George W. Bush: Odsuzuji invazi do Iráku (video)

George W. Bush: Odsuzuji invazi do Iráku (video)

Ne, nemylte se, Bush si nesype popel na hlavu a neomlouvá se milionům mrtvých v důsledku pod falešnou záminkou vyvolané války a následných ničivých sankcí. Tyto „humanitární ztráty“ samozřejmě považuje Bush za plně ospravedlnitelné…

„Současná krize v Evropě je důsledkem rozhodnutí jediného muže zahájit zcela neopodstatněnou a brutální invazi do Iráku… mám na mysli Ukrajinu“.

To prohlásil George W. Bush, když ve středu pronesl projev v Dallasu. Toto náhle vypadlo 75letému exprezidentovi z úst, přestože vše četl z kousku papíru.

George W. Bush je známý tím, že v roce 2003 nařídil invazi do Iráku poté, co jeho vláda vykonstruovala falešné důkazy, že země vlastní zbraně hromadného ničení. Válka si vyžádala miliony mrtvých, obrovskou vlnu imigrace z arabského světa do Evropy a destabilizaci regionu, která později vedla k šíření Islámského státu.

Ale za tento počin, jehož důsledky pociťuje jak celá oblast Středního a Blízkého východu, tak Evropa, dodnes, se samozřejmě Bush neomluvil. A nikdy ani neomluví, neboť americké masové vraždění cvilistů je vražděním „dobrým.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

4 thoughts on “George W. Bush: Odsuzuji invazi do Iráku (video)

  1. zmrd, tupý šimpanz rovnako ako jeho otec a jeho minister obrany, t.č. senilný dement bez mozgu a nesmieme zabudnúť nedávno skapavšiu krvavú madlu!!!

  2. Negramotný ožran, masový vrah, . terorista a podporovateľ terorizmu /rozvracaním stabilných štátov/, nevzdelanec komoliaci aj jednoduché slová. Doslova sa mi dvíhal žalúdok ,keď mu na jar 2005 oblizoval v Bratislave anál Putin. Plne súhlasím s tým,čo o ňom v čase jeho najväčšej „slávy“ napísal Michael Moore a naspieval Eminem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout