Světová vládnoucí elita se spojuje, aby mohla získat další velkou moc (videa)

Světová vládnoucí elita se spojuje, aby mohla získat další velkou moc (videa)

Jak jsem vás informovala již začátkem týdne, tak tento týden probíhá v New Yorku summit, jehož hlavním tématem je „klimatická krize.“ Tím nám globalisté a jejich přítomní slouhové naznačují, jak hodlají v nejbližších letech ničit a především zneužívat lidstvo k vlastnímu prospěchu, ale proti zájmům většiny. Pokud se zatím poměrně úspěšně manipulované lidstvo neprobudí, budou samozřejmě ve svých snahách velmi úspěšní.

Klimatická konference se konala souběžně s výročním Valným shromážděním OSN, na němž se ve městě „náhodou“ zdržovali vysocí vládní úředníci i hlavy mnoha států.

Prakticky každý miliardář, který měl na starosti staré finanční a politické systémy, byl tento týden v New Yorku a všichni měli stejné uvažování.

Vlády světa, MMF a Světová banka jsou jedny z nejzákeřnějších a nejničivějších sil na planetě a Larry Fink (BlackRock) prosí, aby jim bylo dáno více moci. Dochází tak k masivnímu uchopení moci. Je čas se probudit!

Pro Světové ekonomické fórum byl tento týden ve znamení setkání o dopadech na udržitelný rozvoj. Světové ekonomické fórum hostilo osm panelových diskuzí, všechny se zabývaly „klimatickou krizí“.

Clintonova nadace oživila „rodinný podnik“, neziskovku Clinton Global Initiative, a uspořádala první setkání pod její záštitou od roku 2016. Výzvy Clintonových se také zaměřily na důležitost „změny klimatu“ a vynucení (v případě potřeby i násilím) financování udržitelného rozvoje.

Gates Foundation uspořádala Goalkeepers 2022. Bill Gates a jeho kolegové diskutovali o „ambiciózním plánu pro lepší budoucnost pro všechny do roku 2030“ a vyzvali k realizaci klimatické agendy jak vládami, tak soukromým sektorem. Bilderbergem předem vybraná a občany nevolená šéfka EU Ursula von der Leyenová převzala cenu Gatesovy nadace Global Goalkeeper Award.

Zdá se, že není náhoda, že takzvaná klimatická nouze byla na prvním místě na všech akcích. Globální vládnoucí (j)elita je evidentně přesvědčena, že z COVID mánie, která přinesla nejrychlejší předání moci v dějinách lidstva, se dá vytěžit jen málo.

Možná právě to chtěl sdělit Joe Biden, když v 60 minutách řekl, že „pandemie je u konce“. Průzkumy jasně ukazují, že COVID-19 už nikoho zvlášť neznepokojuje. Je tedy čas, aby ti, kdo jsou u moci, přešli k další vykonstruované krizi – tentokrát krizi klimatické. Přesně tak, jak je to v plánech Agendy 2030.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Světová vládnoucí elita se spojuje, aby mohla získat další velkou moc (videa)

  1. A tupé, lenivé, alibistické a vystrašené či pohodlné ofce na svojich vyležaných gaučoch s chipsami a kolou jasajú, bo sa to robí pre „záchranu“ planéty, no nie?! Hlavne, aby ofciam dali pokoj a mali svoje pohodlie. Myslia si, že ICH sa to nedotkne a aj táto „dočasná kríza“ raz pominie… A zase budú skorumpované média a politickí zločinci za podporu svojich kumpánov na súdoch a prokuratúre poučovať a vyzývať ku ZODPOVEDNOSTI a pod. blábolám… Ľudia musia prísť o svoj majetok, a toto je cesta… nemajú predsa nič vlastniť a byť šťastní (či po smrti alebo ďalších mRNA dávkach očkovania /chrípka, obrna a iné tuposti/ sa uvidí!) ! Posledne mám pocit, že nás obklopuje toľko debilov, že tá očista je proste nevyhnutná, lebo inak sa tento svet snáď nikdy nespamätá… a tak cítim, že posledné mesiace na prebudenie sú pred nami… https://cz24.news/global-research-biden-podepsal-narizeni-jehoz-cilem-je-rozpoutat-transhumanisticke-peklo-v-americe-a-ve-svete/ !

  2. Až jim někdo jednou na nějaký ten psychopatský srazík hodí bombičku nebo přiotráví okolí budou překvapeni, jak málo stačí, aby se dostali domů do pekla a jak skutečně málo té moci mají…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout