Rakousko pod islámskou  invazí: Dramatická situace na hranicích, lidé se bojí vyjít z domu

Rakousko pod islámskou invazí: Dramatická situace na hranicích, lidé se bojí vyjít z domu

Muslimská invaze pokračuje přesně tak, jak bylo zřejmě již dlouho plánováno. Ideální doba na zaplavení Evropy cizinci z nekompatibilních kultur, pro něž je Evropa jen dalším cílem islamizace.

Proč je to ideální doba? Především proto, že Evropané řeší mnoho jiných problémů a – na rozdíl od roku 2015 – invaze je nyní na samém okraji zájmu. Evropa se v této situaci obsazuje mnohem jednodušeji než kdy dřív.

Každý kdo bydlí na invazní trase podobné obrázky, jako je ten v titulku (z Rakouska), zná. Podobné hloučky nyní vidíme kolem silnic a na cestách každý den. A je jich stále víc. Většina samozřejmě míří do Německa, ale ono ani Německo není nafukovací. A přerozdělovací mechanismus již v EU funguje a praktikuje se, na což jsem zde již několikrát upozornila.

Aktuálně došla situace na rakouských hranicích v oblasti Burgenlandu (hranice s Maďarskem) až tak daleko, že mnoho lidí se bojí vycházet z domu. Jde o situaci dokonce mnohem horší než byla v roce 2015. Navíc se zde opět ukazuje, že Maďarsko hranice nehlídá tak jak tvrdí, na druhou stranu zřejmě nebrání invazistům v tranzitu.

Obdobná situace je v Burgenlandu již delší dobu, v minulosti jsem se zde o tom již zmínila. Ovšem nyní je vše ještě mnohem horší. A při zákonech, které obyvatelstvo odzbrojily a nepovolují mu se aktivně bránit, se jednoduše lidé bojí. A podle zpráv z Balkánu je obava oprávněná, protože další invazní davy již směřují do Evropy.

Navzdory bouřkám, dešti a chladu bylo jen v Deutschkreutzu v noci na středu a v úterý zatčeno více než 100  migrantů. Situace na místě je tak dramatická, že mnoho lidí se již neodvažuje opustit dům bez doprovodu.

Příliv ilegálů do Burgenlandu pokračuje v nezmenšené míře. Podle ředitelství státní policie je na maďarsko-burgenlandské hranici každý den zadrženo v průměru 400 cizinců. Za úterý bude toto číslo pravděpodobně ještě vyšší. Jen v samotném Deutschkreutzu došlo ke skutečnému náporu ilegálů ze Sýrie, Indie, Turecka a Afghánistánu.

Policie a ozbrojené síly byly v nepřetržitém provozu, stěží však mohly držet krok s ilegály, které ani nestíhaly zadržovat. Zatímco skupina policistů několik migrantů prohledávala kvůli zbraním a nebezpečným předmětům, maďarští kolegové nahlásili další ilegální vstupy. A zatímco vojáci čekali, až tito muži dorazí, uviděli další dav lidí pochodujících přes pole směrem k Deutschkreutzu.

Někteří cizinci nevyhověli žádosti o okamžité zastavení a utekli, ty pak museli policisté a vojáci pronásledovat. Mezi půlnocí a časným odpolednem bylo podle sčítání „Krone“ jen v jediné obci – Deutschkreutzu zadrženo více než 100 lidí. Někteří neměli vůbec žádné doklady, někteří zjevně padělané průkazy totožnosti.

Všechny zadržené osoby byly prohledány policií kvůli zbraním a jiným nebezpečným předmětům. (Foto: Huber Patrick)

Zadržení byli téměř výhradně mladí muži. Mezi více než stovkou ilegálů byla přítomna pouze jedna rodina – otec, matka a dvě malé děti – pocházeli z Turecka.

Mezi místními občany roste hněv nad selháním politiků. „Už se ani neodvažuji nechat své děti hrát si na zahradě,“ říká mladá matka. Nejistota mezi obyvatelstvem je velká, mnozí se obávají, že by mohlo dojít k útokům nebo obtěžování. Starosta Andreas Kacsits i jeho vyzyvatelé Manfred Kölly (LBL) a Jürgen Hofer (SPÖ) jednomyslně vyzývají k účinné ochraně hranic a deportaci odmítnutých žadatelů o azyl.

Tolik zprávy z Rakouska. Je třeba si uvědomit, že ještě mnohem větší davy jsou na cestě – buď v Turecku nebo v oblasti Balkánu. Bude to tedy už jen horší. A za vše můžeme poděkovat genocidní politice EU, která neumožňuje okamžité navracení invazistů do jejich zemí – nebo alespoň do Turecka…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Rakousko pod islámskou invazí: Dramatická situace na hranicích, lidé se bojí vyjít z domu

  1. Americke zbrane dodane pro Ukrajinu, se dostanou (nebo jiz dostali) do rukou invazistu. Krome automatickych zbrani, muzeme v evrope ocekavat utoky man-pady. Z ramene odpalovane raketyy urcene na niceni tanku nebo vrtulniku. Tyto snadno prenosne zbrane dokazi vyrobit v centrech evropskych mest nevidane scenerie.

    Nejpsi na cele situaci je, ze po utoku na plynovod, muze CIA s dostatecnou urovni popiratelnosti, zorganizovat utok prenosnymi raketomety na klicove cile v EU. Napriklad elektrarny. Vzhledem na to ze Ukrajinci strileli na Zaporozskou jaderku pod amrickym vedenim, mame se na co tesit. Doba kdy „nezavisla“ dzihadisticka skupina, pod taktovkou CIA, vyhodi do vzduchu Evropskou jaderku je nyni velmi realna.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout