Hrůza!! ISIS zavraždil a uvařil ročního syna jezídské ženy, tu donutil dítě sníst (video)

Hrůza!! ISIS zavraždil a uvařil ročního syna jezídské ženy, tu donutil dítě sníst (video)

Další a další zrůdnosti ISIS vychází na povrch s tím, jak vypovídají přeživší svědci jejich zvěrstev. Je třeba připomenout, že ISIS stvořily USA, neboť jde o původně Západem vydržovanou „opozici“. Mnoho bývalých příslušníků Islámského státu pochází z Evropy, přičemž ti džihádisté, kteří se vrátili do „svých“ zemí, dostávají mnohdy jen velmi mírné tresty, pokud vůbec nějak potrestáni jsou.

Evropské soudy příliš nezajímá to, co se dělo na území ISIS a úplně postačí, když džihádista tvrdí, že se již napravil – automaticky se tomu uvěří.

Občas se na veřejnosti objeví některé výpovědi přeživších obětí – většinou jde o jezídské ženy, ale i další svědky, kterým se podařilo nějakým způsobem před peklem Islámského státu uniknout.

Jedna z nich vypovídala o jezídské ženě – zřejmě sexuální otrokyni, která vpadla do spárů ISIS i se svým synem. Hladové ženě pak předložili k jídlu maso s rýží. Až poté, kdy velmi vyhladovělá žena dojedla, tak jí oznámili, že právě snědla svého ročního syna, kterého militanti z ISIS zavraždili a nechali připravit ženě jako pokrm….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Hrůza!! ISIS zavraždil a uvařil ročního syna jezídské ženy, tu donutil dítě sníst (video)

  1. Typické idoly najfanatickejšieho a najnebezpečnejšieho slovenského teroristu /s krytím vo vláde/ Jozefa Lenča. Myslím vrahovia z ISIS.

  2. Multikulturalizace v pojetí bruselských eurohujerů je sofistikovaná islamizace a genderová ideologická dogmata zase zjevně slouží aktivistům LGBT k nastolení nadvlády nad normálními lidmi a institutu rodiny. Pro islamistu jsem nevěřící pes, který má povinnost platit. Merkelovsko-eurohujerská tolerance a merkelovsky nekritické obdivování islámu jsou příčinami bujícího zla. ústavy států padly a zlegalizovala se šmelina, úžer, podvod a psycho. společnost založená na spotřebě a konzumu je zdegenerovaná a odsouzená k sebezáhubě. přebujelá nomenklatura je výsledek euroatlantických hodnot a kultury zločinných establišmentů schovávajících se za pojmy svobody a demokracie. fialovej hnus

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout