Mobilní krematoria – další lež mainstreamu, založená na 9 let starém videu (video)

Mobilní krematoria – další lež mainstreamu, založená na 9 let starém videu (video)

Přiznám se, že mainstreamu se vyhýbám jak to jen jde, už jen v rámci zachování duševního zdraví. To, co totiž korporátní média předváděla zejména poslední dva roky, bylo už hodně přes čáru. Ovšem i tak na mne občas někde vyskočí titulky, jako třeba na Seznamu, kde mám jeden z emailů, takže jeho propagandě se 100% nevyhnu. I proto jsem zaznamenala, že se tam jakási zpráva, hovořící o mobilních krematoriích v Mariupolu, objevila. A podle všeho prošla západním mainstreamem po celém světě.

Jenže dnes je z toho – podobně jako z mnoha předchozích zpráv ze západního mainstreamu – jen další ověřená manipulace. Video s mobilním krematoriem, které údajně mainstream ukazuje jako aktuální, je totiž z roku 2013.

Jeden z vůdců ukrajinské dezinformační kampaně – Nexta – to znovu zkouší s podvodem, tentokrát s kremačními pecemi.

Video z roku 2013 mělo údajně mnoho západních korporátních médií prezentovat jako současné:

Pokud se podíváme na předchozí záměrné lži a manipulace, podpořené starými záběry, pak se vůbec divím, jak je možné, že stále většina lidí mainstreamu tak bezmezně věří. Nestačily jim celé předchozí dva roky? Co se Ukrajiny týká, tak úplně stačí již prokázané dezinformace, které mainstream šířil hned v prvních týdnech.

K výše uvedenému jen menší perlička k těm, kdo informaci rozšířili. Nexta je organizace, k níž se hlásí i Bělorus, kvůli kterému bylo před časem odkloněno letadlo, neboť v jeho rodné zemi je považován za zločince. Na základě toho byly uvaleny na Bělorusko celým západem sankce. Případ si můžete připomenout zde. Nexta je zřejmě jedna ze Sorosových poboček na Ukrajině, zasahující i do politiky okolních zemí.

A jako dodatek ještě jedna záměrná lež, kterou měla údajně šířit některá média. Jedná se o údajně Rusy zabitou herečku (všimněte si aranžmá, které mělo vyvolat zdání, že jde o mrtvolu ve vyšším stádiu rozkladu):

Včera korespondentka ukrajinského rádia „Rádio Svoboda“, Lydia Guzhva, zveřejnila příspěvek (viz výše), ve kterém uvedla, že Nastya Savchyshyn byla zabita v Buče Rusy.

Nastya pak údajně řekla, že to byla jen provokace.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

One thought on “Mobilní krematoria – další lež mainstreamu, založená na 9 let starém videu (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout