Pákistánec: „ISIS mi slíbil 30 tisíc dolarů, když provedu útok v Itálii“ (video)

Pákistánec: „ISIS mi slíbil 30 tisíc dolarů, když provedu útok v Itálii“ (video)

Je třeba si opět připomenout, že většina islámských bojůvek má dostatek peněz. Jsou financovány z mnoha různých zdrojů, zdaleka tedy ne pouze od sympatizantů z řad muslimů po celém světě, ale také od vlád různých zemí jako Saúdská Arábie nebo Turecko, případně z dostatečně bohatých islámských organizací. Zdaleka nejvíc peněz pak pochází především od Muslimského bratrstva, které je velmi štědře dotováno nejen různými islámskými organizacemi, ale dokonce i EU.

Paradoxně si tak Evropané dlouhodobě platí své vlastní vrahy. A to včetně těch, kteří připlouvají na lodích mířících z Libye do Itálie, včetně lodí pašeráckých neziskovek nebo italské pobřežní stráže.

Nedávno se objevilo video, v němž jistý Pákistánec přiznává, že v Libyi, kde čekal na člun do Itálie, mu bylo přislíbeno, že pokud provede teroristický útok v Itálii, jeho rodina obdrží 30 tisíc dolarů. Je pravděpodobné, že ISIS uhradil i jeho cestu do Evropy, tak jako ji nejen ISIS, ale i ostatní islámské bojůvky, platí svým bojovníkům.

Z Pákistánu dorazil do Libye. Tam bylo muži nabídnuto, aby provedl útok v Itálii, jakmile přistane a bude uvítán jako „uprchlík“. Výměnou za 30 000 $, které budou předány jeho rodině:

V těchto dnech do Itálie připlouvá rekordní počet lodí. Otázka tak zní, kolik potenciálních teroristů je již v Evropě? Jak dlouho budou čekat, než provedou nějaké větší koordinované útoky?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Pákistánec: „ISIS mi slíbil 30 tisíc dolarů, když provedu útok v Itálii“ (video)

  1. https://youtu.be/PyRGVQbflCs?t=991 ,– teprve islám a muslimové přinesl do indie náboženské války, indie neznala náboženské války. podívejte se nyní, https://www.youtube.com/watch?v=AvFl6UBZLv4&ab_channel=BusinessInsider , jak se od svého vzniku islám rozlézal na územních mapách země. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout