Podívejte se, jak vypadá vítačská Bidenova politika v praxi (videa)

Podívejte se, jak vypadá vítačská Bidenova politika v praxi (videa)

Vítačská politika USA je nyní prakticky totožná s politikou EU. Výměna obyvatel je tedy v plném proudu nejen v Evropě. Stejným způsobem jako v EU fungují Bruselem dotované pašerácké neziskovky nebo lodě pobřežních stráží jihoevropských zemí, funguje i pohraniční stráž v USA – tedy jako „uvítací výbor.“

To je nová migrační politika USA, která jako by byla opsaná z migrační politiky EU.

Nové video a fotografie ukazují, jak američtí pohraničníci na americko-mexické hranici otevírají brány ilegálům. Guvernér Texasu Greg Abbott obviňuje vládu, že tyto akce vědomě schvaluje.

Novinář společnosti Fox 11 Bill Melugin v srpnu zveřejnil tweet, který ukazuje, jak agenti federální pohraniční stráže přehlížejí členy Texaské národní gardy a otevírají brány k hraničnímu plotu.

 Melugin už nějakou dobu monitoruje a sleduje chaos na dotyčné hranici a v květnu letošního roku zveřejnil na Twitteru tweet ukazující velké množství nelegálních imigrantů, které státní pohraniční stráž vpouští dovnitř. Texaský republikánský guvernér Greg Abbott je jedním z těch, kteří silně reagují na nedávný vývoj.

Od chvíle, kdy Joe Biden nastoupil do úřadu prezidenta, je Abbottův Texas ve sporu s federální vládou ohledně zachování kontroly hranic mezi Spojenými státy a Mexikem. Nedávná odhalení ještě více zhoršila mrazivý vztah mezi stranami.

Guvernér Abbott v reakci na činy prezidenta Bidena dlouhodobě posílá velké množství ilegálů do oblastí spravovaných demokraty – nejprve do Washingtonu a  New Yorku, přičemž včera dorazila  první zásilka obohacení také do Chicaga.

Zdroje pro Fox 11 uvedly, že letos bylo zatím zaznamenáno až dva miliony nelegálních přechodů hranic. V takových případech to hravě překonává předchozí loňský rekord 1 277 177 přechodů hranic za stejnou dobu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout