Mluvčí indické vládní strany upozornila na pedofilii Mohameda, v reakci na to došlo k diplomatické roztržce s některými islámskými zeměmi

Mluvčí indické vládní strany upozornila na pedofilii Mohameda, v reakci na to došlo k diplomatické roztržce s některými islámskými zeměmi

Saúdská Arábie, Katar, Kuvajt, Pákistán, Afghánistán a Írán – to jsou země, jimž se nelíbí, že si někdo z nemuslimského světa dovolí upozornit na jasná fakta, která potvrzuje i Korán. Přesto vadí, když někdo nahlas řekne jen to, co je pravda. Podle Koránu pojal lžiprorok Mohamed za svoji manželku teprve šestiletou Ajšu, přičemž manželství s ní začal konzumovat, když jí bylo devět let.

Citace z hadísů (Korán):

„Prorok napsal manželskou smlouvu s Aišou, když jí bylo šest let, a uzavřel s ní manželství, když jí bylo devět let a ona s ním zůstala devět let (tj. až do jeho smrti)“ (Buchari 7.62.88).

Jen podotýkám, že v době, kdy začal Mohamed manželství s devítiletou Ajšou konzumovat, mu bylo 54 let.

To jasně ukazuje na pedofilní sklony Mohameda. Vždyť devítiletá holčička ještě ani není v pubertě. Za pedofila by byl podle těchto měřítek považován každý, kdo by znásilnil devítileté dítě, přičemž slovo „znásilnil“ je zcela namístě, neboť v tom věku z toho dítě ještě nemá rozum a jistě něco podobného nepodstupuje dobrovolně.

Přesto nyní kvůli prohlášení dnes již bývalé mluvčí indické vládní nacionalistické strany následoval obrovský povyk zemí, kde je prosazováno právo šaría. Výrok političky považují za rouhání.

5. června strana Bharatiya Janata suspendovala národní mluvčí Nupur Sharma a Naveen Kumar Jindal z primárního členství strany. Vývoj přišel po nedávné tiskové zprávě vydané stranou. Strana respektuje všechna náboženství a je proti jakékoli ideologii, která uráží nebo ponižuje jakoukoli sektu nebo náboženství.

indická tisková mluvčí byla za výrok o pedofilii Mohameda suspendována

Ačkoli od strany neexistuje žádné oficiální prohlášení, je jisté, že akce proti Sharmě byla podniknuta v kontextu jejího prohlášení proti lžiproroku Mohamedovi během debaty na Times Now.

Jenže vyhazov tiskové mluvčí, která jen zmínila něco, co je jednoduše pravda, rozhodně neuspokojil muslimské země, mezi nimiž a Indií nyní došlo doslova k diplomatické válce. Paradox je, že jde o země, v nichž jsou křesťané či hinduisté utiskováni či je jim dokonce praktikování jejich víry zakázáno. Jde tedy většinou o země, které jsou k jakýmkoli jiným náboženstvím velmi netolerantní.

Indie čelí velkému diplomatickému rozhořčení ze zemí s muslimskou většinou poté, co vrcholní představitelé vládnoucí hinduistické nacionalistické strany učinili hanlivé odkazy na islám a proroka Mohameda a vyvolali obvinění z rouhání v některých arabských zemích.

Nejméně pět arabských zemí podalo oficiální protesty proti Indii a Pákistán a Afghánistán také v pondělí silně reagovaly na komentáře dvou prominentních mluvčích strany Bharatiya Janata premiéra Narendra Modiho. Na sociálních sítích se rozlil hněv a v některých arabských zemích se objevily výzvy k bojkotu indického zboží. Doma to vedlo k protestům proti Módího straně v některých částech země.

Hněv roste od minulého týdne poté, co dva mluvčí, Nupur Sharma a Naveen Jindal, učinili  poznámky, které byly považovány za urážku islámského proroka Mohameda a jeho manželky Ajši.

Módího strana proti nim nepodnikla žádné kroky až do neděle, kdy náhlý sbor diplomatického rozhořčení začal tím, že Katar a Kuvajt svolaly své indické velvyslance na protest. BJP suspendovala Sharmu a vyloučila Jindala a vydala vzácné prohlášení, že „silně odsuzuje urážku jakýchkoli náboženských osobností“, což je krok, který uvítal Katar a Kuvajt.

Později Saúdská Arábie a Írán také podaly stížnosti Indii a Organizace islámské spolupráce se sídlem v Jeddha uvedla, že poznámky přišly v „kontextu rostoucí nenávisti a zneužívání islámu v Indii a systematických praktik proti muslimům“.

Indické ministerstvo zahraničí v pondělí odmítlo komentáře OIC jako „neoprávněné“ a „úzkoprsé“. V neděli indická velvyslanectví v Kataru a Kuvajtu vydala prohlášení, že názory vyjádřené o proroku Mohamedovi a islámu nejsou názory indické vlády a byly vytvořeny „okrajovými elementy“. V prohlášení se uvádí, že proti těm, kteří učinili hanlivé poznámky, již byly podniknuty rázné kroky.

Katarské ministerstvo zahraničí uvedlo, že očekává veřejnou omluvu od indické vlády a Kuvajt varoval, že pokud komentáře zůstanou nepotrestány, Indie zažije „nárůst extremismu a nenávisti“. Velký muftí Ománu popsal „obscénní hrubost“ Módího strany vůči islámu jako formu „války“. Rijád uvedl, že komentáře byly urážlivé a vyzval k „respektu k víře a náboženství“. A egyptská mešita Al-Azhar (pozn.: zde bylo zformováno Muslimské bratrstvo), přední instituce náboženského vzdělávání v sunnitském světě, popsala tyto poznámky jako „skutečný terorismus, který může uvrhnout celý svět do vážných krizí a smrtících válek“. …

V pondělí si pákistánské ministerstvo zahraničí předvolalo indického diplomata a sdělilo „silné odsouzení“ Islámábádu, den poté, co premiér Šahbáz Šaríf řekl, že komentáře byly zraňující a „Indie pod Módím pošlapává náboženské svobody a pronásleduje muslimy“. Indické ministerstvo zahraničí reagovalo tím, že nazvalo Pákistán sériovým porušovatelem práv menšin a uvedlo, že by se nemělo zapojovat do „alarmistické propagandy a pokoušet se podněcovat komunitní disharmonii v Indii“.

„Indie přiznává nejvyšší úctu všem náboženstvím,“ řekl mluvčí ministerstva Arindam Bagchi.

Kritika přišla také z Kábulu. Islámský emirát Afghánistánu uvedl, že indická vláda by neměla dovolit takovým fanatikům urážet  islám a provokovat pocity muslimů.

Tolik prozatímní reakce muslimských zemí. A to vše za vyřčenou pravdu o Mohamedově pedofilii..

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Mluvčí indické vládní strany upozornila na pedofilii Mohameda, v reakci na to došlo k diplomatické roztržce s některými islámskými zeměmi

  1. válka s muslimy jednou musí přijít je to nevyhnutelné a bude to asi dobře lidi je moc hlavně plno tupcu tak neomarxisti budou nabodavani na muslimské nože feministky panovačné ženy a blbky bez mozku budou mít pořádné arabské a černošské samce a ženy co bojuji proti takzvanemu patriarchatu který tu není a tak ziskaji patriarchat skrze migraci Arabu a černochu já jim to přeji ad si to pěkně vyžerou když si dnešní rozmazlene dami necení svých mužu

  2. indie má se slimáky bohaté zkušenosti již od doby vzniku islámu. to tady nechceme, islám nezná a neuznává odluku od státu. pakistán, bangladéš je odtržená části původní ndie muslimy. jak to tam vypadá víme…NEBRAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout