Švédsko: Paludan opět vytáčí muslimy, házeli po něm kameny z řeky, o víkendu bude v akcích pokračovat (video)

Švédsko: Paludan opět vytáčí muslimy, házeli po něm kameny z řeky, o víkendu bude v akcích pokračovat (video)

Jak již víte, tak velikonoční nepokoje ve Švédsku nastaly poté, co dánsko-švédský politik Rasmus Paludan ohlásil úmysl spálit na několika místech Korán. Při nepokojích byla spálena spousta aut a více než 100 policistů bylo zraněno. Budou nepokoje pokračovat i o tomto víkendu?

Paludan totiž rozjíždí své předvolební akce a nijak se netají tím, kde mají proběhnout. A je jisté, že na předvolebních akcích bude i nadále pálen Korán.

I proto se včera rozhodli muslimové narušit jednu takovou Paludanovu předvolební akci. Protože nebylo možné se k politikovi dostat jinak než přes řeku, tak naštvaní muslimové naskákali do vody a na politika jeden z nich zaútočil alespoň kameny…

V souvislosti s volebním setkáním Rasmuse Paludana v Borås ve čtvrtek odpoledne bylo na místě přítomno mnoho lidí, kteří nechtěli přijmout ústavou chráněné právo politika vyjádřit svůj názor. Několik lidí přeplavalo vodní příkop, který měl chránit skupinu.

Incident se odehrál ve čtvrtek odpoledne v městském parku v Borås. Jednomu z lidí, kteří doplavali k Paludanovi, se dokonce podařilo hodit na politika kameny.

„Nahlásím ho za přitěžující útok, protože dva kameny mě zasáhly. Policejní ochrana byla nedostatečná. Pokusili se mě zabít, aby mi zabránili vyjádřit svůj názor,“ řekl Paludan.

Podle informací Paludan na místě spálil několik Koránů a u Sandwallu, na druhé straně řeky Viskan, se shromáždilo velké množství rozhořčených muslimů, bylo jich několik set.

Podle Deníku Nyheter bylo po incidentu vzato do vazby deset lidí a jeden z nich byl nakonec zatčen, je podezřelý z napadení.

Paludan pořádá několik volebních shromáždění od čtvrtka do neděle po celé zemi. Následující místa jsou rezervována na zbývající dny v týdnu:

13. května Örebro a Västerås

Aspholmsvägen (průmyslová oblast Aspholmen), Örebro 12.00-15.00 Fiskartorget
(centrum), Västerås 16.30 a 19.30

14. května Uppsala a Stockholm

Mešita v Uppsale 10.00-12.00 Gottsunda
Uppsala 12.00-16.00Husby

Stockholm 17.30-18.30Hallunda
Stockholm 19.00-20.30

15. května Norrköping a Linköping.

Navestad, Norrköping 11.00-14.00 Skäggetorp
Linköping 15.30-18.30

Na další videa naštvaných muslimů i muslimek se můžete podívat níže:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Švédsko: Paludan opět vytáčí muslimy, házeli po něm kameny z řeky, o víkendu bude v akcích pokračovat (video)

  1. Pán Paludan by už mohol konečne podpáliť aj nrejakú mešitu, resp. madrásu , alebo ich poliať prasacou krvou . Samozrejme nie umelou. Alebo dať vyrobiť billboardy s karikatúrami proroka Mohameda. A rozšíriť svoje aktivity aj na Dánsko.

  2. no hlavne by nemal zostať vo svojich aktivitách sám, uz dávno mal mať následovníkov alebo je „vyspelá“ západná európa už natoľko osprostená a podvolená islamu, že rezignovali? raz ho tie muslimácke psy a svine chytia a čo, bude z neho len zabudnutý mučeník?

    1. A to je přesně to, co píšu na PP. Jeden z mnoha se už na to nemůže dívat tak se „obětuje“!! A co ostatní ČUMÍ a vykukují někde za rohem jak to pokračuje. Ten člověk aby byl fakt dobře schovaný, protože na něj je už uvalena fatva, nebo jak tomu říkají. Na tom videu úplně dole se mi líbí poliš jak tomu hadrákovi zasadí pravý hák a ten si hned po vzoru fotbalistů ustele do macešek. Tak se na ně musí. Bum a basta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout