Rakousko začíná tvrdě stíhat kritiky islamizace

Rakousko začíná tvrdě stíhat kritiky islamizace

Jen málokdo tuší, že Rakousko patří nejen k nejvíce islamizovaným zemím Evropy, ale také k zemím, kde je nárůst počtu muslimů nejrychlejší. Zdánlivě to není až tak patrné, neboť značnou část tohoto obohacení tvoří evropští muslimové z Bosny, Makedonie a Kosova, což do jisté míry zkresluje i statistiky.

Zajímavý je i fakt, že v přepočtu na počet obyvatel přijímá Rakousko dokonce víc žadatelů o azyl než například Německo, o němž – a jeho vítačství – se všeobecně ví, zatímco Rakousko je veřejně prezentováno jako země, která se muslimské invazi brání. To však naprosto vůbec není pravda, již za doby, kdy byl premiérem Kurz, velký přítel Alexandra Sorose, vítalo Rakousko ve velkém, přičemž deportace prakticky nefungovaly – a to včetně deportací zločinců.

Nedávno jsem se zde zmínila o pronásledování odpůrců výstavby obří mešity, která bude zároveň největší mešitou v Rakousku, u nichž byly dokonce provedeny domovní prohlídky, A to jen kvůli tomu, že v místě výstavby mešity demonstrovali a vztyčili tam kříž.

Rakouská vláda se však rozhodla, že si došlápne i na občany, kteří islám kritizují na sociálních sítích a v diskuzích. To se ostatně děje i u nás již od doby, kdy byl na MV islamofil Al Hamajda. Zde jsou však posíláni před soud zatím jen ti nejtvrdší kritici islámu, zatímco v Rakousku už vadí i to, když někdo po pravdě napíše, že příchozí muslimové jsou většinou na dávkách….

V rakouském deníku eXXpress, odkud občas přináším i já některé články, se pod různými články objevuje poměrně živá diskuze. Právě autor jednoho z komentářů je nyní stíhán tajnými službami a hrozí mu dva roky vězení…

Dopis „Ředitelství pro státní bezpečnost a zpravodajství“ (DSN – rakouská obdoba naší BIS) vyvolal v redakčním týmu eXXpress určitý údiv: Bez upřesnění příkazu státního zastupitelství chtějí zaměstnanci „DSN“ všechna data o autorovi komentáře, aniž by vydali příkaz státního zastupitelství..

K této zprávě eXXpress opět dodává, aby si každý čtenář mohl sám udělat názor o tom, zda je tato kritika vývoje v Rakousku a muslimské paralelní společnosti skutečně pobuřující.

Čtenář  napsal svůj osobní názor v komentáři, v němž uvedl některá všeobecně známá fakta: Například, že muslimové v Rakousku „si mohou dělat, co chtějí“. Nebo – že také – což může platit pro mnoho muslimů – „pracují málo nebo vůbec“.

Jednoduše, v komentáři níže jsou uvedena jen některá fakta, která naznačují, že muslimové jsou v Rakousku výrazně protěžováni a zároveň vytváří paralelní společnosti. To ostatně může potvrdit asi každý, kdo kdy viděl například Vídeň – Favoriten. Jenže podle rakouské obdoby naší BIS může dostat komentující čtenář až dva roky vězení „natvrdo.“ To je víc, než kolik dostávají mnozí muslimští vrazi, kteří jsou stále častěji seznáni psychicky nemocnými.

Tento přístup, kdy se uživatelé médií snaží bránit ve svobodném vyjadřování názorů občanů tím, že jim hrozí trest odnětí svobody až na dva roky v případě odsouzení podle § 283 trestního zákoníku (podněcování k nenávisti), je velmi sporný – stejně jako jednání „DSN“ bez mandátu ze strany justice.

Ministr vnitra Gerhard Karner (ÖVP) byl nyní o těchto incidentech informován: Pronásledování čtenářů s hrozbou vysokých trestů odnětí svobody není žádnou maličkostí.

Webový deník eXXpress k tomu vydal následující prohlášení, z něhož je jasně patrné, že se také bojí hovořit na rovinu. Upozorňuji, že eXXpress není alternativa, jde o mainstream:

My v eXXpressu absolutně nereprezentujeme tento čtenářský názor uživatele „A. Herziga“, podporujeme také – pokud by se tak mělo stát – státní zastupitelství v jeho práci. V budoucnu však budeme i nadále jasně odmítat špehování tajných služeb.

Mimochodem, šéf rakouské DSN se jmenuje „Omar Haijawi-Pirchner“, tedy v Rakousku je na postu našeho Koudelky muslim. To snad hovoří za vše…

Titulek: vyšetřování brutálního znásilnění a vraždy 13leté Rakušanky Leonie. Dostanou někteří z jejích vrahů menší trest než výše uvedený kritik islamizace Rakouska? V tomto budoucím chalífátu je to možné…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Rakousko začíná tvrdě stíhat kritiky islamizace

  1. korespondenční volby protlačují šmejdi proto, aby je mohli manipulovat a falšovat podle bidenovskýho feriovského vzoru,   
    https://nastub.cz/w/81hqgwy9Cvr4suuDe3s41Q
    toto je obrázek, co se asi děje v africe pod taktovkou neziskovek, což jsme již viděli to rabování a vypalování cizího majetku ve stylu antify a bml a euromarxistů…vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. islám nezná a neuznává odluku státu od církve. šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. tihleti lidi jsou průmyslově (z)manipulovatelní. to tady nechceme.

  2. Samozrejme,že výzvy k búraniu a znesväcovaniu kostolov, vraždeniu kňazov, zavedeniu tvrdej rijádskej šaríe a podobne nikto nikdy netrestá ani v Rakúsku,ani nikde inde v „liberálno-demokratickej“ Európe /vrátane Švajčiarska/, Ani na sociálnych sieťach, ani v diskusiách pod článkami. Aj prípadný teroristický útok na katolíckej bohoslužbe a pod. by zrejme pre moslimských páchateľov znamenal len symbolický trest /najčastejšie pár mesiacov na psychiatrii/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout