Itálie: Maročan honil po ulici s mačetou muže, údajně je psychicky nemocný (video)

Itálie: Maročan honil po ulici s mačetou muže, údajně je psychicky nemocný (video)

Takže zde zřejmě máme dalšího duševně nemocného muslima. V posledních několika letech se s psychicky nemocnými muslimy v zemích EU doslova roztrhl pytel. Tak se zdá, že v budoucnu bude profese psychiatra velmi žádanou, přičemž stávající kapacity psychiatrických zařízení již brzy nebudou stačit…

Muž s mačetou byl později zastaven a zatčen místní policií, která ho identifikovala jako 28letého muže z Maroka, který měl v minulosti problémy s duševním zdravím. Maročan byl zapojen do několika dalších násilných incidentů v minulosti.

Noviny Il Giornale uvádějí, že Arab vylezl na střechu, aby unikl policejní kontrole, a házel střešní tašky na kolemjdoucí a také provedl útok na dva lidi v autobusu.
Byl zatčen za útok na muže, který před ním utíkal, když ho Maročan honil s mačetou. Oběť je také údajně migrant. I když je muž zraněn, není v život ohrožujícím stavu.
Vůdkyně Bratří Itálie (FdI) Giorgia Meloni promluvila o útoku a řekla: „V Turíně boj mezi severoafrickými muslimy ohrožuje bezpečnost občanů a kolemjdoucích. Cizinec vyzbrojený mačetou už v minulosti napadl několik lidí.“

Čtvrť, kde k útoku došlo, známá jako Aurora, se stala pro místní obyvatele „neobyvatelnou“, podle Augusty Montaruli, poslankyně italského parlamentu za Bratry Itálie z Turína.

Incident s mačetou přichází jen šest měsíců poté, co byl ve městě zatčen další Maročan za to, že honil s nožem místní obyvatele, zatímco byl zcela nahý.

25letý muž ukradl nůž z místní restaurace a později se pokusil zaútočit na policii poté, co se ho snažili přemluvit, aby zbraň upustil.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout