Asi polovina obyvatel nešvédského původu potvrzuje, že ve Švédsku již výměna proběhla

Asi polovina obyvatel nešvédského původu potvrzuje, že ve Švédsku již výměna proběhla

Statistiky jsou natolik ohebné, že mnohdy neprozradí skutečnou pravdu. Jako v případě Švédska, kde sice statistiky potvrzují, že 20% obyvatel se narodilo v jiné zemi, ale jejich potomky již všechny statistiky zahrnují mezi „Švédy.“ A to přesto, že jejich integrace je převážně takřka nulová.

Úplně stejný styl statistik pak platí ve všech obohacovaných zemích, takže pokud například v Německu spáchá vraždu potomek Turků, který se již narodil v Německu, je pachatel vraždy považován za Němce a dostane se i do této kolonky v rámci statistik.

Nejinak je tomu ve Švédsku, kde je již v muslimských ghettech většina obyvatel vedena jako „Švédové“. V žebříčcích kriminality tak nakonec figurují ve stejných kolonkách jako Švédové etničtí.

Eurostat  nedávno provedl výpočty toho, jak se může počet obyvatel členských států měnit do roku 2100. Podle nich Švédsko vyniká 30% nárůstem počtu obyvatel – nejvyšším v EU – samozřejmě způsobeným masovou imigrací.

Porodnost muslimek je samozřejmě velmi vysoká, což se odráží i na rostoucí populaci v islamizovaných zemích. Ovšem hlavním – a asi nejdůležitějším – zjištěním je, že švédské obyvatelstvo – zřejmě jako první v Evropě – možná již bylo přečísleno…

To potvrzuje hlavní demografickou změnu, která ve Švédsku probíhá od konce 70. let. Již dnes se asi 20 procent lidí žijících ve Švédsku narodilo v jiné zemi.  Pokud je již ve Švédsku 20 procent lidí, kteří se v zemi nenarodili, pak je ještě vyšší podíl těch, kteří se narodili v zemi se dvěma rodiči narozenými v zahraničí. A těch je jistě víc, neboť ve většině tzv. „zranitelných oblastí,“ jak se ve Švédsku říká no-go zónám, již žijí rodilí Švédové, jenom se jmenují Ahmed, Mohamed, Ali, Ajša, Omar apod.

V roce 2003 přišel do země první ohromný příliv Iráčanů, přičemž jejich potomci, kteří se již narodili ve Švédsku, brzy začnou rodit vlastní potomky. Od uvedeného roku pak docházelo již jen k doslovné invazi – mimo jiné i ze Somálska, Sýrie nebo Afghánistánu. Děti, které se narodily po sloučení rodin, jsou již vedeny jako Švédové. Tedy dětí oněch 20% narozených mimo Evropu může být ještě víc (každá muslimská rodina má v Evropě v průměru 4-5 dětí, evropská rodina něco přes 1 dítě), celkem tak může být v zemi až 50% nešvédských občanů, v drtivé většině muslimů. To však statistiky neukazují.

Je třeba si také uvědomit, že zatímco v nejstarších generacích, které vymírají, výrazně převažují původní Švédové, v nejmladší generaci (0-25 let) jsou již původní obyvatelé v menšině. Původní obyvatelstvo je tedy odsouzeno k dalšímu vymírání, zatímco počet muslimů neutěšeně narůstá.

Kromě toho, pokud projekce podle Eurostatu obstojí, prakticky celý další přírůstek populace bude způsoben migrací, tj. dalšími třemi miliony. Porodnost původních Švédů dramaticky klesá a v souvislosti s krizí lze počítat i s dalším poklesem. Celkem by pak Švédsko mělo více než pět milionů lidí, kteří se v zemi ani nenarodili, s populací 13,7 milionu – 36 procent. K tomu je však třeba si připočítat jejich děti. Výsledek by jasně ukázal, že potomci Vikingů budou v té době již viditelně přečísleni.

Švédové tedy dokončili úplnou kapitulaci své vlastní země cizím národům. Odevzdali ji bez boje a zcela dobrovolně – stačilo jen dlouhé roky patřičně volit. Staří Vikingové se musí ve svých hrobech obracet….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Asi polovina obyvatel nešvédského původu potvrzuje, že ve Švédsku již výměna proběhla

  1. Myslím si,že Slovanka by mohla pripraviť článok aj o nepopierateľnej výmene belochov za farebných a moslimov vo Švajčiarsku. Ktorá dokonca prebieha rýchlejšie než kdekoľvek v EÚ. Nepochybujem o tom,že príslušné štatistiky sa nesmú zverejňovať, ale už aj zo zloženia „švajčiarskej“ futbalovej a atletickej „reprezentácie“ vidieť, aké etniká a rasy v tomto už dávno nie demokratickom štáte jednoznačne prevládajú.

  2. Proc autor mluvi o Evropanech jako o svedech a o cernosich a arrabech jako o muslimech mne unika. Je mozne ze invazni armada preferuje muslimskou verouku, nicmene jiste pritahli take ruzni vyznavaci samanismu, animismu popriapde prosty prodavaci drog veri jen penezum.

    Jeden z duvodu vitezstvi ciziho etnika, je dusledne pouzivani eufemismu a prekrucovani vyznamu slov. Tato technika zmateni spolu se stigmatizaci vyznamu slov jako narod, cernoch, vrozene vady, atd. Vede k tomu ze neni mozne o provadene genocide bile rasy ve verejnem prostoru muvit. Zbyvaji jen internetove diskuze a to jen anonymne.

    Je to katastrofa lidske rasy ktera se obtizne bude opravovat. Evropske Geny ktere jsme pestovali po desetisice let nyni mizi bez nahrady. Jsme paradoxne nahrazovany paleolitckymi zbytky ktere meli byt radeji z obehu stazeny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout