Písmeno Z, chlebíčky, umělci, spisovatelé i balalajka

Nejen u nás, ale také v některých dalších evropských zemích zakázali písmeno Z. Tedy pokud máte jméno začínající na Z a dovolíte si použít svůj monogram (obzvlášť pak, je-li ZZ) riskujete trestní oznámení. Na černé listině by také měl být hrdina Zorro a všechny filmy o něm. Jeho charakteristické Z se příliš podobá tomu, které používají Rusové třeba na svých tancích i autech.

Jistě jste také narazili na článek o chlebíčcích, na nichž mělo být vyobrazeno ono zakázané Z. Zastupitel Jilemnice, který se chlebíčky chlubil, byl nejen vyzván k rezignaci, ale bylo na něj již podáno i trestní oznámení.

za podobné pohoštění se dnes můžete dostat do opravdu velkých problémů

Pokud tedy budete v budoucnu připravovat nějaké pohoštění, tak si dejte velký pozor na to, jak bude dekorace chlebíčků, ale třeba i dortů a jiných pochutin vypadat. A dejte si pro jistotu pozor nejen na písmeno Z, ale také na V, neboť podle některých nedávných záběrů z Ukrajiny je již na mnoha ruských tancích nebo na autech také písmeno V. Je tedy jen otázkou času, než bude i to zakázáno.

Zajímavé je, že téměř nikdo netuší, co písmena znamenají. O tom se skutečně lze jen dohadovat. Ale zajímavé je především to, že písmena nejsou z azbuky, ale z latinky, takže zcela jistě jde o vzkaz pro Západ.

Ale nejde jen o zakázané Z. Po celém západním světě dochází i k zákazu všeho ruského, včetně již dávno mrtvých umělců a spisovatelů. Ti jsou na pranýři v koncertních síních, na pódiích divadel i v knihovnách. Ve Švédsku aktuálně zakázali vystupovat švédské folkové skupině jen proto, že hraje na balalajku.

Mravenec Z (1998) | ČSFD.cz
Bude zakázána i dětská pohádka?

Jen by mne zajímalo, kdy se úplně stejně přistoupí ke všemu  americkému. Jsou to přece jen USA, kdo za posledních 70 let svými válkami, ale především sankcemi, zabil 20-30 milionů lidí v různých zemích po celém světě.

Zorro (serial - 1990) - POSTAVY.cz
Bude zakázán i Zorro mstitel?

V každé válce se využívá propaganda. A to na obou stranách konfliktu. Ovšem západní propaganda je již natolik tupá, včetně nepokryté podpory neonacistů, že jí věří stále méně lidí. Například průzkum zjistil, že v Itálii věří tvrzení mainstreamových médií ohledně ukrajinského konfliktu jen 24% lidí, což je zároveň i počet, který podporuje Ukrajinu.

Válka je špatná a nelze ji podporovat, ostatně, dlouhodobě se zde proti jakýmkoli válečným agresím vymezuji. Ovšem vždy je třeba na válku nahlížet ze všech stran, získávat různé informace a ty si posléze vyhodnotit. Jednostranná tupá propaganda se vždy tomu, kdo ji šíří, vymstí tak, jako se to vymstilo propagandistům v Itálii.

A zakazování písmen, spisovatelů, skladatelů, hudebních nástrojů, národních jídel a kdo ví čeho všeho dalšího už vede poměrně rychlou cestou k totalitě.

A na závěr přináším jeden z mnoha důkazů, že už to není jen Z, ale také V, co využívají Rusové na svých vozidlech. Zdá se, že naši „strážci pořádku“ opět něco zaspali. Tak vzhůru, vážení, nezapomeňte vyhlásit zákaz používání písmene V. A pak postupně třeba celé abecedy….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Písmeno Z, chlebíčky, umělci, spisovatelé i balalajka

  1. Keby EÚ zakázala pieseň od skupiny Scorpions „Wind Of Change“ len preto,že pojednáva o Moskve /za čias zradcu Gorbačova/ a spomína sa v jej texte balalajka, vôbec by som sa nečudoval…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout