Rakousko: Testy nezávislých laboratoří prokázaly vysokou toxicitu antigenních testů (video)

Rakousko: Testy nezávislých laboratoří prokázaly vysokou toxicitu antigenních testů (video)

Jde samozřejmě přesně o ty testy, které byly povinné ve školách, školkách i firmách nejen v Rakousku. Tam se tedy používaly zejména na školách a ve školkách, asi podobně, jako u nás. Rakouská vláda však dokonce zákonem zakázala provádění nezávislých analýz testů, takže dosud si nikdo nedovolil tento zákaz porušit.

Nyní bylo provedeno několik nezávislých laboratorních analýz, jejichž konkrétní výsledky mají být sděleny na tiskové konferenci již ve čtvrtek. Včera se objevilo video (v němčině), ve kterém byla čtvrteční tiskovka oznámena, přičemž již předem je deklarováno, že tyto testy, které byly poskytovány i malým dětem, jsou vysoce toxické.

Nezávislé analýzy objednala skupina „Wir EMUs„, ve které se sdružují jak zdravotníci, tak právníci či novináři.

Video, ve kterém včera o laboratorních analýzách toxických antigenních testů informovali, můžete shlédnout níže. Video je německy:

Proč federální vláda vůbec přijala zákon, který  zakazuje odpovědným úřadům zkoumat funkci a obsah těchto rychlých antigenních testů? Vzniká samozřejmě podezření, že chtěli složení utajit, protože věděli, že jsou testy toxické, i když samozřejmě platí presumpce neviny. Ale musí existovat odborníci a také političtí činitelé, kteří přesně vědí, že tekutiny, se kterými 6leté děti manipulují – a to až třikrát týdně, nejsou v žádném případě neškodné.

Existuje důvod, proč některé příbalové letáky uvádějí, že tyto látky by měli používat pouze profesionálové v laboratorních pláštích, s ochranou rukou a očí. Rakouské spolkové vládě (stejně jako dalším vládám, které tyto testy do škol nabízely) to bylo jedno – a odpovědné testovací úřady dodnes nejednaly. Níže jmenovaní odborníci tento nešvar podrobně vysvětlí ve čtvrtek.

V Rakousku se od roku 2020 v mnoha oblastech používají rychlé antigenní testy zejména ve školách. Federální vláda původně zakázala příslušnému úřadu BASG zákonem zkoumat tyto testy na složení a funkčnost.

Toto odmítnutí zaručit bezpečnost Rakušanů vedlo k intenzivnímu vyšetřování občanské společnosti a novinářů. Na základě soukromě financovaných laboratorních testů lze nyní prokázat, že rychlé testy obsahují extrémně toxické látky, které jsou účinné již při kontaktu s pokožkou.

Aliance „We-EMUs“ nechala testy prověřit v nezávislých laboratořích a nyní předkládá šokující výsledky. Příslušné aspekty, jako je toxicita a právní otázky, vysvětlují odborníci.

V Rakousku se tyto látky a s nimi spojená nebezpečí nedeklarují na obalu ani na příbalovém letáku, ale i v zahraničí je tento problém dobře znám.

Lze předpokládat, že došlo k porušení mnoha zákonů v oblasti cel, ochrany životního prostředí a trestního práva, klíčové slovo § 89 StGB ohrožující fyzickou bezpečnost, od dovozu až po použití ve školách a obytných místnostech.

Testy nechali v nezávislých laboratořích vyhodnotit :

  • Ach Univ.-Prof. Dr Johann Missliwetz, koroner
  • Dr MMag. Madeleine Petrovic, prezidentka Vídeňské asociace pro dobré životní podmínky zvířat
  • Dr Mag. Georg Prchlik, advokát ve Vídni
  • Dipl. Päd. Klaus Samhaber, učitel NMS a místopředseda státního výboru FLV OÖ
  • Florian Machl, novinář
  • Bernhard Costa, podnikatel a mluvčí „We-EMUs“

Obchodní platforma „We EMUs“ má nyní více než 1000 členů (majitelů firem, lékařů, právníků) a představuje společný postoj ve společnosti. Tisková konference proběhne ve čtvrtek 22. září 2022, od 11:00 hod. ve Vídni a bude přenášena několika nezávislými médii. Pokud umíte dobře německy, můžete si šokující informace poslechnout v uvedenou dobu v živém přenosu zde.

Informace budou jistě zajímavé zejména pro odborníky, kteří lépe porozumí tomu, jak dalece jsou látky, které analýza odhalila, toxické. Jejich účinky však jistě i laikům objasní odborníci, kteří se tiskové konference zúčastní.

Má jít o velmi výbušné informace, takže jakmile budou k dispozici ještě ve čtvrtek v rakouském tisku, ihned vám je zde v překladu zprostředkuji…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 51 Průměrně: 4.8]

One thought on “Rakousko: Testy nezávislých laboratoří prokázaly vysokou toxicitu antigenních testů (video)

  1. to zůstává rozum stát, co všechno se tady děje. Plnou odpovědnost za tyto vysoce toxické testy musí nést naše příslušné zdravotnické orgány, které tuto hrůzu povolily používat lidem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout