Invazisté si na srbsko-maďarské hranici zřídili sklad zbraní

Invazisté si na srbsko-maďarské hranici zřídili sklad zbraní

Většina kritiků islamizace Evropy již roky varuje před nebezpečím islamizace Evropy, neboť tento proces je vždy v jisté fázi doprovázen džihádem mečem. A je jisté, že k němu dojde i v Evropě, přičemž na některých místech již tato fáze začíná, jen útoky jsou ojedinělé, neboť masové útoky by zatím byly spíše kontraproduktivní.

Muslimům v jejich snažení navíc velmi vydatně pomáhá i samotná podvratná EU, která nejen otevřeně spolupracuje s Muslimským bratrstvem, které se s plány na džihád Evropy nikterak netají, ale podporuje i dovoz dalších milionů muslimů do Evropy. Navíc, ve spolupráci s národními státy, se snaží umlčet všechny kritiky islamizace zaváděním zákonů, které mají tuto kritiku umlčet.

V EU již nenajdete moc zemí, kde by nebyl nikdo odsouzen podle těchto zákonů, založených na právu šaría. Také u nás je již více než stovka odsouzených, v Německu však jdou odsouzení do tisíců a v Rakousku nedávno v tomto směru také řádně přitvrdili.

Všichni, kdo se snaží kritiky islamizace umlčet, pak ponesou důsledky za občanskou válku, kterou po zuby ozbrojení muslimové dřív či později vyvolají…

Šéf strany Naše vlast László Toroczkai informoval na videu o situaci v maďarské pohraniční obci Ásotthalom, která je jen 5 km od srbských hranic.

Tématem bývalého starosty Ásotthalomu byla nyní situace migrantů na maďarsko-srbské hranici, ale na začátku 19minutového videa hovořil i o masové rvačce v Kerepesu a hovořil v tom smyslu k tamním cikánům. Poté pokračoval s tématem muslimské invaze.

Situace ilegálů na jižní hranici je čím dál nejistější: maďarský občan žijící na srbské straně ohlásil incident s invazisty skrývajícími se v rákosí.

„Šli jsme se tam podívat s kolegy. A když jsme viděli hlaveň kalašnikova, řekli jsme: ‚Dobře, dobře, pojďme odtud pryč.‘“ hlásil svědek.

Afghánské, africké a další zločinecké gangy si podle Toroczkaie pravidelně rozdělovaly hlídky u hraničního plotu a na srbské straně zřizovaly pravidelné sklady zbraní – výkupem zbytků z jugoslávské války.

V jiném videu mluví maďarský voják o výstřelech:

„Maďarští vojáci vypálili varovný výstřel. Jenže migranti na srbské straně vypálili nespočet výstřelů z několika směrů a jeden z nich proti nám držel samopal přímo u hraničního plotu.“

Doslovná invaze nyní probíhá na balkánské trase, což  plně souzní i s hlášením Rakouska, kde již praskají azylová centra ve švech. A nejvíc nově příchozích dorazí právě z Maďarska. Kolik zbraní si však již nyní po celé Evropě rozdělují, můžeme jen hádat. Podobných dočasných skladů bude jistě víc, obzvlášť pak nyní, kdy je začnou ve velkém rozprodávat také Ukrajinci.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “Invazisté si na srbsko-maďarské hranici zřídili sklad zbraní

  1. Slovanka pred pár dńami napísala krutú pravdu o vítačskej a probruselskej politike „konzervatívnej“ Morawieckeho vlády a zločinoch celkom legálnych prisťahovalcov v multikultúrnej Varšave. Tých prakticky bez obmedzenia prijíma aj Orbán /k čomu treba pripočítať v článku spomínaný „tranzit“ smer Rakúsko, proti ktorému tiež nikto nechce zakročiť/ a nezriedka dostávajú za určitých okolností aj občianstvo.

  2. Nechcem brať nikomu konšpiračné ilúzie, ale
    1 – z tej fotky nie je jasné kde je fotená
    2 – z tej fotky nie je jasné kedy je fotená
    3 – z tej fotky nie je jasné kto je na nej zachytený
    4 – NA FOTKE JE VZDUCHOVKA. MÁ SÍCE ZALOMENÚ HLAVEŇ (čo u útočných pušiek nie je možné) ALE SPÔSOBOM, AKÝM TO RIEŠIA VÝROBCOVIA U VZDUCHOVIEK A V ŽIADNOM PRÍPADE U BROKOVNÍC ČI GUĽOVNÍC.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout