Nigérie: Na univerzitě byla upálena studentka, protože údajně urazila lžiproroka Mohameda (video)

Nigérie: Na univerzitě byla upálena studentka, protože údajně urazila lžiproroka Mohameda (video)

Čas od času přinesu i informace z jiných kontinentů, kde dochází k islamizaci. V Africe již dlouhé roky probíhá džihád mečem, přičemž násilné islámské bojůvky postupují systematicky od již islamizovaného severu dál na jih. Denně je vyvražděno několik křesťanských vesnic, části venkovanů se samozřejmě podaří uniknout, ale přichází o své domovy.

Islamizace se však projevuje v celé společnosti, přičemž násilí muslimů není nijak tlumeno. Vládu vybíjení křesťanů příliš nezajímá, zatímco islám se stává stejně nedotknutelným jako v jakékoli jiné muslimské zemi, ale dnes i v islamizované Evropě. Informace z islamizované Afriky nám umožní si lépe představit, jak to dřív či později bude vypadat i v Evropě, kam příliv muslimů neustává.

Dav upálil křesťanskou studentku zaživa za údajnou kritiku proroka Mohameda.

Rozzlobení útočníci upálili zaživa křesťanskou studentku Deborah na Shehu Shagari College of Education ve Wamaku, řekli svědci Peoples Gazette.

Zesnulá, identifikovaná pouze jako Deborah, byla obviněna z toho, že na akademické půdě pronesla nelichotivé komentáře o lžiproroku Mohamedovi.

Po bezprostředním ohrožení její bezpečnosti byla okamžitě evakuována na bezpečnostní stanoviště školy, podle studenta, který byl svědkem incidentu a předal předběžné informace The Gazette. Ale dav muslimů ji přesto pronásledoval na bezpečnostní stanoviště a přemohl tamní personál.

Informace o svědkovi nebyly nezávisle ověřeny The Gazette, ale na internetu již koluje video, které ukazuje, jak byla studentka zapálena.

Mluvčí policie Sokoto Sanusi Abubakar odmítl incident komentovat…

Incident, při němž byla dívka kamenována a záhy zaživa upálena byl zaznamenán i na videu:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.4]

One thought on “Nigérie: Na univerzitě byla upálena studentka, protože údajně urazila lžiproroka Mohameda (video)

  1. Pred pár dňami bohužiaľ prišla o život aj palestínska kresťanka – reportérka al-Džazíry s amesrickým občianstvom: Nechcem tu polemizovať, kto ju zastrelil. Bolo by vhodné uverejniť tu článok aj o postavení kresťanov v Palestíne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout