselského slabocha a zradcu Vučiča, ktorý už nemá ani najmenšiu kontrolu nad maďarskými fašistami ovládanou Vojvodinou, samozrejme ani nenapadne uzavrieť hranice so susednými krajinami , predovšetkým Maďarskom. Ani požiadať Rusko,aby urobilo v Kosove poriadok, ani sa vzdať šialeného sna o členstve v EÚ, ani vyhlásiť výnimočný stav…

  2. Když vidím ty bílé prostoduché holky s těmi mouřeníny, tak si vždycky vzpomenu na II. světovou válku a na přesně ten samý typ naivních kolaborantských kurviček, které tehdy roztahovaly nohy vrahům svých národů z gestapa a SS.

    1. na konci války takovim kundam holili hlavy pamatuji na nějake videa z Francie na konci války už aby se to vratilo a ne jen to hezky ty kundy poslat do Afriky a Arabskych zemi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout