Zpráva: Více než 3000 diabetiků ve Velké Británii zemřelo v důsledku lockdownu

Zpráva: Více než 3000 diabetiků ve Velké Británii zemřelo v důsledku lockdownu

Od samého začátku muselo být každému soudnému člověku jasné, že lockdowny ve finále přinesou pouze škody a žádný užitek. Jediným důvodem lockdownů bylo testování populace, aby bylo jasné, jak dalece lze lidi omezovat, přičemž postupně se již uvažuje i o lockdownech klimatických.

Neoddiskutovatelný je fakt, že lockdowny značně poškodily ekonomiky všech zemí, kde byly zavedeny. Jednoznačně je však potvrzeno také to, že kvůli razantnímu omezení lékařské péče a záměrně vyvolávanému strachu zejména u starších lidí, došlo k mnoha úmrtím právě proto, že nebylo léčeno mnoho závažných nemocí.

Postupně nyní vyplouvají na povrch statistiky, které poškození zdraví v důsledku restrikcí a vyvolávání strachu potvrzují. Tyto lidi mají na svědomí zkorumpovaní politici, kteří restrikce nařizovali a zkorumpovaná korporátní média, která se snažila v lidech vyvolat strach. A u mnoha jedinců to zafngovalo. Ze strachu, že chytí covid, nešli na vyšetření. Nakonec se skutečně covidu vyhnuli, nicméně zemřeli v důsledku mnohem horších – a především  neléčených – chorob.

Konkrétní statistiky, které udávají vliv lockdownů na diabetiky, nyní představili ve Velké Británii..

O 66% zvýšená úmrtnost byla odhalena mezi těmi, kteří nemohli v době lockdownu zajít na lékařskou kontrolu.

V další zničující analýze dopadu lockdownu se odhaduje, že více než 3 000 lidí s diabetem zemřelo zbytečně, protože nemohli na kontrolu.

Telegraph uvádí, že studie NHS zjistila, že přechod na vzdálenou péči a snížení rutinní péče v prvních 12 měsících pandemie měly naprosto zničující důsledky pro diabetiky. To vedlo k tomu, že byli „tlačeni na konec fronty,“ jak to řekl Chris Askew, generální ředitel společnosti Diabetes UK.

Studie zjistila, že během necelých čtyř měsíců se počet úmrtí nezapříčiněných Covidem mezi diabetiky zvýšil o 11 procent, což vedlo k dalším 3 075 úmrtím, přičemž počet úmrtí na srdeční onemocnění je obzvláště vysoký.

Studie také ukazuje, že v období 2020/21 byla jen něco málo více než čtvrtina diabetiků schopna podstoupit úplný screening NHS. Studie, publikovaná v časopise Lancet Diabetes and Endocrinology, také zjistila neuvěřitelný 66% nárůst úmrtnosti mezi těmi, kteří nemohli absolvovat podrobnou kontrolu.

Čísla jsou konzervativní odhady, protože analýza porovnávala pouze úmrtí v Anglii během dvou 15týdenních období.

Zpráva Telegraphu také uvádí:

Vědci uvedli, že někteří pacienti s diabetem se mohli držet dál od lékařů ze strachu, že se nakazí Covidem. Dodali však, že narušení přístupu k rutinní péči a opakovaný tlak na zdravotnické pracovníky, aby se soustředili na pandemii, znamenalo, že diabetici utrpěli dvojnásobnou úmrtnost.

Zjištění doplňují již tak rozsáhlý výzkum, který ukazuje, že zatímco omezení volného pohybu osob měla na  COVID malý nebo žádný dopad, měla jinak zničující zdravotní, hospodářské a sociální důsledky.

Několik studií také zjistilo, že globální lockdown ve svých důsledcích způsobí více úmrtí než samotná pandemie koronaviru.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Zpráva: Více než 3000 diabetiků ve Velké Británii zemřelo v důsledku lockdownu

  1. a ktory politik a poslanec ponesie teda zodpovednost? nikto. a na to sme si uz zvykli. ani ten ludsky zivot nema dnes vecsiu cenu nez tvít alebo fotka na instagrame.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout