WEF pořádá v New Yorku konferenci o klimatické krizi s firmou BlackRock, Al Gorem, Bezosem a CNN

WEF pořádá v New Yorku konferenci o klimatické krizi s firmou BlackRock, Al Gorem, Bezosem a CNN

V New Yorku se nyní shromažďují elitní instituce, aby vás přesvědčily, že „nebudete nic vlastnit a budete šťastní“.

Světové ekonomické fórum (WEF) dorazilo tento týden do New Yorku, aby pokračovalo ve svém pokračujícím útoku na individuální a národní suverenitu a spojilo své síly s hlavními finančními a mediálními institucemi, aby vedly svou kampaň.

WEF v pondělí zahájila v New Yorku svá zasedání o dopadu na udržitelný rozvoj, kde se na okraji výročního Valného shromáždění Organizace spojených národů konala konference o technokratické tyranii (pod rouškou pokračující „klimatické krize“).

WEF, které slouží jako líheň politických loutek z celého světa, pomohlo popularizovat Velký reset a kampaň Build Back Better – mimo jiné manévry zaměřenými na přeměnu světa na systém autoritářského globálního vládnutí.

V New Yorku je „klimatická krize“ jádrem agendy WEF, protože prezident WEF Klaus Schwab a jeho kumpáni jasně vidí toto hnutí jako nejlepší příležitost zmocnit se zbývajících práv a majetku jednotlivců a národů.

Na programu konference v New Yorku je 8 panelových diskusí a není divu, že všech 8 se zabývá „klimatickou krizí“.

Video z odhalení summitu s „hvězdným obsazením“ včetně Al Gorea a zástupce BlackRock je k vidění na webových stránkách WEF.

„Mladší generace vyžadují smysl pro to podstatné. Chtějí vidět společnost a říct: ‚Z tohoto důvodu do vás investuji‘,“ řekla Pamela Chan, viceprezidentka BlackRock, která také sloužila jako Young Global Leader a Global Shaper na Světovém ekonomickém fóru.

Úvodní panel s názvem „Geoekonomika změny klimatu“ představil prezident a generální ředitel Bezos Earth Fund (financovaný z „daru“ 10 miliard dolarů od Jeffa Bezose) spolu s Borgem Brendem, prezidentem WEF. .

Na dnešek jsou naplánovány dva panely, na kterých vystoupí hlavouni  z MSNBC a CNN. Panely Green Transition a Future of Work povede moderátorka MSNBC Stephanie Ruhle.

Další panel s názvem „Boj proti dezinformacím“ bude moderovat viceprezidentka CNN Rachel Smolkinová. Podle názvu druhého panelu lze očekávat, že po summitu se ve velkém začnou cenzurovat i články, které popírají údajné „globální oteplování“ a jiné klimaalarmistické vize.

„Dezinformace nejsou nic nového. Příkladů dezinformací a takzvaných falešných zpráv je mnoho,“ píše se v úvodu relace CNN, „ale s rostoucími obavami o životní náklady – umocněnými pandemií a energetickou krizí – je nyní důležitější než kdy jindy řešit dezinformace hlava nehlava.“

Ve středu uspořádá WEF schůzku na téma „Dopad na klima Web3“. Web3 je termín vytvořený jedním ze spoluzakladatelů Etherea, digitálního aktiva, které bylo nedávno přepracováno jako základ pro potenciální globální digitální měnu centrální banky.

Panel „Web3“ bude obsahovat různé „krypto“ manažery, kteří chtějí podporovat pozitivní klimatickou akci.

WEF zakončí svůj newyorský summit výborem pro plastové znečištění, kterého se zúčastní různí ministři vlád zemí z celého světa.

Dlouho zavedené neziskovky a finanční a mediální instituce se vás budou snažit přesvědčit, že ideální život  je takový, kdy „nebudete mít nic a budete šťastní.“ WEF a jeho příznivci se snaží využít newyorské diskuse jako odrazového můstku k prosazení Agendy 2030, která je také převážně o otázkách klimatu.

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

5 thoughts on “WEF pořádá v New Yorku konferenci o klimatické krizi s firmou BlackRock, Al Gorem, Bezosem a CNN

  1. Nikdo přece nebrání světovým elitám, aby žili aniž by cokoliv vlastnili a krmili se švábama. Problém je v tom, že pro sebe tohle svinstvo vůbec neplánují. Jak dlouho ještě bude trvat, než to ovce pochopí.

  2. Aj nový „slovenský“ minister zahraničných vecí /pravdepodobne židovského pôvodu, tak ako jeho predchodca/ rokoval v New Yorku práve s predsedom WEF . A tiež s najhoršou židovskou mafiou sveta B nai B rith, oproti ktorej bola aj tzv. Kosher Nostra celkom neškodným spolkom..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout