Rekordní úmrtnost v Austrálii na COVID-19, přičemž 96,4 % lidí ve věku 16+ má dvě dávky „vakcíny“

Rekordní úmrtnost v Austrálii na COVID-19, přičemž 96,4 % lidí ve věku 16+ má dvě dávky „vakcíny“

Nejvíce proočkované země světa hlásí největší nadměrnou úmrtnost, ale především zvýšenou úmrtnost na samotný Covid-19. V některých zemích již tato úmrtnost přerostla únosnou hranici natolik, že se jí dokonce začal zabývat i jindy zarytě mlčící mainstream, který jen nabádá k aplikaci dalších injekcí. K těmto zemím se řadí i Austrálie, kde nyní vrcholí rekordně studená zima, tedy období respiračních nemocí.

TrialSite uvádí, že na začátku roku 2022 se nahromadil rekordní počet úmrtí. V zemi je téměř kompletně celá populace přeočkována na COVID. To je opět důkazem, že takzvané „vakcíny“ nikdy neměly za cíl kohokoli chránit před nemocí. A opět se ukazuje, že řeči o stádní imunitě z úst zkorumpovaných „odborníků“ a politiků byly sprosté lži.

Průlomové infekce V Austrálii vedly k rostoucímu počtu úmrtí zejména v nejzranitelnějších populacích, jako jsou starší lidé. Až se zdá, že nejen Austrálie, ale i jiné proočkované země, provádí pečlivou důchodovou reformu, ale tak trochu ve stylu Mengeleho.

Nyní tento trend začínají vidět i mainstreamová média. Nedávno deník Sydney Morning Herald uvedl, že „komplikace COVID tlačí australské úmrtí na nejvyšší počet za 40 let“ na základě analýzy údajů o populaci ze Statistics Australia, celkový počet úmrtí na celostátní úrovni se v tomto čtvrtletí meziročně zvýšil o 18 %, z 36 100 na 46 200 úmrtí.

V prvním čtvrtletí roku 2022 zemřelo v Austrálii více lidí než kdykoli za posledních 41 let, což se nazývá „skrytý dopad COVID-19“. Polovina úmrtí v tomto období byla způsobena COVIDem, a to i přes ohromující míru proočkovanosti. Podívejte se na čísla níže:

Věkové kohorty:

Jedna dávka věk 16+ 98,1 %

Dvě dávky věk 16+ 96,4 %

Tři dávky věk 16+ 71,8 %

Austrálie má jednu z nejvíce proočkovaných populací na světě proti COVID-19, ale jak TrialSite uvedl na začátku tohoto roku, počet úmrtí souvisejících s pandemií je na historickém maximu. Je tento trend důkazem selhání vakcíny COVID-19?

K tomu jen dodávám, že není důkazem selhání. Naopak, zdá se, že „vakcína“ dělá přesně to, co dělat má. Jistě by s tímto názorem souhlasili i členové Římského klubu, Bill Gates a další dlouholetí zastánci depopulace planety…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Rekordní úmrtnost v Austrálii na COVID-19, přičemž 96,4 % lidí ve věku 16+ má dvě dávky „vakcíny“

 1. ano duchodova reforma pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ 😷💉🤕🤒🥵🥶💀⚰🔥👹 a ti očkovani co přežiji budou brat tabletky od Alberta Bourli 💊 on už si to pak ohlida když v tom jsou čipy kdo si to vezme a budou vědět kdo je očkovany

 2. Jestli uděláme dobrou práci s vakcínami, zdravotnictvím a rozmnožováním, dokážeme snížit lidskou populaci o 10 – 15 %
  Bill Gátes

 3. no a to ještě chtějí prosadit eutanazii ve všech zemích unie, ted je to legální jen v Holandu, ale loni byly provedeny pokusy to zavést v kdysi křestanské Portugalsku.

  Jsou to ludry

 4. Depopuplace je potrebna. Miliarda opravdu staci, koneckoncu je to pocet obyvatel ktere byla zemekoule schopna uzivit tradicne, tzn. bez ropy a chemikalii pterochemickeho prumyslu. Stav poulace na konci 18stoleti, 1 miliarda.

  Smutne je, ze prvni vlna depopulace prave probiha na geneticky nejcenejsim genofondu. Je nutne zamerit dalsi kroky na afriku, indii, jizni a stredni ameriku. Tam jsou rezervy ktere je potreba objevit. Konretne 6 miliard rezerv.

  1. bohužel Globalisti maji jiny plán a to aby bila rasa kompletně cela zanikla když se podivaš na Afriku ta se neočkuje právě vubec tak už je jiste že s ni maji Globalisti sve plány a Afrika bude použita na zničeni Evropy natahaji je všechny do Evropy a Globalisti si vezmou celou Afriku pro sebe s jejimi nerostnym bohatstvim právě naočkovat Evropu co nejvice je plán až jich mnoho umře dostanou politici duvod proč podpořit masovou migraci kvuli lidi na práci jen už pak neřeknou že se jedna o černochy a Araby kteři makat nebudou ti budou mit za ukol zničit zbytek Evropy s jejich kulturou a bilou rasou černi a mišenci jsou snadno manipulovatelna masa čim hloupějši tim lepe takovou populaci bude jednoduche řidit proto si sem tahaji islám s jejich právem šaría konflikty a kmenove války vyřeši mnoho starosti a odvede pozornost od přivlastnovani si celeho světa pod Globalisty Evropa zažije ještě svuj posledni Holokaust a konečne řešeni bile otazky takovy je plán Globalistu = Sionistu Kalergiho doktrina světle hněde rasy v Evropě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout