WHO svolává krizový výbor kvůli opičím neštovicím, budou další záminkou pro celosvětové restrikce a očkování?

WHO svolává krizový výbor kvůli opičím neštovicím, budou další záminkou pro celosvětové restrikce a očkování?

WHO se nedávno nepodařilo – jen díky odporu Afriky a Indie – protlačit změny ve smlouvě, které by předaly značnou moc do rukou této zkorumpované organizace, do jejíhož čela byl nyní znovu zvolen etiopský politik, který se již coby vládní činitel účastnil genocidy  a vyvražďování opozice. Už jen tento fakt ukazuje nejen to, co je zač samotná WHO, ale také její vedení a sponzoři, z nichž největším je Bill Gates.

Nyní zřejmě tato organizace vymýšlí, jak i do budoucna udržet svět v kleštích a vnutit miliardám lidí další experimentální výrobky Big Pharmy.  A zdá se, že právě opičí neštovice budou nyní tím pravým nástrojem. A to bez ohledu na fakt, že jejich šíření se omezuje na poměrně malou skupinu obyvatelstva, neboť 99% nakažených jsou homosexuální muži.

Nicméně vůbec by mne neudivovalo, kdyby přesto chtěli proti nemoci očkovat celou populaci, včetně těhotných žen a malých dětí…

Případy opičích neštovic jsou tak vzácné, že systémová média se musí uchýlit k falešným obrázkům, aby vyvolala paniku. Odborníci se shodují, že v naprosté většině případů je onemocnění mírné, léčí se samo o sobě během několika týdnů bez nutné hospitalizace a riziko pro obecnou populaci je všeobecně velmi nízké. Už to samo o sobě ukazuje, že většina populace není nijak ohrožena. WHO by to však mohla vidět jinak: Podle zpráv z médií svolala kvůli opičím neštovicím krizový výbor.

Měl by rozhodnout, zda jsou opičí neštovice „zdravotní krizí mezinárodního významu“. Je vysoce pravděpodobné, že tak učiní, neboť WHO nám již v případě Covid-19 názorně ukázala, že k vyhlášení „mimořádné zdravotní krize“ stačí málo: Nemoc v současné době není o nic nebezpečnější než chřipka – a přesto bylo v dubnu rozhodnuto, že WHO nezruší nejvyšší stupeň pohotovosti.

A to, že se něco chystá, lze vysledovat na jednání některých vlád, které zřejmě velmi dobře tuší, jaký je globalistický scénář pro následující období.

Například v Německu, které víceméně dva roky řídilo středoevropské covidové divadlo (také naše vláda vždy poslušně kopírovala takřka každý krok Německa, jen s 2-3 týdenním zpožděním), již bylo objednáno 240 000 dávek experimentální vakcíny Imvanex; EU rovněž zakoupila očkovací látky a hodlá je distribuovat do jednotlivých zemí.

Nakonec připomínám, že europarlament nedávno svým hlasováním předal mimo jiné i zdravotnické kompetence do rukou Bruselu. Je tedy více než pravděpodobné, že v momentě, kdy budou oficiálně uvedeny v unijních smlouvách, EU nařídí očkování restriktivně pro všechny státy EU….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.8]

7 thoughts on “WHO svolává krizový výbor kvůli opičím neštovicím, budou další záminkou pro celosvětové restrikce a očkování?

  1. Mne je jedno, či si vymyslí povinné očkovanie jedmi vláda sr alebo EU či WHO. Neposeriem sa ani pred jednou ! Po skúsenosti s covidom nemajú u mňa žiadnu, ale žiadnu dôveru a rešpekt ! A preto sa nebojím ich strašenia, sankcií a podobných sračiek zvrátených politikov, lekárov, novinárov a ďalších posluhovačov satanistických slobodomurárskych PSOV ! Nech si nacisti napichajú aj za mňa !

  2. Vyzerá to tak, že na jeseň a zimu sa už pripravujú švédske stoly… keďže tento nemecký RETARD nakúpil aj iné špeciality a už začína zohrievať polievočku: https://www.topky.sk/cl/11/2330519/KORONAVIRUS-Nemecky-minister-zdravotnictva-varuje-pred-novou-vlnou–Starsim-odporuca-dalsiu-davku ! Každému z vás vy som ich napichal podľa vôle, ale nás mysliacich nebude nikto znásilňovať, zastrašovať, šikanovať a vysmievať! My neklesneme na vašu nacistickú úbohú úroveň depopulačného jednobunkovca !

  3. Veď tá OPICA je minister ochrankarov, Jaro Naďfas, ktorý aj s ministrom Korčokom v zasranej americkej riti, pritiahli opičie kiahne do Strednej Európy z Fort Detrick biolabu v Marylande! A kedže to dovliekli pre ludí na Slovensku, tak ich uz ptedtým počastovali menom ako “ opice“…Zastrčte tie dve opice hlbšie do gatí,Naďfasa i Korčoka hlbšie do zasranej riti v CIA ambasáde na Hviezdnej ulici pod 50 hviezdami na zástave!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout