Již několik týdnů před vypuknutím opičích neštovic si Kanada objednala vakcínu

Již několik týdnů před vypuknutím opičích neštovic si Kanada objednala vakcínu

Justin Trudeau je jedním z nejoblíbenějších žáků Klause Schwaba, což bylo ostatně vidět i na jeho fašistické covidové politice. Není tedy nic podivného na tom, že právě zde již věděli, jaký bude další „díl“ očkovacího seriálu. A v Kanadě nejspíš opět povinného.

Týdny předtím, než byly hlášeny první případy, Public Services and Procurement Canada objednala 500 000 dávek vakcíny proti opičím neštovicím.

500 000 dávek přípravku Imvamune, vakcíny proti neštovicím „třetí generace“, bylo objednáno 21. dubna „jménem Kanadské agentury pro veřejné zdraví (PHAC)“, podle zprávy Public Services and Procurement Canada, týdny předtím, než byly první případy opičích neštovic hlášeny Světové zdravotnické organizaci 13. května.

„Ačkoli je onemocnění neštovic v současné době považováno za vymýcené, PHAC pořizuje dodávku vakcíny k imunizaci Kanaďanů proti onemocnění neštovic, pokud by se někdy objevilo riziko úmyslného nebo neúmyslného uvolnění neštovic,“ uvádí se v tendru z 21. dubna.

„Hodnotící kritéria“ smlouvy uvádějí: „Před uzavřením smlouvy musí být vakcína Health Canada schválena pro aktivní imunizaci proti neštovicím, opičím neštovicím a souvisejícím ortopoxvirovým infekcím a onemocněním u dospělých ve věku 18 let a starších, kteří jsou vystaveni vysokému riziku.“

Smlouva platí od 1. dubna 2023 do 21. března 2028.

Ačkoli se Kanada v roce 1972 rozhodla zastavit rutinní podávání vakcín proti neštovicím poté, co byla nemoc prohlášena za „vymýcenou“, příkaz k očkování přichází právě včas pro náhlý výskyt opičích neštovic, nemoci ze stejné rodiny, která může být léčena stejnou vakcínou Imvamune, podle dubnového tendru.

Po „potvrzení“ pěti případů opičích neštovic v Quebecu minulý pátek, kanadský zdravotnický úřad pod vedením Dr. Theresy Tamové uvedl, že země zvažuje použití dávek vakcíny proti neštovicím, aby omezila šíření vzácného onemocnění.

Ačkoli se nemoc šíří pouze prostřednictvím „dlouhodobého blízkého kontaktu“, je mnohem mírnější než neštovice a byla nalezena hlavně u mužů, kteří mají sex s muži, podle WHO. Tamová a její zástupce, Dr. Howard Njoo, varují, že celá populace je náchylná k neštovicím, protože Kanaďané nebyli za posledních 50 let komplexně očkováni proti neštovicím.

Od vypuknutí takzvaných opičích neštovic v polovině května mnoho lidí pochybuje o šířeném příběhu viru a poukazuje na paralely mezi původem opičích neštovic a COVID-19.

Úplně první globální vypuknutí opičích neštovic přichází pouhý rok po mezinárodní konferenci o biologické bezpečnosti v Mnichově, která simulovala „globální pandemii s neobvyklým kmenem opičích neštovic“, která měla začít v polovině května 2022.

Globální vypuknutí opičích neštovic – které se odehrálo přesně na časové ose předpovězené simulací biologické bezpečnosti globálního vypuknutí opičích neštovic o rok dříve – nese nápadnou podobnost s vypuknutím COVID-19 jen několik měsíců po události 201, simulaci pandemie koronaviru, která byla téměř přesně jako COVID-19.

Událost 201 byla pořádána v říjnu 2019 – jen dva měsíce předtím, než se koronavirus poprvé objevil ve Wu-chanu – Nadací Gatesových, Světovým ekonomickým fórem, Bloombergem a Johnsem Hopkinsem. Stejně jako u Události 201 účastníci simulace opičích neštovic dosud neústupně mlčeli o účasti na simulaci pandemie, jejíž fakta se v reálném životě naplnila jen o několik měsíců později.

USA, stejně jako Kanada, zadaly velkou objednávku ve výši 119 milionů dolarů na 13 milionů „lyofilizovaných“ vakcín proti neštovicím, které budou využity jako vakcíny proti opičím neštovicím, jak bude epidemie postupovat.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout