Rakousko: V případě hromadně znásilněné 16leté dívky již dopadli 4. pachatele

Rakousko: V případě hromadně znásilněné 16leté dívky již dopadli 4. pachatele

Připomínám, že k velmi brutálnímu znásilnění došlo za bílého dne u nádraží v Linci, kde čtveřice žadatelů o azyl (nyní je již jisté, že se jednalo o 3 Afghánce a 1 Íránce) přepadla mladou dívku, a zatáhla ji do již nepoužívaných prostor bývalé poštovní třídírny.

Dívka byla zbita a více než hodinu znásilňována, zločinu se aktivně zúčastnili všichni čtyři pachatelé, i když jeden z nich se odmítá přiznat a další zarytě mlčí, přičemž dva další tvrdí, že vše bylo dobrovolné.

Dívka byla po více než hodinu trvajícím utrpení zachráněna jen díky tomu, že její křik uslyšeli nedaleko projíždějící policisté. Přesto je šílený už jen fakt, že k činu došlo za bílého dne a poblíž frekventovaného městského nádraží.

Připomínám, že je třeba brát níže uváděný údajný věk pachatelů, kteří jsou žadateli o azyl, s velkou rezervou. Dnes totiž téměř každý, kdo přijde do Evropy bez dokladů tvrdí, že je nezletilý.

Po brutálním skupinovém znásilnění 16leté dívky minulou středu čtyřmi mladými žadateli o azyl v Linci se původně uprchlý čtvrtý podezřelý sám přihlásil policii. Stejně jako dva jeho komplicové je to údajně 15letý Afghánec.

Tři Afghánci a 14letý Íránec přepadli ve středu odpoledne v bývalém poštovním distribučním centru poblíž hlavního nádraží v Linci mladou Němku a znásilňovali ji – a to několikrát, po dobu nejméně jedné hodiny, dokud náhodně projíždějící policejní hlídka nezachytila křik a nespatřila napůl svlečenou oběť a na ní klečící pachatele při činu. Pak byla policie schopna zatknout tři z nich po krátké honičce.

Policie zatím neoznámila nic o přesném průběhu událostí. V každém případě Afghánec, kterého dopadli jako posledního, tvrdí, že neudělal nic. Dva z jeho kompliců na druhé straně sexuální akty vůbec nepopřeli, ale tvrdili, že byly dobrovolné. Čtvrtý podezřelý zatím nic neřekl.

Oběť na druhé straně jasně obvinila všechny čtyři z toho, že ji znásilnili. „Jedná se o opakované, dokončené činy různých pachatelů,“ jak zdůraznila mluvčí státního zastupitelství v Linci. Utrpení dívky po tomto  mnohonásobném znásilnění je těžké si představit.

Čtyři podezřelí, všichni žadatelé o azyl „hledající ochranu“, jsou dosud považováni za nevinné, ale policii již byli známi pro „drobné trestné činy“. To by nyní mělo skončit. Všichni čtyři násilníci jsou nyní drženi ve vazbě. Vyhodnocení stop a další vyšetřování jsou v plném proudu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout