Švédsko: Každý zahraniční zločinec stojí stát v průměru 2,35 milionu eur

Švédsko: Každý zahraniční zločinec stojí stát v průměru 2,35 milionu eur

I přes prokazatelně rostoucí kriminalitu a přesto, že je ve Švédsku stále více oblastí, které se již dostaly plně pod nadvládu muslimských gangů, i nadále švédští politici tvrdí, že multikulturalismus je přínosný a bývalá politička, která stála na začátku 70. let za nápadem přeměnit Švédsko v první multikulturní evropskou zemi, si také za svým tehdejším rozhodnutím stojí. Jenže chápe to stejně i původní obyvatelstvo? Zřejmě ano, neboť většinově se původní Švédy podařilo indoktrinovat multikulturní propagandou.

Jenže ten, kdo není slepý, musí vidět, že multikulturalismus každou zemi dřív či později zničí. To je vidět především na rostoucí kriminalitě, ale také na tom, kolik toto obohacování stojí daňové poplatníky…

Skandinávskou zemi už dlouho sužují otevřené excesy a podmínky podobné občanské válce jako důsledek imigrační politiky, která je už dlouho příliš liberální.

Nyní jeden z předních kriminologů v zemi, v Íránu narozený profesor kriminologie Amir Rostami ze Stockholmské univerzity, přišel s děsivými čísly o důsledcích imigrace. Jsou široce použitelné pro ostatní země EU.

Rostami považuje švédskou imigrační politiku za selhání. Kriminalita gangů se každým rokem zvyšuje a v důsledku masové a nekontrolované imigrace úřady ztrácejí kontrolu nad stále více oblastmi, které si přebírají gangy migrantů.

Kriminolog rozlišuje mezi „dezorganizovanými zločinci“, v podstatě mladšími cizinci ve věku od 20 do 25 let, kteří jsou zodpovědní za opakující se pouliční boje s policií a vandalismus; a druhou skupinou, staršími a vzdělanějšími cizinci, kteří ve Švédsku každoročně spáchají přibližně 40 000 trestných činů.

Podle Rostamiho mají zločinecké klany ve Švédsku již 5000 členů – z toho 1000 jen v Göteborgu. A podle švédské policie mají téměř všichni registrovaní zločinci přistěhovalecký původ.

Rostamiho analýzy ukazují, že každý zločinec z řad přistěhovalců bude stát daňové poplatníky v průměru 2,35 milionu eur v průběhu svého života. Pro Švédsko to znamená celkovou finanční zátěž ve výši 11,7 miliardy. Daňové ztráty pro stát musí být také vzaty v úvahu, pokud se lidé rozhodnou vykonávat kriminální kariéru namísto zdanitelné práce.

Srovnatelná čísla jsou v jiných multikulturních členských státech EU chronicky zadržována jejich politiky a úřady. Švédská čísla však poskytují představu o ekonomických nákladech, které dovážená kriminalita každoročně způsobuje obyvatelům. V jiných podobně obohacovaných zemích budou náklady podobné…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout