Ženy v americkém vězení byly oplodněné transgender vězni

Ženy v americkém vězení byly oplodněné transgender vězni

Stále více zemí uznává pohlaví ne na základě biologicky daných pohlavních znaků, ale jen na základě osobního prohlášení. Není potřebná nejen hormonální léčba, ale ani žádná operace nebo jiný u trans lidí běžný zákrok. Dochází tedy k tomu, že se muži dostávají do ženských sportů, mohou do dámských šaten či na dámské toalety a bývají umisťováni do ženských věznic…

Znepokojivý incident se nyní odehrál v ženské věznici v americkém státě New Jersey. V nápravném zařízení Edna Mahan nemusí vězni, kteří se narodili biologicky jako muži, prokazovat žádnou reoperaci, aby mohli být ubytováni jako ženy v ženském oddělení. To s sebou přineslo patřičné následky, kdy u dvou vězenkyň došlo po pohlavnímu styku s údajnými „ženami s penisem“ k nečekanému početí.

Mezi 800 vězeňkyněmi v jediném čistě ženském vězení v New Jersey je celkem 27 takzvaných „trans žen“, které neprodělaly změnu pohlaví, takže jsou stále biologicky muži se vším všudy. Skutečnost, že je to vůbec možné, je výsledkem právního sporu. Osoba, která se identifikovala jako žena, podala žalobu na stát za to, že ji donutil strávit 18 měsíců v mužském vězení. Poté, co soudní proces prošel, New Jersey změnilo svou politiku pro všechny, kdo jsou za mřížemi.

Je zřejmé, že by to mohlo vést k sexu, zneužívání a znásilnění. Americký vězeňský systém je známý svou brutalitou. Obzvlášť nebezpeční pachatelé tam často tráví dlouhé tresty odnětí svobody – a nemají žádné skrupule kvůli nedostatku vyhlídek na propuštění nebo rehabilitaci. Rvačky, brutální znásilňování mezi muži a dokonce i vraždy jsou na pořadu dne v některých institucích. Ti, kdo mají šanci se tomuto systému věrohodně vyhnout, ho využijí – i kdyby to mělo být deklarováním jiné genderové identity.

Zda se dvě těhotné ženy v „Edna Mahan“ zapletly se stejnou „trans ženou“, není známo. V každém případě je faktem, že nejméně jedna osoba, která tam byla umístěna v ženské věznici, se postavila své maskulinitě a – zřejmě konsensuálně – navazovala sexuální styk s vězeňkyněmi. Výsledek tohoto pohlavního styku: Dvě dámy v tomto vězení jsou nyní těhotné.

Tato okolnost nyní způsobuje v USA rozpaky napříč politickými tábory. Dokonce i stratég levicově liberálních demokratů prohlásil: „Musíte rozdělit vězně podle jejich sexuálních schopností. To, co se děje, mi nedává smysl. Jsem zastáncem práv transsexuálů, ale mužské genitálie prostě nemůžete spojovat s vězeňkyněmi. Už tisíce let víme, co se stane.“

Je dobře známo, že tzv. trans ženy opakovaně napadají ve věznicích biologicky – a často i fyzicky slabší – vězenkyně, ale je to také tabuizované téma. Jen výjimečně poskytnou mainstreamová média obětem takových útoků jeviště. V lednu šokovala Angličanka odhalením, že byla ve vězení obtěžována odsouzeným transgender násilníkem.

Ale ani v „Edna Mahan“ není problém žádnou novinkou. Například loni chtěly dvě vězenkyně ukončit pobyt ve věznici poté, co je údajně sexuálně obtěžovali transgender vězni. Navíc ženská věznice je skandální zařízení. Podle zprávy médií je několik dozorců podezřelých ze sexuálního napadení žen a transgender lidí ve věznici. Teoreticky by těhotenství mohla být i pokusem takový útok zakrýt.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Ženy v americkém vězení byly oplodněné transgender vězni

  1. Něco jako Marie Feryna po americku.
    Ta naše bydlela na Klinice a v noci znasilňovala holky v dívčí ložnici.
    A jistil to starokatolik profesor Putna.
    Hi hi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout