EU se po dlouhé debatě rozhodla oficiálně zakázat svobodu projevu

EU se po dlouhé debatě rozhodla oficiálně zakázat svobodu projevu

Totalitáři z EU v čele s Jourovou a Lejnovou se po dlouhém jednání dohodli na tom, že svoboda slova je něco, co se ve 4. říši nesmí tolerovat. Ostatně, zejména poslední dva roky nám názorně ukázala nejen EU, ale i všechny lokajské vlády, že s ústavami svých zemí si tak akorát vytírají….

V budoucnu tak budou zakázány jiné názory než ty jediné povolené a to nejen stran války, ale také jakékoli jiné názory stran klimatu a globálního oteplování či covidové politiky budou nemilosrdně cenzurovány. Zakázána bude i kritika LGBTQ, migrace, islámu, EU a mnohých dalších témat. Názory, které nebudou souznít se „stranou a vládou“ budou v budoucnu zapovězeny.

Pokud eurosoudruzi do budoucna řeknou, že černá je bílá a zelené kolečko je červený čtvereček (nebo „tečka“ znamená dvě dávky a konec a kdo bude hovořit o víc je dezinformátor), tak eurosoudruzi mají vždy pravdu a vy jim nesmíte odporovat. Tedy asi tak nějak si EU představuje „demokracii“ po bruselsku. A nutno podotknout, že se najde spousta jedinců, kteří tomu tleskají.

Soustředný manévr proti svobodě projevu ze strany EU a Big Tech. EU je monstrum, které je třeba porazit.

Během noci bylo po 16 hodinách vyjednávání dosaženo dohody mezi Evropským parlamentem a Radou EU o návrhu zákona o digitálních službách (DSA), který předložila Evropská komise v prosinci 2020 a který „zaručí lepší ochranu uživatelů internetu,“ stanoví nové standardy pro odpovědnost online platforem, jako je Facebook, Twitter a Google, pokud jde o nezákonný a škodlivý obsah.

Ve skutečnosti poslouží k vyloučení obsahů, které se liší od oficiální verze režimu. Jste proti imigraci? Nelegální obsah.

„Dnešní dohoda je historická“ – uvedla předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová – „Naše nová pravidla budou chránit online uživatele, zaručí svobodu projevu a příležitosti pro podniky. Co je nezákonné offline, bude ve skutečnosti nezákonné online v EU“. Podle von der Leyenové jde o „silný signál pro lidi, firmy a země po celém světě“.

Klíčovým bodem je, že „ochrání uživatele“: před pravdou. A „záruka svobody projevu“ bude jen tehdy, kdy se bude sdělené plně shodovat s názorem eurosoudruhů.

Twitter například oznámil, že nepovolí reklamy, které popírají realitu klimatických změn. Oznámení přišlo na Den Země. „Zavádějící reklamy na Twitteru, které jsou v rozporu s vědeckým konsensem o změně klimatu, jsou v souladu s našimi zásadami pro nevhodný obsah zakázány,“ uvedl Casey Junod, globální výkonný ředitel pro cenzuru prostřednictvím blogu platformy.

„Věříme, že popírání změny klimatu by nemělo být na Twitteru zpeněžováno. Navíc by taková nečestná reklama neměla podkopávat důležité diskuse o klimatické krizi,“ dodal.

Nic vědeckého, dogma, o kterém nelze pochybovat. Není překvapením, že Sanhedrin vynakládá veškeré úsilí, aby zabránil Elonu Muskovi ve vstupu na trh. Pokud by někdo začal narušovat cenzurní monopol, ostatní by byli nuceni následovat.

Technické testy pro boj s nevyhovujícími zprávami se týkaly zpráv o Covidu. „Pandemie se stala živnou půdou pro nepravdivá tvrzení a konspirační teorie a platformy jsou důležitými zesilovači těchto druhů zpráv,“ napsala v lednu 2021 Věra Jourová, viceprezidentka Evropské komise pro hodnoty a transparentnost. Závěr, který také pokrýval zprávy o válce na Ukrajině, s cenzurou ruských kanálů. A správná je prý i cenzura, která v minulosti zasáhla amerického prezidenta Donalda Trumpa, který dostal zákaz Twitteru.

Tak se nám eurosoudruzi s cenzurou pěkně rozjeli. Velmi brzy se tak můžete těšit na to, že internet bude hlásat pouze jedinou pravdu, nalajnovanou přesně podle globalistických notiček. Jakékoli jiné názory a zprávy tak zřejmě budou odkázány na řetězové emaily nebo se budou podobně, jako svého času samizdaty, pokoutně množit v papírové podobě a předávat potají z ruky do ruky….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 38 Průměrně: 4.8]

5 thoughts on “EU se po dlouhé debatě rozhodla oficiálně zakázat svobodu projevu

 1. Nadviažem na jeden zo svojich predošlých príspevkov. Niekto by mal ešte pred vznikom Eurábie oznámiť moslimom v Bruseli, Štrasburgu a vlastne kdekoľvek v EÚ,že sídla Európskej komisie a Europarlamentu sú plné Židov… čo je mimochodom pravda.
  Myslíte si,že spomínaný zákon na spôsob Hitlera odmietnu „konzervatívne“ vlády Poľska, Maďarska , Slovinska /až patologicky oddané Bruselu, NATO, Izraelu/ prijať? Samozrejme,že nie! Orbán, Kaczynski, Janša sa vždy bez výhrad prispôsobia aj tým najhoršm zverstvám z dielne Lajnovej, Jourovej , Šefčoviča a ďalších eurofašistických zločincov.
  !

 2. Anonymni vlastence, vlady evropy jsou tradicne infiltrovany zidy. V dobe vlady dedicnych rodu se zidi dostavali pravidelne do role „poradcu“. Po vytvoreni prvni a druhe svetove valky a likvidaci tradicnich hodnot je infiltrace jednodussi. Pozdeji Po rozsireni tisku ovladanem zidy je formovani verejneho mineni jednodussi.
  Pozdeji Po rozsireni televize ovladane zidy je formovani verejneho mineni jednodussi.
  Pozdeji Po nasazeni cenzoru a ovladnuti internetu zidy bude formovani verejneho mineni jednodussi.

  Pro historickou paralelu se podivej na revolucni parlament Ruska v roce 1917. Kolik je tam nezidu?
  Utocit primo vyzaduje silu a penize. Na utoku zevnitr sila netreba navic se na tom da dokonce vydelavat.Vysledna devastace se da dobre ridit a tak jeste zvetsit.

 3. Vyjednavači Evropského parlamentu a členských zemí EU se dohodli na nových pravidlech, podle kterých musí technologičtí giganti více dohlížet na obsah na svých platformách(rozuměj více cenzorovat) a platit poplatky regulátorům monitorujícím jejich dodržování. Nenávistné projevy a další nezákonný obsah na internetu by tak v budoucnu měly být odstraňovány rychleji. tím se přiznali, jak to dělají vůči svým občanům. vymývají jim mozky, a nechtějí, aby to dělali ostatní, věří, že občané jsou hloupí a platí na ně mediální ideologie. tady ale udělali soudruzi osudovou chybu. jestli na někoho platí ideologie, měl by se léčit. lék ale žádný neexistuje. nezákonné obsahy na internetu by tak v budoucnu měly být odstraňovány rychleji. tady je ten trik, co je nezákonné, rozhodne soud, u nás zkorumpovaný, tady ale jde o nezákonný aktivizmus, fialovej hnus.

  1. je zajímavé, že největší dezinformační weby, bankovní portály a důchodové portály, nejsou nikterak blokovány, přitom jsou to ti největší dezinformátoři, nabízejí spoření, které ve skutečnosti spořením není, když dávají lidem úrok, který je pod inflací, takže ve finále nejenom nic neušetří, naopak ještě vykrmují bankstery a podobnou verbež.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout