„O tom si diktátoři mohli nechat jen zdát,“ prohlásil poradce Klause Schwaba (video)

„O tom si diktátoři mohli nechat jen zdát,“ prohlásil poradce Klause Schwaba (video)

Pokud sledujete dění kolem Světového ekonomického fóra (WEF) Klause Schwaba, tak již tohoto jeho poradce velmi dobře znáte. Zajímavé je, že před veřejností nijak netají záměry globalistů, neboť velmi dobře ví, že korporátní média skutečné plány neprozradí a v případě, že se dostanou na povrch, onálepkují je coby „konspirační teorie.“ A tupý dav korporátním médiím bezmezně věří.

I to je důvod proč mohou globalisté o svých plánech hovořit otevřeně.

Jen málo lidí je tedy schopno plně chápat co se ve skutečnosti děje. Oni nám již otevřeně říkají, že zavádí diktaturu, svět, kde nikdo nic nevlastní a vše se sdílí. Přesto to většinu lidí ponechává v klidu. A dokonce i tehdy, když se mnohé z konspirací stanou skutečností, oči to spící většině neotevře.

Další video poradce Klause Schwaba – Yuvala Noaha Harariho – opět potvrzuje, že svět řídí psychopaté…

Debata o soukromí versus bezpečnosti je stará jako civilizace, řekl historik a spisovatel Yuval Noah Harari nedávno na Athénském demokratickém fóru, každoroční mezinárodní konferenci v Aténách. Expertka na internet a soukromí Marietje Schaakeová (D66) při tom souhlasně přikývla.

„Ale teď je tu něco nového: poprvé v historii je možné zcela eliminovat soukromí,“ řekl Harari, poradce Klause Schwaba. Schaakeová s ním opět z celého srdce souhlasila.

„Dříve to nebylo možné,“ řekl Harari. „Teď je to možné. Došlo k zásadní změně. Diktátoři mohli jen snít o úplném odstranění soukromí: sledovat každého za všech okolností, vědět, co děláte, vědět, co si myslíte, co cítíte.“

„Ať už to byl tyran ve starověkém Řecku nebo Stalin; mohli o tom jen snít, ale nikdy si to nedokázali představit, protože to bylo technicky nemožné. Nyní je to možné,“ řekl Harari moderátorce New York Times Liz Aldermanové.

Holanďanka Schaakeová, neustále přikyvující Hararimu, je prezidentkou nedávno spuštěného CyberPeace Institute (CPI), který se údajně snaží „omezit“ škody způsobené kybernetickými útoky a eskalaci kybernetických konfliktů. Provádí také společné analýzy kybernetických útoků.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.7]

One thought on “„O tom si diktátoři mohli nechat jen zdát,“ prohlásil poradce Klause Schwaba (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout