Po převzetí Elonem Muskem uvažují bruselští totalitáři o zablokování twitteru pro celou EU

Po převzetí Elonem Muskem uvažují bruselští totalitáři o zablokování twitteru pro celou EU

Jistě již víte, že právě včera získal Elon Musk sociální platformu twitter, z níž chce udělat platformu svobodnou, bez jakékoli cenzury. Již v době svého působení na prezidentském postu byl z twitteru vyloučen Donald Trump a zároveň s ním i mnoho jeho příznivců. Podobně jako na Facebooku je i zde značná cenzura, která by měla být zavedena – dle nově schválených pravidel EU –  plošně na celém internetu.

Po oficiálním ohlášení faktu, že Elon Musk převzal twitter, zároveň oznámila řada rádoby celebrit, že z platformy odcházejí. Jde samozřejmě o různé aktivistické prosystémové herce a herečky nejen z Hollywoodu. Ovšem odchod z platformy ohlásila také například nechvalně známá německá pašeračka Carola Racketeová:

Obrázek

Po převzetí twitteru Elonem Muskem a po jeho prohlášení, že na této platformě hodlá zakázat jakoukoli cenzuru, tedy odešli všichni zastánci totalitních režimů. Jde o režimy, které se musí chránit cenzurou, jen aby se lidé nedozvěděli o doslovných zhovadilostech zkorumpovaného systému a dalších zvrhlých plánech globalistů.

Asi tím nejzkorumpovanějším a nejtotalitnějším spolkem je EU, kde již oficiálně schválili zavedení celounijní cenzury. To se ovšem neslučuje s prohlášením Elona Muska, který chce jít naopak proti cenzuře. Nyní se tedy uvažuje o tom, že v zemích EU bude twitter zakázán.

Nákup Twitteru podnikatelem Elonem Muskem přiměl Evropskou komisi k reakci. Pokud Musk změní platformu na fórum pro svobodu projevu, budou okamžitě přijata protiopatření.

Komisař Thierry Breton uvedl: „pokuta 6 % z obratu v oblasti a pokud budou svobodná pravidla twitteru přetrvávat, bude vydán zákaz činnosti v Evropě.“

„Je obeznámen s legislativou EU v oblasti automobilového průmyslu, takže se rychle naučí i zákon o digitálních službách,“ řekl Breton.

Breton odkazuje na nadcházející totalitní pravidla EU rušící svobodu slova, která donutí Twitter a další IT giganty odstranit kritiku těch, kteří jsou u moci, odstranit jakékoli informace kritické k EU, kritiku imigrační politiky a kritiku koronavirových omezení zemí EU z internetu, jak jste si již mohli detailněji přečíst zde a zde.

V rozhovoru pro Financial Times Thierry Breton mluvil o Muskovi křestním jménem, zatímco vše blahosklonně vysvětloval, jako když mluví s dítětem:

„Víme, co mu musíme říct: ‚Elone, existují pravidla. Jste vítáni, ale takto vypadají naše pravidla. Nejsou to vaše pravidla, která zde platí,“ řekl Breton Financial Times.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Po převzetí Elonem Muskem uvažují bruselští totalitáři o zablokování twitteru pro celou EU

  1. nemyslim ze situacia je uplne taka ako popisuje clanok, v kazdom pripade je aspon pekne vidiet ze vsetky cenzury a obmedzenia na twittri, fb, youtbe… su hlavne preto lebo vyhovuju politikom. nie len tym firmam.

  2. Vyjednavači Evropského parlamentu a členských zemí EU se dohodli na nových pravidlech, podle kterých musí technologičtí giganti více dohlížet na obsah na svých platformách (rozuměj více cenzorovat) a platit poplatky regulátorům monitorujícím jejich dodržování. Nenávistné projevy a další nezákonný obsah na internetu by tak v budoucnu měly být odstraňovány rychleji. tím se přiznali, jak to dělají vůči svým občanům. vymývají jim mozky, a nechtějí, aby to dělali ostatní, věří, že občané jsou hloupí a platí na ně mediální ideologie. tady ale udělali soudruzi osudovou chybu. jestli na někoho platí ideologie, měl by se léčit. lék ale žádný neexistuje. nezákonné obsahy na internetu by tak v budoucnu měly být odstraňovány rychleji. tady je ten trik, co je nezákonné, rozhodne soud, u nás zkorumpovaný, tady ale jde o nezákonný aktivizmus, fialovej hnus.

  3. Európsky parlament je tak ako sídlo Európskej komisie a jej pobočky po celej EÚ plný Židov /hlavne z východoeurópskych kolónií/, takže sa dá predpokladať,že novodobý Zmocňovací zákon prejde hladko… A nepochybujem,že ani „konzervatívne“ strany /Orbán, Kaczynski, Salvini/ sa nepostavia proti.

    1. TotalitárI? Výstižnejší je výraz bruselofašistickí zločinci! Už aby sa vojna na Ukrajine rozšírila aj do „vyspelej“ Európy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout