EU si i z vašich daní kupuje luxusní rezidenci za 20 milionů eur v New Yorku

EU si i z vašich daní kupuje luxusní rezidenci za 20 milionů eur v New Yorku

Vše, co EU kupuje, platíte i vy. Připomínám, že sama EU žádné peníze negeneruje, pouze je prožírá. Tedy všechny peníze, které EU utrácí nejen na nadstandartní platy eurokomisařů a desetitisíců bruselských úředníků, ale také na luxusní majetky, získává od občanů EU. A nyní se těmto papalášům Evropané složili na luxusní jedenáctipokojovou rezidenci v New Yorku…

Energetická a hospodářská krize musí počkat,  EU si nyní kupuje pěkné místo k pobytu pro cesty z Bruselu do New Yorku. Za 20 milionů eur z peněz daňových poplatníků si kupuje luxusní rezidenci na Upper East Side, kožené tapety jsou od Ralpha Laurena.

Evropská chátra teď musí trochu šetřit – diplomatické zastoupení Evropské unie, Evropská služba pro vnější činnost (ESVČ), se cítí nezatížené současnou hospodářskou krizí a myšlenkami na to jít příkladem: Jak nyní odhalil časopis Politico, tak byrokracie EU koupila 11pokojový byt na 138 East 65th Street v newyorské Upper East Side – za 20 milionů eur z peněz daňových poplatníků, kteří sami mnohdy neví, z čeho zaplatí rostoucí životní náklady.

zde bude sídlit EU v New Yorku
nové „hnízdečko“ pro bruselské papaláše se nachází u Central parku

Diplomaté EU se při svých návštěvách pravděpodobně budou cítit dobře i uvnitř: koženou tapetu do jídelny navrhl Ralph Lauren. A před vchodem byly právě položeny „samotající“ dlaždice, které samy roztopí případný sníh, aby delegace EU v zimě netrpěly. Hitem je prý také výtah, který je čalouněný tou nejjemnější kůží.

Zástupci EU se domnívají, že koupě nemovitosti na 138 East 65th St. je „bezpečnou investicí“: Ceny nemovitostí by měly nadále růst a 20 milionů eur údajně bylo dobře investováno. Je otázkou, zda si to myslí všichni občané EU, kteří tento nákup financují ze svých daní…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “EU si i z vašich daní kupuje luxusní rezidenci za 20 milionů eur v New Yorku

  1. Nezabúdajme,že prakticky všetky relevantné „euroskeptické“ strany kategoricky odmietajú vystúpenie z EÚ a NATO a fanaticky podporujú Izrael a jeho zverstvá v Sýrii, Iráne, Libanone /o Palestíne nemá zmysel ani hovoriť/ a bratríčkovanie s arabským svetom! Teda aj Orbán, Kaczynski, Uhrík, Le Penová, samozrejme Salvini, nedávno zvrhnutý Janša a podobní zločinci. ĽSNS predstavuje v rámci Európy naozaj ojedinelú výnimku.

  2. ako euroovčan určite budem mať nárok sa tam ubytovať na výlete do ňjú-jorku, však pani lajnová! ale samozrejme, len ak nebude obsadený iným euroovčanom…

  3. EU ovládaná démonmi a ZLOM… satanova svetovláda sa blíži, držte si klobúky, čoskoro pôjdeme rýchlo z kopca ! Pripútajte sa, aby ste nevypadli z pravej viery a vernosti Kristovi nášmu Pánovi !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout