Tedros se zmiňuje o odporu údajně „zanedbatelné menšiny“ vůči nastolení diktatury WHO

Tedros se zmiňuje o odporu údajně „zanedbatelné menšiny“ vůči nastolení diktatury WHO

To, že drtivá většina lidí na světě mlčí, hned neznamená, že souhlasí. Jde o tu spící většinu, oněch 90% lidí, kteří netuší, oč jde. Úkolem 5% těch, kdo to ví a chtějí tomu zabránit, je právě probuzení alespoň části oné spící většiny. Jde to velmi těžko, ale je to nesmírně nutné. Již v neděli totiž začínají dva zásadní summity, jejichž cílem je zavést jednotnou světovládu globalistů – WHO, OSN, WEF.

V neděli tak začne jednak již zde mnohokrát zmiňovaný summit WHO, na němž se má odhlasovat  (jménem ministrů zdravotnictví členských zemí) pandemická smlouva WHO, nově přejmenovaná na „pandemickou dohodu.“ Ve stejnou dobu se bude v Davosu konat summit WEF pod vedením Klause Schwaba.

Myslíte, že je totožný termín konání dvou velmi důležitých globalistických summitů náhodný? Samozřejmě není…

Tedros, šéf WHO, se nyní vyjádřil k odporu proti přijetí pandemické smlouvy, která by ve všech členských zemí WHO zavedla dosud nevídanou diktaturu. To, co se nyní odehrává v některých čínských městech, je proti tomu projevem svobody.

Pokud jste také jedním z milionů lidí na tomto světě, kteří jsou informováni o změnách Mezinárodních zdravotních předpisů z roku 2005 a vzdorují tomu, kdo si uzurpuje moc nad světem – bravo! Pak také patříte k těm, z koho mají globalisté strach. Patříte k oněm 5%, které se po celou dobu snaží ti nahoře – jak jen to jde – umlčet…

Zde je výňatek z toho, co řekl generální ředitel WHO Tedros na úterní tiskové konferenci.

„Bohužel, existuje malá menšina, skupinka lidí, kteří činí zavádějící prohlášení a záměrně překrucují fakta. Chci mít jasno. Agenda WHO je veřejná, otevřená a transparentní.“

Zaprvé, menšiny často mění svět (a stávají se většinou). Za druhé, ironie. Řekl to, i když stále není veřejně známo, kdo jsou mezinárodní delegáti Světového zdravotnického shromáždění č. 75. Agenda WHO 75 je pro většinu světové populace ve skutečnosti stále tajná.

„WHO silně podporuje práva jednotlivců. Vášnivě podporujeme právo každého člověka na zdraví a uděláme vše, co je v našich silách, abychom zajistili, že toto právo bude realizováno.“

WHO je plně na straně Big Pharmy, která je spolu s eugenikem Gatesem hlavním sponzorem WHO. Aktivně podporuje povinné očkování namísto bezpečných, účinných a cenově dostupných léků. Byla to právě WHO, kdo nařídil všem zemím, aby neléčily nemocné s covidem nebo aby jim byla nasazena neúčinná, či dokonce smrtící léčba.

Naštěstí je to nyní veřejně známo:

„WHO je výrazem suverenity členských států a WHO je přesně to, co suverénních 194 členských států chce, aby WHO byla.“

Vzhledem k tomu, že doporučení WHO C19 většinou selhala, musí 194 členských států přehodnotit, co lidé chtějí. Po posledních dvou letech lidé na světě chtějí, aby WHO byla již jen nepříjemnou minulostí.

„Úlohou WHO je podporovat země – naše členské státy – při vyjednávání a odsouhlasení dohody, která zajistí ochranu budoucích generací před pandemiemi. Náš mandát je 100% určen členskými státy a tím, na čem se dohodnou.“

V první řadě přichází podpora z rozpočtů jednotlivých zemí na podporu WHO. Peníze, které by měly být lépe vynaloženy na naše zdravotnické systémy, jdou do této černé díry. Za druhé, Tedros právě označil delegáty WHO za viníky – a ne WHO. Obviňuje je z toho, co se má stát. Doufejme, že to vědí. Zatřetí, pokud mandát WHO závisí na členských státech, lidé musí mít slovo, v němž národní delegát rozhoduje na základě veřejného mandátu.

Zde je zbytek Tedrosových slov.

Selektivní zveřejňování informací naznačuje jasné záměry převzetí moci WHO.

Zjistíte, že ve své části mediálního briefingu, zveřejněného na webových stránkách WHO, Tedros nikde nemluví o změnách 13 článků Mezinárodních zdravotních předpisů v květnu tohoto roku na Světovém zdravotnickém shromáždění v Ženevě. Žádný novinář se ho na to dokonce ani nezeptal. Samozřejmě, mainstreamoví novináři mají stejné sponzory jako WHO.

Nikde není vysvětleno, proč generální ředitel WHO chce, aby měla tato organizace jednostrannou pravomoc vyhlašovat stav nouze v oblasti zdraví v mezinárodním zájmu. Nebo nesčetné množství dalších pozměňovacích návrhů, které oslabují národní suverenitu a osobní autonomii každého občana, který se stane jen loutkou WHO.

Tedros prodává myšlenku (nové) pandemické smlouvy (která bude vypracována současně se změnami IHR), kterou WHO a její dárci chtějí uzavřít co nejdřív. Všimněte si však, že terminologie, kterou používá, se opět změnila – z nové smlouvy na novou DOHODU. Věnujte pozornost tomuto hashtagu: #PandemicAccord.

Jde o to, milí čtenáři a spolutvůrci změny, že to vědí. Naše hlasy jsou tak hlasité, jasné a sebevědomé, že WHO a její vlastníci to vědí. Vědí, že je nás, kdo víme, co chystají, po celém světě stále víc.

V předchozí kampani #StopTheWHO proti dohodě oslovila Světová rada pro zdraví 415 milionů lidí za 7 dní. Ti pak oslovili sami další lidi, což může jít celkem do miliard. To je důkazem moci lidí. WHO však hovoří o zanedbatelné menšině. Jenže i mnozí z těch, kdo se neozývají, by jistě nesouhlasili.

Pokud se vše povede schválit a dojde k nastolení světovlády WHO, pak bude jedinou možností, jak se z toho vyvléct, výměna politiků na národních úrovních za takové politiky, kteří budou ochotni z WHO vystoupit. Jakmile se objeví první takové země, pak se zřejmě přidají i další. Vše pak už bude pouze na lidech. Nyní by však bylo nejlepší, kdyby se podařilo schválení pandemické dohody zcela zabránit. Je na to už jen pár dnů…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.8]

6 thoughts on “Tedros se zmiňuje o odporu údajně „zanedbatelné menšiny“ vůči nastolení diktatury WHO

  1. bohužel naši voliči ve volbách zvolili pitomce z Bruselské pětky takže u nás změna nastane až se dostane SPD do vlády a na Slovensku až se vymění vláda

  2. Nedovedu si představit, že člověk obviněný z napomáhání ke genocidě lidí v Etiopii, které bylo zamezeno pod koberec si uzurpuje právo rozhodovat o zdraví lidí celého světa třeba i přes odpor národní vlády. Jsme svědky takovýchto zvráceností. Doufám, že ČR nepodepíše tuto postupnou smlouvu.

    1. když víme čeho je WHO schopna je potřeba ji opustit stejně tak jak už to chystá Rusko proto bude muset dojit k předčasným volbám a nečekat do řádných voleb v říjnu 2025 to by nás už zničili těmi svými pokutami protože pandemická smlouva WHO má začít platit už v roce 2024 a nelze čekat od pětikartelu že by pandemickou smlouvu WHO odmitlu Válek už jinak podepsal imunizačni agendu 2030

  3. No, jde o tu mlčící většinu. Já teda nevím, ve světě ta mlčící většina asi existuje, ale u nás už ne. Je totiž rozdíl mezi mlčící většinou a umlčenou většinou. Naši spoluobčané jsou systematicky umlčováni… mnoha metodami. Pamatujete si dobu, kdy se mohl lidé politiků ptát, argumentovat proti, diskutovat…? To už je dnes tabu. Dnes nesmíte mít vlastní názor a navíc ho ventilovat. Hned po vás tento režim půjde. Do médií může vstoupit jen ověřený a vybraný diskutér. Jsou seznamy nepohodlných. Většina lidí musí mlčet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout