Podněcování nenávisti k neočkovaným se plánovalo už asi půl roku před samotným začátkem aplikace „vakcín“

Podněcování nenávisti k neočkovaným se plánovalo už asi půl roku před samotným začátkem aplikace „vakcín“

Od samého začátku „plandemie“ bylo patrné, že vše co se děje, je centrálně koordinováno. Nyní se již ví, že příkazy přicházely do celého světa z kanceláře Fauciho a jeho nohsledů. Nicméně nejednalo se pouze o jednotnou koordinaci zcela nesmyslných a v důsledcích škodlivých restrikcí a zkoumání způsobů jak donutit lidi k tomu, aby si nechali vpíchnout experimentální genový koktejl.

Společná byla i strategie, kterou se mělo útočit na neočkované, zajistit jejich vyčlenění ze společnosti a udělat z nich bezmála zločince. A tím je samozřejmě i donutit k tomu, aby nastavili svoji paži. Nyní vyšlo najevo, že se již měsíce před započetím „vakcinace“ zkoumalo, jak nejúčinněji nenávist k neočkovaným vyvolat.

Již 3. července 2020 zahájila americká elitní univerzita Yale experimentální studii „ Přesvědčivé zprávy ke zvýšení záměrů vakcíny COVID-19 “.

Vzhledem ke komplexnímu designu studie s více než 4000 účastníky, kteří museli být nejprve přijati, a mnoha zapojených univerzitních ústavů (Globální zdraví, Infekční nemoci, Sociální a politická studia, Americká politika, Politologie, Epidemiologie, Ošetřovatelství) je zřejmé, že měli dost naspěch. Muselo se začít v červenci, kdy ještě nebylo zcela jasné, kdy budou vakcíny dostupné a jaké budou mít vlastnosti. Když byla studie v říjnu 2021 konečně publikována v časopise Vaccine, autoři studie stydlivě přiznali:

„Měřili jsme připravenost na očkování v době, kdy neexistovala žádná vakcína a účinnost a vedlejší účinky možných vakcín ještě nebyly známy.“

Tato mezera ve znalostech však nezabránila vědcům v tom, aby v různých zprávách, jejichž účinnost byla kontrolována, jednoduše tvrdili, že očkování je vysoce účinné a bezpečné, a že pandemie bude ukončena stádní imunitou, pokud bude proočkovanost vysoká. To byla přesně ta tvrzení, která byla všude používána v pozdější očkovací kampani, a která se nyní z velké části ukázala jako nepravdivá.

Ale na podzim 2021, kdy byly zveřejněny výsledky studie, kdy bylo již dlouho jasné, že existuje značný počet závažných vedlejších účinků, a že stádní imunity nelze dosáhnout s velmi omezeně účinnými vakcínami, autoři bez ostychu tvrdí:

„Je důležité ujistit širokou veřejnost o bezpečnosti a účinnosti vakcín proti COVID-19, aby bylo zajištěno dosažení prahů stádní imunity. Naše experimenty poskytují robustní důkazy, které apely na ochranu ostatních ovlivňují záměr nechat se očkovat a společenský tlak na ostatní, aby udělali totéž.“

Autoři nezvykle neuvádějí, kolik subjektů se experimentu zúčastnilo, pouze 4361 jich zůstalo až do konce. V kontrolní skupině bylo téměř 600 subjektů dotazováno na jejich ochotu nechat se očkovat na začátku a na konci, aniž by obdrželi relevantní zprávy. Téměř 300 dostalo základní sdělení s tvrzením o účinnosti a bezpečnosti očkování a o tom, že je důležité ukončit pandemii, proto se musí nechat očkovat co nejvíce lidí. Ve 12 stejně velkých skupinách, rovněž složených z téměř 300 subjektů, bylo toto základní sdělení doplněno o různá doplňková sdělení, která měla generovat hodnocení a pocity.

Pro zvýšení vlastní ochoty nechat se očkovat a tendence naléhat na očkování ostatních se jako nejúčinnější ukázaly následující výroky:

Zájem komunity a hanba: Představte si, jak trapné a ostudné by pro vás bylo nenechat se očkovat a přenést COVID-19 na někoho, na kom vám záleží.
Žádná statečnost: Lidé, kteří se odmítají nechat očkovat proti COVID-19, přestože vakcína existuje, protože si nemyslí, že onemocní, nebo protože je jim to jedno, nejsou stateční, jsou lehkomyslní. Ti, kteří se nenechají očkovat, riskují zdraví své rodiny, přátel a komunity. Na ignorování doporučení zdravotnických úřadů není nic atraktivního a nezávislého. Pokud se nenecháte očkovat v době, kdy je vakcína dostupná, riskujete zdraví ostatních. Chcete-li ukázat sílu, nechte se očkovat, abyste neonemocněli a nevzali zdroje lidem, kteří to potřebují více, nebo riskovali šíření nemoci na další ohrožené, z nichž někteří nedostanou vakcínu.
Důvěřujte vědě: Očkování proti COVID-19 je nejúčinnějším způsobem ochrany vaší komunity. Jediným způsobem, jak porazit COVID-19, je použití vědeckých metod, jako je např. očkování. Významní vědci věří, že jakmile budou vakcíny dostupné, budou nejúčinnějším prostředkem k zastavení šíření COVID-19. Lidé, kteří odmítají očkování, jsou obvykle hloupí nebo zmatení.
Svoboda: COVID-19 omezuje schopnost mnoha lidí žít svůj život tak, jak uznají za vhodné. Lidé museli zrušit svatby, neúčastnit se pohřbů a zastavit další činnosti nezbytné pro jejich každodenní život. Vládní opatření k zamezení šíření COVID-19 navíc omezují naši svobodu shromažďování a pohybu. Pamatujte, že každý člověk, který se nechá očkovat, snižuje pravděpodobnost, že přijdeme o své svobody nebo nás vláda znovu zavře. I když to nemůžete udělat sami, všichni si můžeme zachovat svobodu tím, že se necháme očkovat.

Nejúčinnější, nepřekvapivě, byla zpráva „žádná statečnost“, která obsahuje největší množství emocionálních obvinění vůči lidem, kteří se odmítají očkovat. 

Celkově čtyři nejúspěšnější zprávy již obsahují v podstatě vše, co do nás bylo neustále vtloukáno vládou, rádoby odborníky i médii v průběhu očkovací kampaně. Tedy vše níže uvedené mělo vyvolat nenávist k neočkovaným:

 • Lidé, kteří se nenechají očkovat, mohou později chodit s infekcí a zabíjet své blízké.
 • Jsou bezohlední a ignoranti.
 • Výsledkem je, že když onemocní, odebírají druhým zdroje, které potřebují.
 • Ohrožují rizikové skupiny a osoby, které nelze očkovat.
 • Jsou to hloupí nebo zlomyslní popírači vědy, protože prominentní vědci mají (vždy) pravdu.
 • Nesou vinu za nezbytná omezení svobod ze strany vlády.

Tyto zprávy vyvolaly tolik nenávisti k neočkovaným, tolik rozdělení ve společnosti, protože přesně k tomu byly navrženy a testovány, nebo jak to autoři studie vyjádřili vědecky noblesním způsobem:

„Zdůrazňování toho, že očkování je prosociální akt, zvyšuje nejen akceptaci, ale také ochotu naléhat na ostatní, aby tak učinili, a to jak přímým přesvědčováním, tak negativním hodnocením těch, kteří očkovat nechtějí.“

Experti  na manipulaci s populací prostřednictvím propagandy z Yale, jejichž výše uvedenými instrukcemi se řídili po celém světě, zůstávají stále velmi aktivní a působí v poradní funkci. Když byla dřívější údajná konspirační teorie o každoročním  očkování 6. září 2022 prohlášena za oficiální politiku vlády USA, Saad Omer, jeden z autorů studie, byl okamžitě připraven s několika radami k implementaci.

Corona koordinátor Bílého domu Ashish Jha oznámil, že v budoucnu bude očkování proti Covidu potřeba „pouze“ jednou ročně. Nejrozumnější by bylo podávat to společně s každoročním očkováním proti chřipce. Řekl také:

„Opravdu věřím, že to je důvod, proč nám Bůh dal dvě paže, jednu na očkování proti chřipce a jednu na očkování proti Covidu.“

Saad Omer , profesor epidemiologie, řekl, že nejúčinnější strategií by bylo nabízení očkování každému, kdo přijde do kontaktu s lékařem.

Omerovi kolegové z Yale ve stejném článku vyjádřili skepsi, zda je člověk skutečně připraven očkovat se jednou ročně. Tolik k velké účinnosti očkování, které v Yale chválili ještě na podzim 2021, a jejich příslibu ukončení pandemie, až bude většina lidí očkována.

Ostatně, tyto přísliby známe i od naší vlády a jejích našeptávačů. Nyní je již poněkud jasnější, odkud zřejmě vzali onen nesmysl: „Dvě dávky a tečka.“ Tím se neoháněli jen u nás, ale naši covidisté se ztrapnili o to víc, že to dali přímo do názvu očkovací kampaně…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Podněcování nenávisti k neočkovaným se plánovalo už asi půl roku před samotným začátkem aplikace „vakcín“

 1. vsetky vakciny v nasej historii boli,su proti zdraviu, su alopatickym podvodom.
  nikdy neboli planovane pre vylepsenie zdravia.
  kto v akukolvek vakcinu veri je bud dobre zaplateny, alebo dezinformovany blbec.

  vidim na kriminalnych agentoch farmacie (MUDr, pediater…), ako pro-trzne pichaju deticky, je mi luto aj ich prihlupych rodicov…

  policia ma dost inteligentov, aby tematiku pochopila, nastudovsla, ale nekona a teda dokazuje, ze je tu vyhradne za ucelom ochrany a rozvoja politickej a nadnarodnej kriminality.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout