Německá zdravotní sestra na jednotce intenzivní péče podává zprávy o svém každodenním pracovním životě (video)

Německá zdravotní sestra na jednotce intenzivní péče podává zprávy o svém každodenním pracovním životě (video)

Německá zdravotní sestra je další z mnoha zdravotníků, kteří se začínají ozývat, aby upozornili na problémy zejména mladších a zdravých lidí po aplikaci genových preparátů, nějakým omylem nazývaných „vakcínami.“

Masivní nárůst autoimunitních onemocnění, cévních okluzí a infekcí. Mladí, dříve zdraví lidé, kteří utrpěli značné poškození zdraví. Mnozí z nich zůstávají závislí na péči lékařů a ošetřovatelů. Někteří byli nalezeni ráno v posteli mrtví. Všichni sdílejí společný prvek: očkování proti Covid-19. Zdravotní sestře Daniele je jasné, že mlčení musí skončit.

Očkovaný, nemocný, zemřel.“  Zapomenutí pandemie je nový projekt péče o vzdělávání. Je namířen proti tabuizování následků injekcí proti Covid-19 a zapomínání těch lidí, kteří utrpěli poškození zdraví nebo dokonce zemřeli v důsledku očkování proti Covid-19. Prohlášení jsou shromažďována od lékařů, zdravotních sester a dalších osob pracujících v oblasti medicíny, kteří v průběhu své profese pozorují komplikace očkování a mohou o nich učinit odpovídající prohlášení. Například gynekolog Dr. Ronald Weikl hlásil vážný nárůst potratů v raném těhotenství, stejně jako nádorových onemocnění od zavedení vakcíny Covid.

Iniciativa si je jistá: politici lidem lžouPéče o vzdělání uvádí fakta z každodenního života o očkování proti Covidu: „Vidíme, co se skutečně děje u lůžka. Nemlčíme!“

Daniela pracuje s pacienty již 30 let, z toho 27 let jako specializovaná sestra na jednotce intenzivní péče. V posledních dvou letech se starala o řadu pacientů s Covidem, z nichž drtivá většina je v pokročilém věku nebo mají již existující přidružené zdravotní problémy.

Její postřehy ohledně vakcíny proti Covidu jsou zcela opačné.

Od jejich zavedení se  stali pacienty zejména lidé, kteří jsou nejen mladí, ale kteří byli dříve zcela zdraví – problémy se pohybují až k vážným klinickým obrazům. Na základě těchto vjemů se sestra Daniela sama rozhodla brojit proti očkování na Covid-19 a opustí svou profesi, pokud bude očkování povinné. Z osobního zájmu si vedla soukromou statistiku za období květen/červen 2021 až prosinec 2021, ze které popisuje některé obzvláště působivé případy.

36letý pacient původně přišel na kliniku s otitis media. Během léčby se u něj rozvinulo tak závažné plicní krvácení, že byl nutný intenzivní lékařský zásah s intubací a ventilací. Diagnóza nakonec odhalila   granulomatózu / polyangiitidu. Protože nebyl schopen absorbovat dostatek kyslíku, musel pacient podstoupit proceduru náhrady plic (ECMO). „Jediná věc, kterou měl ve své historii, bylo dvojité očkování,“ říká sestra Daniela. „Žádné jiné již existující podmínky.“

17letému pacientovi byl diagnostikován Goodpastureův syndrom, autoimunitní onemocnění, které primárně narušuje funkci ledvin a plic. Také prodělal plicní krvácení a musel být krátce ventilován. Kromě toho byla nutná dialýza a léčba hluboké žilní trombózy. Tento pacient byl také dvakrát očkován.

Tři pacienti ve věku 39, 45 a 59 let let trpěli selháním jater v důsledku autoimunitních reakcí. Dva z nich dostali v důsledku toho nová játra. Všichni plně očkovaní.

44letý pacient prodělal několik arteriálních okluzí v nohou pět dní po druhém očkování přípravkem AstraZeneca. On sám mluvil o tom, že tyto problémy mohou souviset s očkováním a byl velmi znepokojen další injekcí.

38letý sportovně založený muž s normální váhou bez předchozích podmínek, který vždy hodně jezdil na kole, utrpěl masivní infarkt s resuscitací. Nedostatek kyslíku (hypoxie) vedl k poškození mozku, což je důvod, proč byl pacient převeden jako ošetřovatelský případ. Jedinou abnormalitou v předběžné diagnóze bylo podle sestry Daniely dvojité očkování proti Covid-19.

48letého pacienta s hemiplegií po cévní mozkové příhodě – dvě cévy byly uzavřeny – nebyly předem známy žádné rizikové faktory. Muž však dostal dvojité očkování proti Covidu. Sestra Daniela se zároveň starala o dvě ženy na oddělení ve věku 40 a 43 let, z nichž každá utrpěla mozkovou trombózu krátce po očkování proti Covidu přípravkem AstraZeneca. Obě byly převedeny jako ošetřovatelské případy, plně závislé na péči.

25letý muž musel být intubován a resuscitován po fibrilaci komor po 2. očkování proti Covid-19 (Pfizer-BioNTech). „Předtím to byl zdravý člověk,“ říká Daniela. Jeho přítelkyně, také zdravotní sestra, si je jistá, že očkování je příčinou toho, co se stalo. Syndrom dlouhého QT, který se nachází v diagnostice pacienta, může být dědičný, ale také způsobený léky.

30letý pacient se nakazil Covid-19 a další bakteriální superinfekcí po dvojitém očkování Pfizer-BioNTech. Musel být léčen na jednotce intenzivní péče. V lednu 2022 museli být na oddělení pro ARDS současně léčeni čtyři pacienti ve věku od 50 do 60 let. Rentgenové snímky hrudníku nevykazovaly žádné známky bakterií. Všichni byli dvakrát očkováni proti Covid-19.

34letý muž přišel na kliniku s nevysvětlitelným zápalem plic. Tomu předcházela ztráta zraku, muž byl zcela slepý. Po terapii ventilací a náhradě ledvin se ho naštěstí podařilo propustit zdravého. Jeho prediagnostika ukázala pouze dvojité očkování proti Covidu.

Dokonce i ve svém bezprostředním okruhu známých a přátel zažila sestra Daniela mnoho událostí, které kauzálně spojuje s očkováním proti Covid-19. Nejzávažnějším případem byl případ 35leté ženy, která šla večer spát po přeočkování a ráno se už neprobudila. Rodinní lékaři popírají souvislost mezi její smrtí a očkováním. Dříve byla mladá žena zcela zdravá.

Další známá měla po očkování nervové problémy. Trpěla parestézií a krátkodobou paralýzou poloviny těla. I zde neurologové popírají souvislost s injekcí, stejně jako u ženy, po jejímž přeočkování došlo k obrně obličeje. Byla očkována dvakrát. Sestra Daniela, říká, že by mohla vyprávět o mnohem více lidech, kteří po očkování proti Covidu utrpěli vážné poškození zdraví. Ani na klinice, ani v osobním prostředí nebyly takové události v průběhu covidové pandemie detekovány. Je jí jasné, že mlčení musí být prolomeno, fakta musí být prokázána.

Umíte-li dobře německy, na video s výpovědí zdravotní sestry se můžete podívat zde:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.7]

One thought on “Německá zdravotní sestra na jednotce intenzivní péče podává zprávy o svém každodenním pracovním životě (video)

  1. dobre im tak. ovecky vzdy skoncia na porazke.

    odporucam inak pozriet informacie o tom ze covid je hadi jed. staci vyhladat „covid water“, rozhovor „stew peters“ a „bryan ardis“. respektive „watch the water“. napriklad https://www.bitchute.com/video/K7cGZqINi6Ev/ alebo https://www.bitchute.com/video/zs30pR18VZpZ/ a https://www.bitchute.com/video/OYUPDJcEt6xa/

    ano, ma to hodinu ale z toho co som tam pocul mi vsetky tie samostatne kusky skladacky ktore doteraz nikam nezapadali zacali davat zmysel, nech ta teoria znie akokolvek „konspiracne“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout