Německo: Syrský pediatr sexuálně zneužil tři jeho nezletilé pacientky

Německo: Syrský pediatr sexuálně zneužil tři jeho nezletilé pacientky

Nejen podle Merkelové, ale také podle našeho věčně prolhaného mainstreamu měli v roce 2015 přicházet do Evropy samí vysoce vzdělaní doktoři a inženýři. I když by se nakonec ve skutečnosti dal doktor či inženýr hledat v oněch davech takřka s lupou, nějaké to promile se mezi nimi našlo (ti ovšem nedorazili pěšky přes Balkán). Jedním z této hrstky vzdělanců by například Syřan, který v minulých dnech stanul před soudem.

Hassan A. (34) měl na začátku procesu skrytou tvář  za složkou. Pediatr údajně během léčby sexuálně zneužil tři dívky! Ve čtvrtek byl odsouzen: dva a půl roku vězení!

Okresní soud v Essenu navíc rozhodl, že lékař nesmí léčit ženy po dobu tří let, jak uvedl mluvčí soudu.

Obžalovaný se k činům, ze kterých byl obviněn, přiznal. V důsledku toho byly oběti ušetřeny výpovědi u soudu. To mělo zmírňující účinek.

Dne 1. června 2019 byl Syřan zaměstnán jako pediatr v nemocnici Marien v Gelsenkirchenu poté, co údajně kvůli válce uprchl ze své domovské země. Jen o dva měsíce později podle státního zástupce během prohlídky osahával dívku (tehdy 14) na prsou a na jejích intimních místech.

Když obvinění vyšla najevo, byl propuštěn ze služby. Vzhledem k tomu, že v té době popřel obvinění, bylo to svědectví proti svědectví, což mělo za následek, že mu bylo dovoleno pokračovat v práci.

Došlo však k dalším dvěma incidentům. Údajně také tyto dívky osahával (v té době 15 a 14 let).

Jedna z obětí později policii řekla, že zpanikařila. „Jeho způsob, jakým se mě dotýkal, mě opravdu vyděsil,“ uvedla. Po incidentu se dokonce vyplížila z nemocnice a zůstala venku asi hodinu. „Neodvážila jsem se vrátit dovnitř.“

Při prohlídce bytu byl doktorovi zabaven mobilní telefon a notebook. Vyšetřovatelé na nich našli 26 souborů s dětskou pornografií.

Během procesu obviněný zpočátku obvinění popíral a tvrdil: „Bylo to normální vyšetření, prohlédl jsem si pouze tělo.“ Ale pak všechno přiznal.

Verdikt padl mimo jiné za sexuální zneužívání se zneužitím vztahu lékař – pacient. Proti rozsudku se ještě lze odvolat.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německo: Syrský pediatr sexuálně zneužil tři jeho nezletilé pacientky

  1. Ani jeden vlastenecký Slovák či Čech by sa nemal dať vyšetriť či dokonca operovať moslimským MUDr.! Mnohí kedysi možno sekulárni doktori sa skutočne v posledných 25-30 rokoch stalo fanatikmi aj tu. Poznám osobne jedného Pakistanca a Afgánca, pre ktorých to platí stopercentne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout