Armáda 15 lodí neziskovek loví u libyjských břehů „trosečníky“ – Itálii čeká nevídaný nápor

Armáda 15 lodí neziskovek loví u libyjských břehů „trosečníky“ – Itálii čeká nevídaný nápor

Jak nejlépe „posbírat“ dostatek klientů? Stačí připlout co nejblíž k libyjskému pobřeží a tam hledat většinou již předem avizovanou loď libyjských pašeráků, plnou budoucích Evropanů. Jisté je, že pašerácké neziskovky, v drtivé většině velmi štědře dotované jak od národních vlád, tak z EU, se domlouvají s libyjskými pašeráky, takže vše je velmi dobře koordinované. Nyní, kdy je moře klidné a počasí příhodné, je invaze samozřejmě na vrcholu.

Podle informací právě dnes loví invazisty u libyjských břehů 15 lodí neziskovek, jimž jsou „k ruce“ i dvě letadla, která případně upozorní na „trosečníky.“ Pět z těchto lodí jsou skutečná monstra, jejich kapacita je nejméně 600 osob či víc (např. Geo Barents uvádí až dvojnásobek), takže některé z těchto lodí – jsou-li naplněny jen zčásti – čekají na další klienty. Do Itálie tak lodě neplují poloprázdné.

15 lodí neziskovek je rekord, tolik jich současně zatím u libyjských břehů neoperovalo, což znamená, že se zcela jistě počítá s větším počtem „zákazníků“ než obvykle. To bude možné vidět ještě během tohoto týdne, kdy začnou naplněné lodě pašeráckých neziskovek připlouvat k italským břehům.

Tristní je, že tyto pašeráky si většinou Evropané sami platí, což znamená, že si platí i „výměnu“ svých potomků za Afričany…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Armáda 15 lodí neziskovek loví u libyjských břehů „trosečníky“ – Itálii čeká nevídaný nápor

  1. nebolo by od veci pomenovať tie lode a HLAVNE TIE ZISKOVKY, ktoré na pašovaní ľudí určite dobre zarábajú a či náhodou tiež nedrankajú po médiách korunky na „úbohé hladujúce detičky niekde v Afrike“!

  2. Když byla záměrně v roce 2015 spuštěna akce příjem tzv. uprchlíků, tak nám to bylo prezentováno jako pomoc lidem z bídy válečných zón. Pravda je ovšem taková, že byl spuštěn program výměny obyvatel Evropy a destabilizace situace v zemích. Teď když loví u břehu Lybie tak už nikdo ani neskrývá pravou podstatu importu a cíle této odporné akce. Smutné na tom je, že za špinavé natištěné peníze tomu pomáhají mnohé evropské vlády pod vedením evropské komise. Jednou přijde doba, kdy se bude tohle všechno hodnotit a “ odměňovat “.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout