Gatesova nadace zkoumá, jak přimět obyvatelstvo, aby přijalo „budoucí“ covidové vakcíny

Gatesova nadace zkoumá, jak přimět obyvatelstvo, aby přijalo „budoucí“ covidové vakcíny

Gates, který je díky svým darům skrz jeho nadaci i vakcinační alianci GAVI hlavním sponzorem (a tedy i vlastníkem) WHO, má v rukou bezesporu obrovskou moc. Úplně postačí schválení pandemické smlouvy a bude to právě Bill Gates, kdo bude rozhodovat o povinném očkování všech občanů členských států WHO.

Nadace Billa a Melindy Gatesových nyní financuje studie o tom, jak nejlépe přimět lidi, aby se nechali očkovat „budoucími“ vakcínami COVID-19 – včetně „cíleného“ zasílání zpráv a finanční kompenzace – i když studie nadále ukazují souvislost mezi vakcínou a zánětem srdečního svalu.

Vědci podporovaní Gates Foundation publikovali studii s názvem Overcoming Vaccine Hesitancy for Future COVID-19 and HIV Vaccines: Lessons from Measles and HPV Vaccines, jejímž cílem je omezit váhání s očkováním.

Ve studii zveřejněné 11. srpna vytvořili vědci „narativní přehled studií o intervencích k řešení odmítání vakcíny proti spalničkám a lidskému papilomaviru“, aby aplikovali získané poznatky na budoucí vakcíny.

Výzkumníci výslovně uvádějí, že jejich hlavním cílem je zvýšit možnost očkování lidí „budoucími“ vakcínami COVID-19 a dochází k závěru, že „nejúspěšnější intervence se přímo zaměřovaly na očkovanou populaci“.

„Využití finančních pobídek by mohlo být potenciálním nástrojem ke zlepšení akceptace vakcíny,“ říká článek, který byl připraven na základě přezkumu více než 150 vědeckých článků.

„Zasílání zpráv je mocný nástroj pro propagaci vakcín; sdělení by však měla být pečlivě formulována a zaměřena na zainteresovanou populaci. V budoucích očkovacích kampaních by měly být zváženy finanční pobídky a bezplatné očkovací látky,“ uzavřela studie, která také provedla imunizační programy na školách, univerzitách nebo ve zdravotnictví. 

Studie přichází uprostřed reklamní kampaně zaměřené na dětskou myokarditidu, kterou studie opakovaně prokázaly jako vedlejší účinek vakcíny COVID-19.

Například nemocnice New York Presbyterian Hospital nahrála 6. září na svůj kanál YouTube propagační video s názvem „Příběh dětského pacienta – Suri (30. verze)“.

„Suri měla silné bolesti břicha, které se ukázaly jako myokarditida, vážný zánět srdce. Náš multidisciplinární tým pediatrické kritické péče pracoval na regulaci jejího srdečního tepu – a aby se znovu cítila jako sama sebou,“ stojí v popisku videa.

Reklama navazuje na zprávu American Heart Association, která uznává, že rizika myokarditidy jsou zvýšená u mladších lidí a po po sobě jdoucích dávkách vakcíny.

Přesto mají být nadále v zájmu depopulačních snah Gatese a vysokých výdělků Big Pharmy tyto „vakcíny“ vnucovány všem – včetně mladých lidí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Gatesova nadace zkoumá, jak přimět obyvatelstvo, aby přijalo „budoucí“ covidové vakcíny

 1. Mne by zajímalo, kolik lidí zkoumá, jak se zbavit tohoto vymaštěného trotla a tak ulevit sobě a svým bližním.
  Uvidíme, kdo bude rychlejší.

 2. Bylo by dobre Billovi vakciny rozjet velkem v africe, indii, jizni americe, globalni jih potrebuje miliardy vakcin. V zajmu civilizovanych zemi je, tyto vakciny jim dodat.
  Dokazete odhadnout usporu CO2 dosazenou snizenim populace o 3-5 miliard ?

  1. Takové malé tajemství je, že CO2 vůbec ničemu nevadí a je tady na světě naprosto v pořádku doma.
   Třeba jako H2O. A všecko tu hezky cykluje díky atmosféře a gravitaci furt dokola a kupodivu je toho teda pořád stejně, co je svět světem.
   Ale pár blbečků, co jim kape na karbid a mají pocit, že jsou vlastníci světa, ikdyž se narodili jako všichni s holou prdelí a stejně tak i ze světa odejdou, by byli rádi, kdyby nás tu bylo trochu míň a oni tu měli více místa, bo jejich společný znak je nenažranost.
   No a tihle blbečci blbnou lidem hlavy různými za vlasy přitaženými teoriemi, aby se jakýmkoli způsobem, nejlépe pro ně bezpracným, populace snižovala.
   No a někteří jim to pořád žerou…

   1. Je v celku jedno jestli nebo cemu CO2 vadi, dulezite je cemu lide veri. Nekteri veri na nedelni klid, nekteri na to ze 24.12. maji jist kapra, nekteri veri ze na svatbu potrebuji prsten, drive lide verily ze cigarety jsou dobre na odkaslavani, nebo ze DDT je vhodny desinfekncni prostredek do domacnosti. Dnes lide veri ze potrebuji snizit CO2, a snidat celozrne housky. Toho je potreba vyuzit. Snizit CO2 snizenim poctu lidi, tak pomuzeme planete. A hlavne, nerostne zdroje vydrzi dele, do doby nez dokazeme opustit planetu a vydat se ke hvezdam. Nechat spotrebovavat 9-12 miliard darmozracu NEROSTNE-nenahraditelne suroviny je nerozum a muze vest ke konci liidstva. Proste nedokazeme udrzet techlogickou civilizaci na nerostech dostatecne dlouho abychom objevili technologie ktere nas dostanou pryc, a tak lisdtvo zustane prikovane k tehle skale dokud slunce nevybuchne.
    Potiz je ze prumerny darmozrac se zajiima o to co si koupi za pristi vyplatu, a naprosto kasle na to co bude za 1000 let. Proto je potreba vyuzit KAZDE moznosti na dosazeni cile. Pomuze li dosazeni cile ze vira ze CO2 skodi, je to v poradku. Kapisto ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout