Studie potvrzuje, že „vakcína“ Pfizer snižuje mužskou plodnost

Studie potvrzuje, že „vakcína“ Pfizer snižuje mužskou plodnost

Další zcela oficiální studie potvrzuje to, co mělo být dosud údajně „pouze konspirační teorií.“ Jde o další důkaz, že tyto preparáty ovlivňují nejen ženskou, ale i mužskou plodnost, čímž logicky dojde k jisté depopulaci.

Podle nedávno zveřejněné lékařské studie vedly účinky mRNA vakcíny COVID BNT162b2 vyrobené společností Pfizer k více než 20% poklesu mužské plodnosti u 220 vzorků odebraných od skupiny 37 dárců spermatu.

Více než dva roky se odborníci pokoušeli popírat, že by vakcína Pfizer schválená FDA mohla ovlivnit plodnost u mužů i žen.

Ve zprávě NPR z roku 2021 experti popsali tvrzení jako „strašení“, jehož cílem je odradit lidi od očkování. Článek uvádí, že taková nepravdivá tvrzení jsou „navržena tak, aby podkopala důvěru ve společnost Pfizer… navzdory desetiletím výzkumu“. Neexistují však žádná desetiletí výzkumu souvisejícího s vakcínami mRNA COVID, což je falešné tvrzení hlavního mediálního orgánu.

Od té doby četné studie a zprávy ukázaly, že vakcíny COVID mají přímý negativní dopad na menstruační cykly žen po celém světě.

Podle zprávy USA Today z roku 2021 studie podporovaná CDC publikovaná v Journal of the American Medical Association ukázala, že vakcína nemá žádné přímé účinky na plodnost. Studie však sledovala lidi pouze po dobu 70 dnů, téměř bezprostředně po očkování, což vedlo k neprůkazným údajům o dlouhodobých účincích vakcíny.

Nejnovější studie byla zadána kvůli obavám z „možných nepříznivých účinků vakcíny na mužskou plodnost“.

V nejnovější studii zveřejněné tento týden byli účastníci sledováni po dobu pěti měsíců po očkování, podle doporučení CDC. Každý účastník poskytl několik vzorků rozložených během celého období studie.

Výsledky ukázaly drastický pokles mužské plodnosti, v průměru o 22,1 % napříč studijní skupinou.

Studie uzavírá: „Systémová imunitní odpověď po očkování BNT162b2 je pravděpodobnou příčinou přechodného poklesu koncentrace spermií a TMC.“

Stručně řečeno, vakcína COVID společnosti Pfizer ve skutečnosti snižuje mužskou plodnost…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

One thought on “Studie potvrzuje, že „vakcína“ Pfizer snižuje mužskou plodnost

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout