Německá veřejnoprávní televize v arabštině radí muslimům, jak dostat druhou manželku do Německa

Německá veřejnoprávní televize v arabštině radí muslimům, jak dostat druhou manželku do Německa

Vše pro muslimy. Asi to je heslo nejen EU, ale všech jí poplatných médií. A vysílat v německém veřejnoprávním médiu arabsky? Proč ne, jen ať si původní obyvatelstvo zvyká. Brzy budou arabština spolu s turečtinou v Německu dominantními.

Se svým programem „WDRforyou“ poskytuje WDR v Kolíně nad Rýnem informace ve čtyřech jazycích o různých tématech a také klade zvláštní důraz na komunitu migrantů v Německu. Na závěr byla na základě praktického příkladu úspěchu řešena i otázka „Jak přivést svou druhou ženu do Německa?“.

Nejen akutní otázky, jako je získání pracovních povolení nebo povolení k pobytu v Německu, ale také zcela jiné velmi důležité téma, které nyní řeší WDR Kolín nad Rýnem – a to: Jak dostanete svou druhou ženu do Německa? Situace je vysvětlena v programu s německo-íránskou moderátorkou Isabel Schayani v arabštině a němčině, takže každý jí určitě rozumí..

V mnoha případech, zejména v oblastech, jako je Berlín nebo Porúří – domov WDR – tyto druhé manželky jako rodiče – samoživitelé dostávají od německého státu peníze na nájemné, provozní náklady a sociální zabezpečení; manželovi nevznikají žádné dodatečné náklady.

WDR je největším vysílatelem německé veřejnoprávní televize ARD a druhým největším vysílatelem v Evropě.

Video níže není z programu stanice Al Jazzíra, ale z programu německé veřejnoprávní stanice WDR:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Německá veřejnoprávní televize v arabštině radí muslimům, jak dostat druhou manželku do Německa

  1. Samozrejme,že ruské webové stránky či televízne stanice sa všade po EÚ vypínajú závratným tempom – ale tým saudskoarabským , katarským či tureckým to nehrozí ani náhodou…

    1. samozrejme, že volia! ale nacistickí libtardi sa všemožne usilujú o ich potlačenie a kriminalizáciu, ostatne ako všetcia liberálni nacisti a fašisti v eurohnoji! zachvíľu budú germáni utekať na východ pred muslimským útlakom…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout