Pfizer věděl o potlačeném imunitním systému po očkování už v květnu 2021

Pfizer věděl o potlačeném imunitním systému po očkování už v květnu 2021

Možná jste si sami všimli, že propagandisté již nikde neuvádí úmrtí „s covidem“ s rozdělením očkovaní – neočkovaní. Pokud známe informace z jiných zemí, tak již víme, co bychom se asi dozvěděli. Úmrtnost zejména mladých očkovaných děsivě roste, jak jste mohli vidět například na případu Kanady, kde vzrostla úmrtnost mladých v některých částech země až o 70%!

Každý měsíc se záhy po otevřená dalších dokumentů Pfizeru objevují nové informace, které jen potvrzují, že jde o zločinnou organizaci, jejíž celé vedení by mělo skončit za genocidu na doživotí ve vězení. Ovšem všichni víme, že to se nikdy nestane. A stejně tak se potvrzuje že to, co bylo mainstreamem nálepkováno za konspirace, je skutečností…

Jak se dalo očekávat, nyní výrazně zrychlené zveřejňování dokumentů společnosti Pfizer v USA s sebou neustále přináší nové poznatky – většinou vše možné, jen ne pozitivní. Například dokument zveřejněný farmaceutickým gigantem dne 24. března 2022 ukazuje, že si byli dobře vědomi imunosupresivních vlastností mRNA vakcíny proti Covid-19.

Dokument je datován květnem 2021 a představuje žádost o označení „Prioritní přezkum“ od FDA – tj. v konečném důsledku pro zrychlený přezkum ze strany úřadu. Kromě toho, že je z něj patrné, že mladší lidé jsou ve skutečnosti stále více postiženi vedlejšími účinky očkování, je v něm velmi zajímavý odstavec:

„Klinická laboratorní hodnocení ukázala přechodný pokles lymfocytů, který byl pozorován ve všech věkových a dávkových skupinách po dávce 1, který vymizel přibližně během 1 týdne, nebyl spojen s žádnými jinými klinickými následky a nebyl považován za klinicky relevantní.

Je známo, že vakcíny mRNA indukují interferon typu I a interferony typu I regulují recirkulaci lymfocytů a jsou spojeny s přechodnou migrací a/nebo redistribucí lymfocytů. Tento rychlý odraz lymfocytů způsobuje, že lymfocyty nejsou vyčerpány, ale dočasně migrují z periferní krve a následně znovu vstupují do krevního oběhu v době dalšího hodnocení.“

Zdroj (str. 8-9)

Stručně řečeno: Klinické laboratorní studie prokázaly údajně dočasný pokles lymfocytů ve všech věkových a dávkových skupinách po prvním očkování (tj. potlačení imunitního systému). Podle společnosti Pfizer by se to mělo po týdnu vrátit do normálu. Je známo, že vakcíny mRNA indukují interferon typu I, který reguluje recirkulaci lymfocytů a je spojen s přechodnou migrací nebo redistribucí lymfocytů. Pozorovaný pokles lymfocytů není považován za klinicky významný.

Odborníci a lékaři po celém světě však nyní zjišťují, že očkování zřejmě vede k dlouhodobé dysregulaci imunitního systému. Výsledkem jsou nejen vzplanutí virových infekcí, ale také masivní nárůst rakoviny mezi očkovanými. Jak tedy hodnotit tvrzení, že pozorování potlačeného imunitního systému bezprostředně po očkování je klinicky „nerelevantní“ (a proto pravděpodobně není hodno přesného výzkumu)? Faktem je, že i krátkodobé poškození imunitního systému může mít vážné důsledky, zejména pro zranitelné skupiny. Ve skutečnosti údaje ze studie společnosti Pfizer již naznačily, že očkovaní se s větší pravděpodobností nakazí Covidem krátce po injekci než neočkovaní:

Podezření na COVID-19, které se vyskytly do 7 dnů po očkování, bylo 409 ve skupině s vakcínou oproti 287 ve skupině s placebem.

Zdroj (str. 41)

Pfizer tvrdil, že jde zřejmě o reakce na vakcínu, jejichž příznaky mohly být nesprávně připisovány Covidu. To samozřejmě nelze dokázat. Pikantní: V USA i v EU se očkovaní obecně považují za „očkované“ pouze 14 dní po druhé dávce – což znamená, že možný nárůst infekcí Covidu u nově očkovaných lidí by mohl být uveden jako „nákaza neočkovaných“.

K uvedenému ještě dodávám, že za neočkované jsou považováni i všichni, kdo nepodstoupili tzv. „posilovač“ – tedy komu již vypršela jistá doba od 2. dávky a již nešli na třetí. Pokud pak mají tito jedinci již díky dvěma dávkám oslabený imunitní systém a projeví se to u nich až na podzim při běžných virózách, které mohou vlivem narušené imunity hůře snášet, bude se opět tvrdit, že jde o „pandemii neočkovaných“.
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.7]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout