Gruzie: Masové demonstrace proti NATO, EU, propagandě a homoagendě

Gruzie: Masové demonstrace proti NATO, EU, propagandě a homoagendě

EU se snaží přivést pod svůj diktát co nejvíce zemí. Činí se tak cestou neskutečné jednostranné propagandy, kterou si ještě můžeme pamatovat z dob „předreferendových“ u nás. Mnoho lidí tehdy netušilo, že se chystá něco jako „ústava EU“, kterou je vlastně Lisabonská smlouva a mnoho neinformovaných nevědělo, že EU není o spolupráci suverénních zemí, ale o rušení národních států, národů a výměně obyvatel, tedy je jen nástupcem 3. říše. Ale je také o jednotném diktátu politickém i ideologickém, což jasně ukazuje nedemokratičnost této instituce.

Cílem EU je zničit Evropu – a lze zkonstatovat, že se to globalistům skvěle daří. Výměna obyvatel je v plném proudu a odevzdávání posledních zbytků suverenity evropských zemí do rukou globalistů je v plném běhu.

Zdá se, že ne všichni obyvatelé zemí, které kandidují na vstup do EU, s něčím podobným souhlasí. Stejně tak si nemůže nikdo soudný přát patřit k útočnému vojenskému paktu, který po celém světě již roky rozsévá smrt na okupačních misích, ale i teror z rukou vyzbrojených a vycvičených teroristů, původně prezentovaných jako „umírněná opozice“ (ISIS, Al Kajda apod) nebo aktuálně neonacistů.

Gruzínci zřejmě nestojí o to, aby byla jejich země součástí těchto spolků, což dali nyní jasně najevo…

V Gruzii, zemi, která dne 23. června 2022 obdržela od EU pozitivní signály ohledně statusu kandidátské země, se konala masová shromáždění proti NATO, EU, jednostranné mediální a vládní propagandě a homoagendě. Vlajky NATO a EU byly roztrhány a spáleny. Lidé netouží sloužit jako potrava pro děla pro globalistické elity a možná se stát příštím válečným cílem.

Mnoho tisíc lidí vyšlo do ulic v Gruzii (v zemi žije 3,72 milionu obyvatel) a ukázalo vládě, jaký je jejich názor na vstup do NATO nebo vstup do EU. I zde má být země jménem globalistů a transatlantiků podněcována proti Rusku. Údajně, stejně jako na Ukrajině, USA také zde provozují řadu laboratoří pro biologický výzkum. Gruzie vstoupila do přidružené organizace NATO v roce 2004 – stejně jako nedávno Rakousko.

Také George Soros  vynaložil intenzivní úsilí a investice v Gruzii. Ve skutečnosti jeden z členů Saakašviliho kabinetu, Aleksandre Lomaia, byl dříve výkonným ředitelem nadace Open Society Georgia Foundation – což naznačuje úzké vazby mezi růžovou revolucí a údajnou Sorosovou charitativní činností. Soros byl dobrý v propagaci takových lidových hnutí, komentuje Saakašvili. Zdá se však, že bývalý gruzínský prezident se zdráhá připsat Sorosovi větší vliv. „Pokud se začne politicky angažovat, není tak dobrý,“ dodává.

Bild

Lidé v Gruzii toho všeho mají plné zuby. Nechtějí sloužit Georgi Sorosovi nebo jiným cizím mocnostem, chtějí jen žít v míru. Neexistuje ani touha po členství ve vojenské alianci NATO, která již byla zapojena do některých agresivních válek (Jugoslávie, Libye, Irák…). Agenda Globohomo předepsaná globalistickými elitami, která v současné době zabírá půdu po celém světě s duhovými vlajkami a přehlídkami, také není v Gruzii vítána. Obyvatelstvo odmítá přijmout takové uspořádané formy sexualizace. „Georgia Pride“ se musela konat za zavřenými dveřmi uvnitř – obyvatelstvo nedovolilo průvod.

Takto dopadla duhová vlajka i pride průvod:

Velmi důležitá pro pochopení situace v Gruzii je také znalost pětidenní války v roce 2008. Ruská vojska zajistila jasné podmínky v bývalé sovětské republice. 850 lidí bylo zabito. Gruzínští vojáci nejprve zaútočili „ze sebeobrany“ na ruské mírové jednotky, které byly umístěny v pohraniční oblasti od roku 1992 s mandátem SNS. Rusové na tuto akci odpověděli rychlou intervencí, která vedla ke kapitulaci Gruzie během několika dní.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

One thought on “Gruzie: Masové demonstrace proti NATO, EU, propagandě a homoagendě

  1. Aj Srbsko je vedené vlastizradnou liberálnou vládou , posadnutou zámerom vstúpiť do EÚ a „dohodnúť sa“ s Kosovom za každú cenu. A okrem iného umožňujúcou maďarským fašistom neobmedzenú veľkouhorskú propagandu a homošom /aj premiérka je teplá ako radiátor/ pochody.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout