Zaměstnanci společnosti Virgin Atlantic si nyní mohou vybrat uniformu podle svého výběru, bez ohledu na pohlaví

Zaměstnanci společnosti Virgin Atlantic si nyní mohou vybrat uniformu podle svého výběru, bez ohledu na pohlaví

Smazat rozdíly mezi pohlavími – to je jeden z cílů LGBTQ agendy, podle níž mají být děti vychovávány bezpohlavně s tím, že si jednou své pohlaví samy vyberou. A aby to měly „jednodušší“ je jim nabídnuta i pestrá škála různých genderových identit. Není divu, že valem přibývá mezi mladými těch, kdo se hlásí k LGBTQ. Přesně na tyto mladé zřejmě nyní myslí i některé pokrokové firmy, které každému umožňují oblékat se tak, jak chce.

Posádka, piloti a pozemní personál společnosti Virgin Atlantic mohou nyní nosit uniformu, ve které se cítí nejpohodlněji, bez ohledu na design: pánské vínové kalhoty nebo dámskou červenou sukni, kterou navrhla Vivienne Westwoodová – „bez ohledu na jejich pohlaví, genderovou identitu nebo vyjádření pohlaví“.

Virgin uvedla, že tento krok měl odrážet rozmanitost pracovní síly a posílit také uvítací a inkluzivní kampaň značky, která již uvolnila pravidla pro viditelné tetování svých zaměstnanců.

Zaměstnanci a cestující (kteří se budou muset přihlásit při odbavení) budou také moci nosit odznak zájmena, aby si zajistili, že ostatní budou používat jejich preferovaná zájmena. Tedy pokud se biologický muž (he) cítí být ženou, pak si stačí připnout odznáček s nápisem she (ona) a podle toho by měl být daný jedinec i oslovován.

Společnost Virgin také zahájí povinné školení a iniciativy v oblasti inkluzivity pro zaměstnance hotelů, v nichž prodává noclehy, a to i v destinacích, jako je Karibik, kde se v současné době jejich pokrokové iniciativy setkávají s největšími překážkami…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Zaměstnanci společnosti Virgin Atlantic si nyní mohou vybrat uniformu podle svého výběru, bez ohledu na pohlaví

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout