Irsko: Muslim zavraždil dva homosexuály, třetího se zavraždit pokusil

Irsko: Muslim zavraždil dva homosexuály, třetího se zavraždit pokusil

Homosexualita je podle islámu smrtelný hřích, což je i důvod, proč je stále v deseti islámských zemích praktikován trest smrti zcela oficiálně. Jinde je za homosexualitu „jen“ vězení, nicméně to se takřka rovná trestu smrti, neboť o vězněného homosexuála se zpravidla „postarají“ spoluvězni.

Až schizofrenní je pak fakt, že většina evropských homosexuálů jsou zároveň voliči promigračních a islamizačních stran, mnohdy dokonce patří k těm, kdo se objevují v ulicích pod transparentem „Uprchlíci vítejte.“ Vítání vlastních vrahů a volba těch, kdo se o dovoz těchto vrahů postarají, to už chce pořádnou dávku hlouposti. Nevím, koho v Irsku volili muži, jimž jejich životy předčasně ukončil „islámský vykonavatel práva šaría“, ale předpokládám, že nebudu daleko od pravdy, když zkonstatuji, že zřejmě volili ty, kdo íránského vraha v do země vpustili…

Městečko Sligo na severozápadě Irska, nedaleko hranic se Severním Irskem, prožívá noční můru. Během několika dní byli dva muži nalezeni brutálně zavražděni a třetí byl zraněn, bodnut do oka. Policie se obává, že jde o ohavné činy spáchané jediným mužem, který mohl mít homofobní motivy. Podezřelý byl zatčen.

Dvaadvacetiletý muž byl včera vzat do vazby poté, co byl obviněn z brutální vraždy dvou mužů v jejich domě a z bodnutí dalšího muže do oka.

Yousef Palani byl vypískaný a proklínaný kolemjdoucími, když ho vezli v dodávce z policejní stanice v Gardě a eskortovali ho  k soudu.

Je obviněn z vraždy Michaela Sneeho (58) a Aidena Moffitta (41), kteří byli nalezeni s devastujícími zraněními v jejich domovech ve městě Sligo.

Tyto strašlivé vraždy šokovaly malé město Sligo a na památku těchto dvou mužů se plánují vigilie po celém ostrově.

Policejní zdroj řekl, že podezřelým z vraždy je íránský kurdský uprchlík, který dorazil do Sliga v září 2006 ve věku šesti let se svou matkou, otcem a bratrem.

Tato rodina je považována za jednu z devíti kurdsko-íránských rodin, které se přestěhovaly do Irska v rámci vládního programu poté, co léta žily v uprchlických táborech v Íránu, Iráku a Jordánsku.

Několik dní před vraždami byl poblíž dostihového závodiště Sligo napaden muž ve věku 40 let a bodnut do oka poté, co mluvil s jiným mužem na online seznamce.

Policie vyšetřuje, zda tento a další útoky z posledních týdnů nesouvisí s nedávnými vraždami. Zjišťují, zda se potenciální sériový vrah úmyslně nezaměřil na muže online.

Ministryně spravedlnosti Helen McEnteeová uvedla, že pro LGBTI+ komunitu v Irsku to byl „temný týden“ .

Tolik k případu, který ovšem není v rámci Evropy ojedinělý. Je třeba připomenout, že v případě převzetí jakéhokoli území muslimy a zavedení práva šaría jsou jako první popraveni odpadlíci, kteří jsou následováni právě homosexuály. Jak takový trest podle práva šaría vypadá, si můžete připomenout na několik let starém videu z Iráku:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Irsko: Muslim zavraždil dva homosexuály, třetího se zavraždit pokusil

 1. Najneskôr roku 2029 dennodenná realita v celej islamizovanej Európe, čiže aj na Balkáne. Plus – pochopiteľne – verejné popravy /nielen/ za LGBTI „aktivity“. Rád by som ešte pripomenul paradox, že podľa šíitskej verzie šaríe sa v Iráne udeľuje trest smrti za homosexualitu automaticky, ale podľa sunnitskej pripadajú do úvahy aj iné tresty /často so smrteľnými následkami/ , dokonca aj v Saudskej Arábii.

 2. Moc jsem nepochopila, co dělá íránská kurdská rodina v exilu.
  Írán je země, kde se Kurdům nic špatného neděje. Íránští Kurdové jsou na rozdíl od těch ostatních v klidu.
  Zřejmě problematická rodinka, která by byla problematická všude.
  Ale v Evropě má příjemnou jistotu, že jí bude velkoryse prominut jakýkoli exces.
  No, tenhle už asi né, synek to poněkud přepísk.
  Asi bude muset podstoupit někde v cvokhausu krátkou léčbu.
  Ách jo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout