Údajní „ochránci klimatu“ přiletěli do Davosu asi 1500 soukromými tryskáči

Údajní „ochránci klimatu“ přiletěli do Davosu asi 1500 soukromými tryskáči

Po vás požadují, abyste se do budoucna uskromnili, vzdali se svého majetku, nejezdili na dovolenou, omezili spotřebu energií, maso nahradili brouky, nemnožili se a chodili všude po svých nebo jezdili na sdíleném kole či v plně obsazeném sdíleném elektromobilu. To vše chtějí po vás, přičemž oni sami nesleví ze všech požitků, jichž si užívají plnými doušky…

Politicky korektní show na Světovém ekonomickém fóru (WEF) v Davosu včera skončila. Zatímco světoví lídři věnovali polovinu programu hovorům o klimatu a o tom, jak celou planetu ohrožuje CO2, oni sami letěli desítky tisíc mil z celého světa soukromými tryskáči. A to včetně evropských politiků, kteří mohli využít třeba vlaků.

„Ochránce klimatu“ David Attenborough vyzval hlavy států a vlád v Davosu, aby urychleně zasáhli proti změně klimatu, ale zjevně nikdo neposlouchal. Zatímco mluvil, na letišti ve švýcarském lyžařském středisku Davos stálo asi 1500 (!) soukromých tryskáčů.

Politici, byznysmeni a lobbisté volí větší a dražší letadla, podle analýzy Air Charter Service, která zjistila, že lety soukromých tryskáčů se za poslední rok zvýšily o 11 %.

V pondělí uhlíkový guru a samozvaný přírodovědec David Attenborough varoval, že „rajská zahrada již neexistuje“ a vyzval politické a ekonomické vůdce, aby přijali obnovená opatření k řešení změny klimatu.

Obrázek
oni soukromé jachty a tryskáče – vy sdílené kolo – to je představa Schwaba a spol…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Údajní „ochránci klimatu“ přiletěli do Davosu asi 1500 soukromými tryskáči

  1. Zde je reálně vidét jak to vlastně s tou ochranou planety proti vzrůstající hladině CO2 údajní ochránci myslí. Soukromé tryskáče, denně desetitisíce kamionů na silnicích, tisíce obchodních lodí s kontejnery na mořích a oceánech, vše je dovoleno aby kvetl obchod a zisky, to jsou mega tuny CO2, ale dělný lid na kole, pěšky nebo v elektroautech s dojezdem 30 km kdy při výrobě baterií dochází k zamořování planety. Do toho sedět doma na zadnici, pojídat brouky, brát nepodmíněný almužnu a zářit konečně štěstím, že nic nevlastníme. Uvěřit těmto báchorkám může opravdu jen totální hlupák.

  2. Už som spomínal,že Švajčiarsko samotné sa dávno premenilo z „priamej referendovej demokracie“ na špinavú smradľavú preľudnenú multikultúrnu stoku s rovnakými pomermi /rozumej rovnakým terorom/ ako kdekoľvek inde vo „vyspelej“ Európe. Plus navyše s najrýchlejšou genocídou kresťanov a belochov na našom kontinente. Neexistuje tam mesto, kde by „nefungovala“ aspoň jedna no-go zóna , drvivá väčšina bánk bez problémov poskytuje služby podľa šaríe. A organizovaný zločin samozrejme „prekvitá“ tiež, máloktorý prisťahovalec sa živí poctivo.Nie je otázka či, ale kedy sa tento odporný štát pod tlakom moslimov a černochov zmení na nové Somálsko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout