Německo: Iráčan bodl náhodně vybraného cestujícího, který čekal na vlak

Německo: Iráčan bodl náhodně vybraného cestujícího, který čekal na vlak

Reagoval muslim na výzvu svých souvěrců z ISIS? Je to docela možné. Ostatně, nejeden Iráčan z těch, co přišli do Evropy, k této organizaci patří. Náhodnou obětí tak může být i jakýkoli další Evropan.

Stanice Ostkreuz tento týden v úterý brzy ráno. Berlíňané jeli do práce, všude bylo plno lidí. Muž (29) náhle bodl cestujícího zezadu do zad!

Oběť (46) čekala v úterý kolem 6:40 na příměstský vlak. Na nástupišti v Ringbahnu do muže někdo náhle narazil. Pak útok nožem – uprostřed dopravní špičky.

Vážně zraněného muže zachránili bezpečnostní pracovníci Deutsche Bahn. Ochranka byla schopna chytit pachatele a zadržet ho až do příjezdu federální policie.

Nůž byl později nalezen v kolejišti. Oběť byla ošetřena na místě zdravotníky a poté převezena do nemocnice.

Údajný pachatel, Iráčan, je již policii znám. Když policisté zkontrolovali jeho osobní údaje, zjistili, že byl již hledaný se čtyřmi zatykači – za majetkové trestné činy a porušení zákona o omamných látkách.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německo: Iráčan bodl náhodně vybraného cestujícího, který čekal na vlak

  1. rozpad europy pokracuje. som len zvedavy kedy to pride aj k nam. predsalen bratislava je od viedne naozaj iba kusok. karlovy vary, cheb, plzen… taktiez nie su od nemeckych hranic daleko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout