Podle tvrzení ruského ministerstva obrany již bylo eliminováno 14 českých žoldáků

Podle tvrzení ruského ministerstva obrany již bylo eliminováno 14 českých žoldáků

Na úvod zdůrazňuji, že se jedná o oficiální sdělení ruského ministerstva obrany, které eviduje počty zahraničních žoldáků, přičemž  mi není zcela jasné, zda eliminovanými myslí mrtvé, jak to uvádí některé zdroje – nebo mrtvé a zajaté, což by znamenalo „eliminované z boje“.

Každopádně každý, kdo jde do války, musí s podobnými důsledky počítat.

Podle informací byli tři již nedávno ke smrti odsouzení cizinci (dva Britové a jeden Maročan) účastni bojů po boku Azova či podobných bojůvek, je tedy pravděpodobné, že žoldáci, zajatí při účasti na bojích v rámci pravidelné ukrajinské armády, budou pouze vyměněni za Ukrajinou zajaté Rusy, zatímco ti, kteří se přidali k Azovu, Pravému sektoru apod., budou odsouzeni k smrti podobně, jako tři již zmínění.  Na kompletní seznam vydaný ruským ministerstvem obrany se můžete podívat níže. Jak sami vidíte, jde o stav evropských žoldáků k 17.6.:

Pro zajímavost uvádím počty i v případě bojovníků z dalších kontinentů:

ObrázekObrázek

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Podle tvrzení ruského ministerstva obrany již bylo eliminováno 14 českých žoldáků

  1. Z kontextu tabuliek usudzujem,že „eliminated“ znamená v tomto prípade zranení či zajatí /t. j. neschopní ďalšieho boja/ a „departed“ mŕtvi. Podľa toho skončilo svoje životy na Ukrajine už 15 českých a 1 slovenský žoldák.

  2. čím viac mŕtvych žoldnierov, tým lepšie! ukroši si vybrať nemôžu, leda tak ujsť, ale žoldnierov nikto nenúti umierať za banderovcov, to sú tie pravé svine, čo majú pokapať v prvom rade a je jedno akej národnosti!!!
    k tej fotke na začiatku – za tie najradnuté miliardy si už mohol klaun kúpiť sj nejaký oblek a nešpacírovať sa ako nejaký zelený bezdomovec, beztak okrem fotiek pre presstitúto v ruke zbraň ešte nedržal…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout