Vláda si bere za vzor Biľaka a Urválka

Vláda si bere za vzor Biľaka a Urválka

Ukrajinská vláda, která nám v současné době vládne namísto vlády české, nám jasně dává po celou dobu najevo, že je zde pro Brusel, Ukrajinu a Washington. A především proti občanům této země. Z chudších lidí – zejména důchodců, nízkopříjmových obyvatel a samoživitelek – se rozhodla udělat chudáky na exekucích a bezdomovce.

Střední třídu se pak rozhodla zcela vymazat. Ta velmi rychle chudne a za pár měsíců, až začnou chodit opět o něco víc zdražené složenky za energie a ceny potravin a všeho dalšího zboží opět skokově vzrostou, se dostane střední třída na úroveň těch, kdo jsou dnes i v několika exekucích.

Sleduji politiku zemí po celé Evropě a proto mohu zodpovědně říct, že vlád, které by šly tak těžce proti občanům, nenajdete mnoho. Spočítáte je na prstech jedné ruky.

Ovšem vládě nestačí ničit občany ekonomicky. Rozhodli se sem zvát vojska cizí země. Země, která nemá spojence, ale pouze lokaje. Země, která má – podle doložených a pravdivých statistik – díky svojí agresivní politice na svědomí za posledních 70 let asi 20-30 milionů mrtvých. Nikdo normální zde žádná cizí vojska nechce. 20 let jsme zde měli vojska sovětská. Na pozvání tehdejší vlády.

Situace je nyní jako přes kopírák. Naše vláda opět zve cizí vojska. Z Ostravy chce navíc udělat hlavní terč úderu v případě horké války. První atomovky jdou v případě jaderné války samozřejmě na základny. A i kdyby nešlo o atomovku, ale o raketu, odnesou to obyvatelé okolí základny, případně místní zaměstnanci. Nemyslím si, že by se chystala jaderná válka, která by udělala ze země místo, kde nebude minimálně další století možný normální život.  Ale nejaderný konflikt přijít může.

Ten, kdo tvrdí, že jde o něco jiného, než v roce 1968, účelově lže. Tehdy jsme byli součástí Varšavské smlouvy, zatímco dnes jsme součástí NATO. I tehdy šlo o vojáky jednoho paktu. O cizí vojáky, které si pozvala vláda. Tak jako tehdy i tentokrát by se jednalo o vlastizradu. Nebo vlastně ne. Vláda není česká, ale ukrajinská, takže vlastně ani o vlastizradu v tomto ohledu nejde.

Černochová je tedy jen Biľak v sukních. Zve sem – stejně jako kdysi on – cizáky. Nechci zde cizí vojska a ze svého okolí neznám nikoho, kdo by je zde chtěl. Je úplně jedno zda by se jednalo o vojska ruská, americká nebo jakákoli jiná. Já osobně jsem pro neutralitu. Sousední Rakousko je neutrální. Stejně tak Švýcarsko. Obě země velikostí srovnatelné s ČR. Francie, pokud vyhraje Marine le Penová, z NATO odejde. Podle průzkumů si to přeje většina Francouzů.

Věřím, že pokud by došlo k referendu, většina lidí by byla proti základně. Jenže tato vláda je odpůrcem referend. Podle nich nejsme na referenda dostatečně zralí. Ale na druhou stranu jsou lidé dostatečně zralí na to, aby je volili. A to dokonce i 16letí, jimž by chtěla dát většina stran „pětikolky“ volební právo. Mám to tedy chápat tak, že vláda tvrdí, že se nechává zvolit nesvéprávnými dementy, kteří je sice mohou zvolit, ale již se nemohou rozhodnout v případě některých důležitých záležitostí, týkajících se naší země? Třeba rozhodnout o tom, zda zde chtějí cizí vojska nebo ne?

Vláda se ovšem s velkou vervou pouští i do cenzury pod pláštíkem „boje proti dezinformacím.“  I zde vláda tvrdí, že občané nejsou dostatečně zralí na to, aby si mohli informace vyhodnotit a poznat, co je pravda a co lež. I proto se tedy podle vlády mohou objevovat jen ty informace nebo názory, které si souzní „se stranou a vládou.“ To už jsme zde ovšem měli.

Samozřejmě v tomto směru jen vláda pokračuje v tom, co započalo již za vlád předchozích. Sleduji i to, jak se již roky – zejména díky Jourové – snaží EU zavést plošnou cenzuru. V jednotlivých zemích se již nějakou dobu cenzuruje, i když nejde hned o mazání webů.

S cenzurou se začalo už za minulé vlády, která zavedla „zákon o předsudečné nenávisti.“ Za minulé vlády se začaly mazat sociální sítě a dodnes již nějaká stovka lidí byla odsouzena k podmínce a pokutě za to, že někde něco napsali v diskuzi. Tato vláda již chystá dokonce cenzurní zákon, čímž snad dokonce předčí i vládu z dob socialismu. a to bez ohledu na fakt, že tím zcela potírá Ústavu. Ale vláda nám již několikrát ukázala, že Ústava je pro ni jen „trhací kalendář“ – viz například schvalování pandemického zákona.

Jak vypadá tvrdá cenzura jsme mohli vidět poté, kdy byly vypnuty weby, jejichž názory se neslučují s mainstreamem. Především se jednalo o weby, které měly velkou sledovanost, což vadilo. Mnohé z toho, co se na alternativních stránkách píše a je mainstreamem odsuzováno jako konspirace, se časem ukáže jako pravda. Ostatně, všichni to známe z lží, kterými nás mainstream „krmil“ poslední dva roky.

Konspirace byl covid pas – později se stal realitou. Konspirace bylo tvrzení, že  takzvané „vakcíny“, které vakcínami nejsou, neochrání před nemocí ty, kdo si je aplikují. Mainstream však tvrdil, že je na 90-100% od nákazy ochrání. To ovšem není pravda, jak se ostatně ukázalo i na případě údajně 3x očkovaného Fialy. Většina se dřív či později nakazí. Mají mít údajně lehčí průběh – ani tato mainstreamová lež není pravdivá. Mnozí z nás  neočkovaných jsme měli velmi lehký průběh, zatímco nejeden očkovaný ho měl těžký. U očkovaných – zejména u mladých – se navíc nadměrně vyskytují vedlejší účinky. O nich mainstream mlčí.

Další covidovou lží bylo, že údajně očkovaný nemoc nepřenáší. I to je lež. Přenáší, což je bezpochyby prokázáno. Kdo ovšem tvrdil opak, byl dezinformátor. Při odkrývání utajovaných dokumentů Pfizeru se stávají další konspirace realitou, včetně informace o tom, že očkovaní mohou „nakazit“ neočkovaného genovou látkou, která jim byla aplikována. Tvrdili to již dřív někteří odborníci, včetně dr. Maloneho, jednoho z vynálezců mRNA preparátů. Byli nálepkováni za konspirátory. Nyní to však potvrzují odtajněné dokumenty Pfizeru.

Plno lží mainstreamu se objevilo i nyní, za ukrajinské války. Ale o tom jsem zde psala již mnohokrát. Neověřené informace sdělují jako holá fakta, včetně verze masakru v Buči, k němuž stále nemáme relevantní informace, které by zcela nezpochybnitelně ukázaly na pachatele.

Mainstream tedy lže dnes a denně, neboť to je lež povolená. Jakýsi pochybný úřad proti dezinformacím má údajně nyní určovat, co je a co není pravda. To je šílené. Smazali spoustu webů s tvrzením, že jsou napojeny na Rusko a šíří lži. To byla samozřejmě u většiny naprostá lež. Weby především šířily různé názory, byly proti EU a její politice, tudíž i proti globalizaci, proti v současné době šířeným ideologiím (LGBTQ, protibělošský rasismus, schovaný za „antirasismem“,), byly proti islamizaci a nekončící muslimské invazi do Evropy či proti nezřízené zelené politice. To vše se nehodilo.

V těchto webech se objevovaly jiné názory než na mainstreamu.  Jen doufám, že soudy po žalobách, které provozovatelé některých webů podali, jen potvrdí, že vláda překročila onu pověstnou „červenou linii“. Žaloby zároveň otestují naše soudy, neboť se ukáže jak dalece jsou či nejsou zpolitizovány.

Cenzura není ničím jiným, než zákazem jiného názoru. A názory si tvoříme tak, že si dáme dohromady různé informace a jejich analýzou si vytvoříme vlastní názor. Takže nevěřím úplně všemu co si přečtu na mainstreamu, protože prokazatelně mnohokrát manstream lhal a samozřejmě záměrně manipuluje. Stejně tak ale nevěřím ani úplně všemu, co si přečtu na alternativních médiích. Informace porovnám a zhodnotím, posléze si učiním vlastní názor.

Nebudou-li dostupné jiné informace, než ty „jediné správné,“ pak nebude tak jednoduché si vytvořit na danou věc patřičný názor. A o to jde cenzorům především.

Vláda pak jen plní zadání jejích loutkovodičů, ovšem ve srovnání s děním v dalších zemích je třeba zkonstatovat, že i zde je papežštější než papež. Žádná jiná země EU totiž dosud nezrušila všechny nejčtenější alternativní weby. Většina nezrušila žádný, i když se k tomu podle všeho některé země již chystají.

Bezpochyby se nacházíme v bodě jakéhosi navracení do historie a to do období 50. let. Paralel je stále víc a jistě již brzy objevíme další. A ani na tu zaváděnou totalitu nepotřebujeme vládu, stačí EU, která je řízena globalisty – megakorporacemi – v jejichž zájmu je vytvářena i politika celého molocha. A lokajíčci ve vládě, která si nějakým omylem říká česká, splní cokoli, co po nich jejich páníčci z Bruselu i Washingtonu požadují…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.4]

One thought on “Vláda si bere za vzor Biľaka a Urválka

  1. Takmer všetko z toho, čo napísala Slovanka, platí aj pre nemenej vlastizradnú „slovenskú“ vládu a bábkovú prezidentku. Iba s jedným nemôžem súhlasiť: Dr. Vasiľ Biľak bol pomerne vzdelaný vlastenec /na rozdiel od proamerických fašistických beštií ako Matovič, Mikulec, Naď, Caúutová, Korčok, niektorí poslanci parlamentu u nás a ďalšie zrúdy/ a pozvanie sovietskych aj spojeneckých vojsk roku 1968 malo zmysel . S minimálnymi obeťami nás – bohužiaľ len na 21 rokov – zachránilo pred zločinmi v mene naomarxizmu, kapitalizmu, imperializmu , ktoré už vtedy začínali rozožierať „vyspelý“ Západ. Áno, tipujete správne, som odporcom americkej okupácie, ktorá pred dvoma mesiacmi prešla tak hladko Národo radou Slovenskej republiky. A tiež sa obávam stále prevdepodobnejšej vojny ,hoci aj s použitím iných zbraní než ZHN.
    S tým,že pomery v posledných 2 rokoch stále viac a viac pripomínajú obdobie rokov 1948-1956 /akurát, že v „liberálno-demokratickom“ ,čiže zákernom, nebezpečnom a rarinovanom háve/, nemožno nesúhlasiť…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout